Guy Siner

8,5
1 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guy Siner

Czy pamiętacie swoje ulubione sceny z porucznikiem Gruberem?

Moje ulubione to:
1-Gdy Gruber kąpie się w wannie z pianą i nagle do jego apartamentu wchodzi Rene żeby sfotografować sejf.
2- Gdy Rene podaje Gruberowi kiełbasę pod stołem z obrazem w środku.
3- Gruber wchodzi dziwnym krokiem do kawiarni a Rene pyta czy ten nie ma dynamitu w spodniach.

Marion_3

Gdy Gruber wybiega z płaczem jak dowiaduję się o ślubie Rene

Anda00

Tak to też było świetne :))). Jak on wszystko genialnie potrafi wyrazić miną, gestami całego ciała i spojrzeniem.

Marion_3

Jego gesty i miny były zabójcze
Hubert i jego mały czołg

Marion_3

Jak Hubert nie mógł odpalić czołgu i z taką zbolałą miną do wieśniaków: "Trzeba nas popchnąć":D W ogóle świetne miny robił.

Vlad_The_Impaler

Moja ulubiona:
Gruber odchodzi od baru, nagle włącza się radio, Brytyjczycy nadają szyfrem "Spotkamy się za drewutnią o pierwszej" i Gruber myśli, że to Rene się z nim umawia.
No i oczywiście Gruber jako alfons Helgi.

theodorebagwell3

Alfons Helgi rządził :D
Dobre było kiedy Rene stał pochylony w kawiarni z rozciętą z tyłu szpitalną piżamą a tu wchodzi Gruber i "Are you open?" :D

Marion_3

1. Gdy dowiaduje się, że Rene się żeni (z Denise Laroque),
2. Gdy przyłapuje Rene ubranego jedynie w sukienkę operacyjną
3. Jako alfons Helgi

Marion_3

Porwany podczas gimnatyki przez Herr Flicka zawinięty we własny dywan w koszulce ze swastyką

Marion_3

Zabawna była też mina Huberta jak zobaczył jak Kapitan Hans Geering trzyma Rene za dłonie i obiecuję że zrobi dla niego wszystko.

Marion_3

Gdy gra na pianinie w Cafe Rene, śpiewając gejowską piosenkę o ukochanym.

Marion_3

A mi się podobały sceny gdzie Gruber udawał Hitlera. Szczególnie moment w którym machał do Rene.

Wiencor

genialna scena :)

Marion_3

- Gruber tańczący z Renee przebranego za dziewczynę z Ruchu oporu i jego "skoczne" podprowadzenie w stronę baru
- podśpiewujący Gruber w szlafroku z cygarem i butelką alkoholu wkraczający tanecznym krokiem do pokoju von Klinkerhoffena, podczas gdy Helga robiła streptease
-Gruber przebrany za śmieciarza
-Gruber przebrany za Helgę
-Gruber przebrany za pielęgniarkę
-Gruber przebrany za dziewczynę z Ruchu oporu pompujący manekiny w lesie
-Gruber śpiewający "See what the boys in the backroom will have"

south-of-heaven

Jest jeszcze super scena jak chciał "delikatnie" stłuc kieliszek po toaście :)

south-of-heaven

Najlepszy był Gruber przebrany za Hitlera. Świetnie go sparodiował. Zupełnie jak by fuhrer zmartwychwstał.

christinearron

i to machannie do Renee:) boski

minioszek

Jeszcze był gruber przebrany za zakonnicę :)

christinearron

Kiedy po rozstrzelaniu Rene, zobaczył Jego wystającą głowę (bodajże białą od mąki) z grobu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones