Emily Blunt

Emily Olivia Leah Blunt

8,2
60 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Blunt
phil_anselmo

Obejrzyj film, to się przekonasz, że jednak nie.... Poprostu dodali okropne zdjęcie.

phil_anselmo

tak zdjecie jest okrpne! jezeli chcesz obejrzec ladne, na ktorych wyglada swietnie zapraszam na mojego bloga. Emily to moja ulubiona aktorka :) Pozdrawiam serdecznie

phil_anselmo

taaak nie ma to jak oceniać ludzi po wyglądzie. A zresztą, gdyby to była jeszcze trafna opinia, bo akurat ładna z niej dziewczyna. Polecam "Diabeł ubiera się u Prady". Bo pokazała klasę jako aktorka i przy tym świetnie wyglądała

phil_anselmo

Racja. Może zamiast wystawiać jakieś bezpodstawne "opinie" zobacz film?
Wild Chill...Każdy źle krytykuje, a ja przed chwilą w napięciu siedziałem przed monitorem i to chyba jeden z najlepszych jakie ostatnio widziałem.
Polecam :)

phil_anselmo

Matko, jaka ona jest brzydka!!!!! Bez make-upu ani rusz!!!!!!!

Kinomaniaczka_

Dzisiaj ludzie są ślepi, oceniają wszystko po wyglądzie. To tak jak powiedzieć, że czymś ekstra jest gówno w ślicznej, dekorowanej paczce. Emily Blunt nie ma specjalnej urody, ale ma urok, przyciąga i posiada ogromny talent(po dwóch filmach uwielbiam ją po prostu!). Ona dostaje nagrody za coś, co się nazywa aktorstwo. Ona nie zgarnia statuetek za urodę i make-up. Podrasowałbym trochę w niej poczucia wartości, bo w wywiadach mówi, że nie podoba jej się własny nos, że jest niemiłosiernie nudna, itd. Nie zgadzam się, gra świetnie, a poza ekranem jest całkiem zabawna. Wróżę jej karierę.

PS: Susan Sarandon i Meryl Streep są jednego zdania: że jest naprawdę zdolną bestią. I z tym się zgodzę.

phil_anselmo

uuu jaka głęboka wypowiedź...

ważne jest, że umie grać a nie to czy wygląda identycznie jak tysiące aktoreczek w Hollywood do cholery
a urodę ma niebanalną (w dobrym tego słowa znaczeniu)

phil_anselmo

No co Ty?Potwór? Spójrz na tą fotke,bardzo ładna dziewczyna
http://www.filmschoolrejects.com/images/emily-blunt8.jpg

AGENT_47

Piękna fota!

A Ty Kinomaniaczka - bez operacji pewnie ani rusz - plastycznej i mózgu.

Music_In_Me

Polecam obejrzeć film "My summer of love" to docenicie jej urodę. Jest po prostu niesamowita <3

wilq_10

ooo, Tu się zgodzę, w "My summer of love" była boska ;d

piperabo

Świetna aktorka :) bardzo mi się podobała w "Diabeł...."

Em_Ka

Oj, ten jej akcent...^^ cudowna aktorka;DD

użytkownik usunięty
Bisexidryna

Jest śliczna. załozyciel zapewne woli megan fox albo pamele anderson ;).

AGENT_47

Chciałem Ci napisać,ze przez dodanie linku do zdjęcia Cię nienawidzę. Zniszczyłeś moje wyobrażenie o niej... . Tak czy inaczej cholernie piękna dziewczyna. Niesamowita uroda, bardzo dobra gra aktorska i świetne piersi...Dziękuję, dobranoc

phil_anselmo

Kurcze, mi też się nie podoba. Aktorką jest niezłą, nie powiem, ale ma w buzi coś brzydkiego (przynajmniej wg mnie). Potworem bym jej jednak nie nazwała.

phil_anselmo

A może pokażesz swoje zdjęcie, phil_anselmo ???

phil_anselmo

Emily jest piękna, ma bardzo ładne oczy do tego jest zdolna,
nie rozumiem jak można ocenić kogoś za urodę

Anda00

Cudna jest. **;

phil_anselmo

ma w sobie to coś

marajka

To prawda ma to coś :) Nie jest typową pięknością, ale potrafi przykuwać uwagę męskiej części widowni i jest bardzo seksowna :) A do tego jej akcent :)

lubecki_domin_dominik

Jest bardzo ładna, ma śliczne oczy. Świetnie zagrał w filmie "młoda Wiktoria". Niestety oglądałam z nią tylko jeden film ale bardzo mi się spodobało jak zagrał :)

phil_anselmo

COOOO??? ja nie wiem ile trzeba pic czy co kol wiek zeby stwierdzic ze ona jest brzydka. jest idealna. piekna dziewczyna.
ciekawe jaka morde ma autor tematu??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones