Felicity JonesII

Felicity Rose Hadley Jones

7,7
23 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Jones

Bardzo interesująca aktorka, bardzo naturalna:)

lilak

A po obejrzeniu którego filmu (filmów) tak stwierdzasz? Bo ja muszę przyznać, że w Burzy, nie mogłam na nią patrzeć, od pierwszej minuty coś strasznie mnie w niej denerwowało. Dziś obejrzałam Like Crazy i byłam mile zaskoczona. Rzeczywiście była jakaś taka naturalność w niej, aż przyjemnie się oglądało.

dkajk11

Po obejrzeniu Like Crazy, bardzo podobała mi się jeszcze w Chalet Girl, widziałam ją także w "Ósma strona", choć nie miała rozbudowanej roli (zapamiętałam jej postać). Nie oglądałam Burzy.

lilak

przepiękna i te jej ruchy, mimika ;) coś nowego !!!!!!!!

Ralph_S_

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. Na tle tych wszystkich pseudo ślicznotek z Hollywoodu Felicity to powiew świeżości. Sympatyczna, naturalna, po prostu jest sobą. Obejrzałam kilka filmów z jej udziałem i jestem nią zachwycona.

Ewcia78

Racja, nie ma porównania między urodą lansowaną przez Hollywood a naturalnym pięknem i urokiem osobistym jaki odznacza Felicity Jones.
Nie dość, że jest naprawdę uroczę osóbką, to obiecująca z niej aktorka. Trzymam kciuki za nią :)!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones