Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

serio. Moze nie doczytałam dokładnie ale nei wydaje mi się żeby Luna miała blond włosy, albo przynajmniej "AZ" takie blond. Ale cóż. Może ja bym sie nadała?>>?? <lol> watpie czy by mnie tam zechcieli :)

Melanie

Niestety, taki tam nacjonalizm na tych przesłuchaniach panuje, że raczej wyśmialiby cię z powodu pochodzenia (Polska, miau!):D
Gdzieś była wzmianka o tym że miała jasny blond włosy, ale nie pamiętam w którym rozdziale :P

lubieyaoijakch

No tak To niestety jest. Ale zawsze można pomarzyć :) Po Angielsku Umiem to bym sie porozumiała, ale Że z Polski, tego zmienić nie mogę i nie chcę bo nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem :P Jako Lunę obsadziłam bym dziewczynę o troszke ciemnieszych włosach, bo do Harrego Pottera o którym ksiązki zrobiły sie mroczne raczej nie pasują blond włosy :) Pozdrawiam

Melanie

Mogli mnie wybrać, bo mam ciemniejszy blond xD No dobra, żartuję. A co do tematu, to też mi się tak jakoś nie widzi. Nie wygląda tak jak sobie wyobrażałam Lunę. Nie chcę źle wróżyć, ale jej rola może być niewypałem.

chibi_chi

Luna miała mysie włosy. Mojim zdaniem to ona jest za mało dziwna. Nie ma wyłupiastych oczy. A gdzie jej naszyjnik z kapsli od piwa. Jeśli chodzi o wygląd to nie bardzo pasuje do Luny. A jeśli chodzi o gre to się okarze.

Melanie

Kurczę, ja też nie wiem ale ja sobie zawsze Lunę wyobrażałam z dość ciemnymi włosami i wyłupiastymi oczami. (Trochę podobna do jednej mojej koleżanki xD) Dlatego trochę mi nie pasi Evanna. Ale staram się nie uprzedzać. :D

Lellandra

Mogę się mylić, ale co do włosów Luny, miały one kolor mysi, czyli ciemny blond ;)

Ase

Evanna jest moim zdaniem ładna, ale do Luny nie pasuje. Jakoś Luba wydawała się bardziej... obłąkana.

rose_3

Hmm... Luna ma jasne włosy, więc kolor jest tu zupełnie na miejscu. Jednak wolałabym w ją falowanych włosach, takich jak Hermiona. Gładkie i ulizane włosy niezbyt pasują do temperamentu Luny.

Melanie

A ja, nie mam pojęcia dlaczego, wyobrażałam ją sobie jako rozczochraną brunetkę (z bardzo długimi włosami). Ciężko będzie mi się przestawić na taką bardzo jasną blondynkę.

Ana_Vanessa

Ja też wyobrazałam sobie Lubę jak Ana_Vanessa. Długie rozczochrane brązowe włosy. I jako brzydką dziewczynę. Evanna jest tego zupełnym przeciwieństwem, jest bardzo ładna i do roli Luny mi tak średnio pasuje ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones