Evanna Lynch

Evanna Meghan Naomi Lynch

8,3
5 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evanna Lynch

na serio jakas ukryta magie. taka jest urocza, ale wydaje mi sie ze do Luny niezbyt dobrze dopasowana.

elennie15

Moze z wygladu nie (Lune wyobrazalem sobie jako kompletnego paszteta) ale glos ma wrecz idealny. Nawet poza planem

chowder

Też tak miałam. :) Akurat to mi się spodobało. Luna jest świetną postacią, a fakt, że taką aktorkę wybrano świadczy na korzyść reżysera.

elennie15

Wg mnie ona jest idealna do roli Luny, bardzo dobrze ją dopasowali.

audrey_h

No coś w sobie ma dziewczyna, niestety nie uświadczyłam, jaki ma głos (dubbing...). Mi się też wydaje, że pasuje do roli Luny. Szczerze mówiąc przypomina mi Cassy ze Skinsów. Na pewno nie jest klasyczną pięknością, ale broni się UROKIEM osobistym ;).

madameTutliPlutli

A ja tak się w niej zauroczyłem że nie mogę spać to jest dopiero głupota jak ja chciałbym ją poznać i wiem że tak nie tylko ja się czuje tu dam przykład dlaczego ja ją tak lubię:
http://www.youtube.com/watch?v=hMudc9NrvME

elennie15

no głos ma niesamowity. ja ją bardzo lubię jest taka tajemnicza.

mysuperherojoker

Naddaje się do roli Luny, jak mało kto ;)

elennie15

Ja uważam że jest bardzo podobna do Luny, pasuje idealnie i świetnie zagrała w HP. Nie wyobrażam sobie innej aktorki na jej miejscu. ;)

elennie15

"PomyLuna" żyje we własnym świecie... pełnym totalnie oldschoolow'ych ubrań, nargli, eliksirów, pastelowych barw, słodkich zapachów. Evanna doskonale oddała tą jej głowę w chmurach i eteryczność. Jak dla mnie- jest genialna. I ten głos...

UnicornJill

wszystko cool, tylko takie jakieś ciuchy, ten styl, wszytko takie ładne na niej, jakby była książniczą, a wobrażałem sobie, że będzie chodziła w totalnych łachach

depp09

Rolę Luny odegrała idealnie. Tak sobie właśnie wyobrażałam tą postać.
Hymm... jak dla mnie ubrania były ok.

elennie15

myślę, że jakby zrobili z niej większego dziwaka to by uszła :D

elennie15

strasznie przypomina mi Dakote Fanning i uwazam ze to ona lpeiej zagrałaby role Luny . Pozatym dali jej fatalny dubbing i on psuje cała postac ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones