Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

Ja typuje na 9+, A Wy? Czekam na Wasze opinie!

ojejQQ

Ja tam jej daje 10 ale tylko za wygląd ciekawe jak będzie na grać

Radokino

za wyglad daje 4

ojejQQ

Mi sie ona nie podoba 7- jej bym dala bo co jak co ale dla mnie ona nie jest ladna

domi896

Znajdź mi fragment książki w którym mówi sie że Luna jest ładna ? ;D mi sie wydaje że ma swój urok i jest bardzo oryginalna

Loona_

Ja pierdziele... ludzie robicie sobie z FILMwebu fotke.pl
....jak ją możecie oceniać skoro sie jeszcze nie wykazała....

Kris006

p.s Bravo dla tych prawie 200 osób :/

<za krótki> jak dla mnie w sam raz :P

Kris006

fakt ...w filmie jej jeszcze nikt nie widział ..za to na fotografiach wygląda nieźle ...w sumie identycznie z mojimi wyobrażeniami podczas czytania książki .....wygląda TAK jak Luna powinna wyglądać ...mam nadzieję że zagra ją równie dobrze ....a tak na marginesie ..to fajna z niej laska jest ;P

ojejQQ

Wnioskując z waszych wypowiedzi bardzo wam się spodobał wybór Evanny... ja tam twierdzę, że jest to chyba najgorzej dopasowana rola z całego Pottera.

ojejQQ

tak sobie patrzę na zdjęcia z Zakonu Feniksa i z wyglądu, jako Luna, nie jest zła (jak dla mnie). zobaczymy jak się sprawdzi jako aktorka, więc póki co daję 6

_Klaus_

za wyglad daje 7 a za ogół też 7

luna_hp5

Eee kurde staram się jakoś zobaczyć w niej coś ładnego xD ale jakoś nie mogę nic znalezc, bardzo nie podoba mi się taka uroda u dziewczyn ;] i dziwią mnie niektóre komentarze (nie tylko na FilmWeb'e) że ona jest taka boska, Hot itp itd ;] xD - I said Hot I meant NOT? no ale o gustac się nie dyskutuje, ja jej daje 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones