Facundo Arana

Jorge Facundo Arana Tagle Von Berbard

8,2
920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Facundo Arana

Przynajmniej co do "Zbuntowanego Anioła".Niepasował mi do roli Iva.Bardziej nadawał się do tego Segundo Cernadas.W telenowelach główni bohaterowie płci męskiej to amanci,którym niebrakuje urody.A jaki jest czy był wtedy Arana???Miał okropne długie włosy,trądzik i według mnie wyglądał jak borsuk.

kamerun5

To borsuk czy szczur? Zdecyduj się.. I widzę, że za dużo do
"powiedzenia" to Ty nie masz... ;-]

Cocaine

Nie było mowy o szczurze... :D
Ja się zgadzam z założycielką tematu, mnie też nie podobał się w roli Iva i ciągle miałam nadzieję, że Milagros wybierze Pabla, ale przecież nie tak miało być...

Nicole1

Mi na początku nie podobał się w tym śmiesznym kucyku ;D
Ale jak Mili ścieła mu włosy to patrzyło mi się na niego o niebo lepiej ^^
Ja go tam lubiłam.
No ale Pablo jest przystojniejszy bez dwóch zdań ;)

kamerun5

Z kolei ja nie widzę nikogo innego w roli Iva. Z długimi włosami wyglądał świetnie. A gdzie według Ciebie miał trądzik? Bo nie zauważyłam...

majus2208

Ja to się w nim kochałam jak szalona jako nastolatka i do roli Iva pasował mi idealnie. Miała zagrać rozpieszczonego bogatego lalusia, który podrywa dziewczyny na pieniądze i zmienia je jak rękawiczki. On nie miał być amantem na miarę Bogarta, w serialu to jeszcze 20paroletni dzieciak i tak właśnie Facundo wtedy wyglądał. A poza tym między nim i Natalią Oreiro była taka chemia, że nie dało się od nich oderwać wzroku!

JennyGump

Pasował do roli Iva , a jak komuś nie pasi to już jego sprawa .

Pauliskax33

dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones