Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Mnie tam ona pasuje :D zgłaszały sie i gorsze

Loona_

Mnie tez pasuje :)
Mogło rzeczywiście być gorzej... :0

Gabrielle

A moim zdaniemona na tym zdjęciu hjest tak słodziutka że ża mi powiedzieć o niej złego słowa

Na Lunepasuje :)

Loona_

Szczęściara- zagra jedną z najlepszych postaci kanonu :)

Loona_

Widzieliście foty z kastingów ? nawet jakaś ciemnoskura dziewczyna z czarnymi włosami sie zgłszała ech... nie wiem co niektórzy od niej chcą

Loona_

a mi się nie podoba:( taka pyzata:| i wcale nie ma wielkich oczu.... a te włosy... mam nadzieję że je "unaturalnią"- bo to co jest teraz straszne:| lunę wyobrażałam sobie jako drobną, szczuplutką (bo kto się zajmuje takimi przyziemnymi rzeczami jak jedzenie???) i wielkooką. cuż ale rzeczywiście-mogło być gorzej........................ .. (ale uważam że ta czarnowłosa nie była zła... charakteryzacja czyni cuda...) proszę nie wyklnijcie mnie teraz, ja zawsze przeżywam taki zawód, chociażby nie wiem kogo wybrali:) nigdy nie jest tak jak sobie wyobrażałam, to normalne:( pozdrawiam, 3majcie się cieplutko:)

PS. w książce luna rządz!!!!!:)

Pin_up_Margolcia

Gdzie można zobaczyć te fotki z castingu?? na jakiej stronce??? proszę powiedzcie mi!!! będe ogromnie wam wdzięczna!!!

kama97

tu: http://news.bbc.co.uk/cbbcnews/hi/newsid_4610000/newsid_4612800/4612894.stm [news.bbc.co.uk/cbbcnews ...]

ale nie ma tu za dużo..... :/

Loona_

Nie jest najgorsza, ale nie ma dużych oczu, a poza tym... zawsze myślałam, że Luna jest brunetką... ???

Veaggy

no co ty:) miała włosy "brudno blond",,.... ale oczu też bym się czepiała.....i mam nadzieję że zrobią coś z włosami..... lunę wyobrażałam sobie mniej więcej jak na obrazku w 5 części:):):)

Pin_up_Margolcia

Na tej focie z filmu widać że jednak małych oczu nie ma :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones