Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

... myślę że jej średnia jest trochę za duża. Na podstawie jej filmografii w której przeważa Harry Potter (w dodatku roli nie miała zbyt wielkiej), to nie sądzę że można byłoby ją oceniać tak wysoko. Nie pokazała zbyt wielkich umiejętności aktorskich, bo nie miała za bardzo jak. Jak na razie ja powstrzymam się od oceniania jej gry aktorkskiej. Pomimo że oglądałam ją we wszystkich częściach Harry'ego, uważam że to i tak za mało by uzyskać pełen obraz jej umiejętności. Oczywiście nie zmienia to faktu że bardzo ją lubię i ogólnie wydaje się bardzo sympatyczna...

Lola140392

Przeważa! Ona w niczym innym nie zagrała.
Ale bardzo ją lubię.

Lola140392

Za duża, stanowczo za duża.

Lola140392

Nie przesadzacie aby w drugą stronę? Twierdzicie, że nie można wystawić wysokiej oceny dziewczynie, która prawie nie grała, ale jednocześnie skłaniacie się ku temu, aby tej samej osobie (która przecież prawie nie grała) wystawić niską ocenę (poprzez protestowanie przeciwko ocenie wysokiej)? Do tego również nie macie podstaw. Chyba faktycznie w takim przypadku znacznie bardziej sprawiedliwy jest po prostu brak oceny. Zresztą i tak nie rozumiem tego sprzeciwu. Przecież nikt nie broni oceniać aktorów na bieżąco. Zawsze można zmienić swoją decyzję na podstawie nowych ról czy po prostu przemyśleń. Po co traktować to wszystko tak poważnie i wiążąco?

Pozwolę sobie jeszcze odnieść się do tego: "uważam że to i tak za mało by uzyskać pełen obraz jej umiejętności".
Jak chcesz uzyskać pełen obraz umiejętności? Kazać jej grać zarówno w dramatach, filmach wojennych, komediach i serialach? Wtedy będzie to odpowiednia ilość do ocenienia?

NerV0sol

Chyba źle mnie zrozumiałeś/aś... Mnie chodziło o to że jej filmografia to tylko i wyłącznie Harry Potter(nawet jeśli nie napisałam tego wprost). Gdyby pojawiła się w jakimkolwiek innym filmie niż Harry Potter to może dałoby się wystawić jakąś ocenę. Ale po jednej i to nieznacznej małej rólce? Dlatego jej nie oceniłam bo tak naprawdę nie wiem jakie ona ma umiejętności aktorskie... To co, może lepiej żebym zaniżała jej niepotrzebnie średnią? Jak niektórzy chcą oceniać to niech oceniają. Może im Harry Potter wystarczy żeby określić jaką jest aktorką Evana, ale dla mnie to za mało. Koniec kropka.

Lola140392

Nie, nie. Akurat ten brak oceny uważam za bardzo dobrą decyzję, znacznie lepszą niż wystawienie niskiej. Mimo wszystko dałaś jednak do zrozumienia, że aktualna ocena jest za wysoka (choć, jeśli już coś się nie zgadza, to powinno jej najwyżej nie być wcale). No i nie rozumiem, dlaczego chcesz oceniać aktorów "raz na zawsze" zamiast na bieżąco.

NerV0sol

Oceniam na bieżąco. Dałam jasno do zrozumienia że jeśli zobaczę Evanę w innym filmie to wystawię ocenę. A średnia uważam że za wysoka ponieważ mało grała... Ale masz rację, lepiej nie wystawiać oceny za oceny, szczególnie że niektórzy wystawiają ją nie za umiejętności(bo jakim sposobem?) tylko ze względu na sympatię do jej osoby i to moim zdaniem nie jest fair w stosunku do aktorów którzy naprawdę zasłużyli na wysoką ocenę. Wiem że to tylko filmweb ale zawsze ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones