Felicity JonesII

Felicity Rose Hadley Jones

7,7
23 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Felicity Jones

Nie wiem jak z takimi jedynkami królika można ją puścić na ekran. Niech sobie je spiłuje, bo patrzeć się na nią nie da. W True Story jak była na odwiedzinach w pudle, skupić się nie mogłam, bo widziałam tylko jej ogromne jedynki i krzywe dolne zęby. Coś okropnego

Brzydgoszcz

Dzisiejsze czasy....na scenie, w kinie maja byc pokazywani tylko piękni? Bliscy ideału? Bzdura. Kto będzie grał brzydkich?

poziom

Ale nie napisałam,że nie jest "piękna". Tylko z takimi gumami do żucia zamiast jedynek pchać się na ekran jest kpiną w "dzisiejszych czasach". Tak jak Karolaka przerwa...ciężko się skupić na filmie po prostu.

Brzydgoszcz

Hmm, moim zdaniem nie jest żadną kpiną. I, upieram sie, pokutuje obecna "kultura" dążenia do ideału. Ludzie są różni, Ona ma akurat takie zęby. Myślę, że każdy ma jakies wady i tyle.

poziom

I słuszna uwaga - ludzie są różni. Ty masz swoje zdanie na temat zębów ww Pani, oraz ja. Zaczęłam unikać filmów z jej udziałem i zdania co do zgryzu nie zmienię. Wg mnie, nie ważne czy aktorka czy księgowa, jeśli ma takie zębiska, to powinna je spiłować i tyle. Kilka minut i po bólu, a nie, że ust nie może do końca zamknąć przez nie.
Dalsza dyskusja nie ma sensu, ty masz swoje zdanie i ja. Żeby nie było - ideałem nie jestem, ale uważam, że zęby są swego rodzaju "wizytówką".
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones