Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch
Panna_Tulipanna

To nie jest pomyłka w Bravo w jakim ś numerze bylo tak pisane !! i to ja jej dodałem narniie

Arti_Volo

Ja się nauczyłam by nie zwracać uwagi na to co piszą w Bravo. Kiedyś pisali, że Emma Watson podkładała głos pod Wiktorię w Gnijącej Pannie Młodej. Sprawdziłam: to EMILY Watson. W przypadku Evanny widocznie też się pomylili :/.

Avika

tak, wg bravo szósta część hp miała się zaczynać słowami: "wyglądał jak stary lew..." a w 7. części zginie harry, nie ma co im wierzyć, za dużo błędów robią.
A ten wniosek stąd, że w "księciu" nie ma roli dla żadnej 15-latki, bo niby kogo miałaby zagrać?!

veritaserum

Szósta część wcale nie miała rozpoczynać się słowami: "Wyglądał jak stary lew..." - miała je ZAWIERAĆ. A Evanna Lynch będzie grała 15-letnią Lunę Lovegood, i to w ZAKONIE FENIKSA, nie w KSIĘCIU PÓŁKRWI... Jaki z tego płynie wniosek? Może warto od czasu do czasu pomyśleć nad tym, co się pisze...

veritaserum

Szósta część wcale nie miała rozpoczynać się słowami: "Wyglądał jak stary lew..." - miała je ZAWIERAĆ. A Evanna Lynch będzie grała 15-letnią Lunę Lovegood, i to w ZAKONIE FENIKSA, nie w KSIĘCIU PÓŁKRWI... Jaki z tego płynie wniosek? Może warto od czasu do czasu pomyśleć nad tym, co się pisze...

bloody_mary

masz rację, może rzeczywiście warto, bo ja pisałam o księciu kASPIANIE, czyli o drugiej części "opowieści z narni".

veritaserum

jaki z tego wniosek? sama sobie odpowiedz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones