Hedy Lamarr

Hedwig Eva Maria Kiesler

7,7
200 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hedy Lamarr

Piękna kobieta i wspaniała aktorka.żałuję,że nie udało mi się jak narazie obejrzeć jakiegokolwiek filmu z jej udziałem.mam nadzieję,że uda mi się to nadrobić.

Aga_B

To chyba prawda, że nie miałaś okazji obejrzeć żadnego filmu z jej udziałem. Hedy Lamarr - "wspaniała aktorka"???!!! :/ Jedna z najbardziej drewnianych aktorek jakie kino zna (vide - Algier, Tortilla Flat, a w zasadzie cała filmografia). Że piekna kobieta - to się akurat zgadza:)

Aga_B

Potwierdzam,że chyba najpiękniejsza aktorka przełomu lat 30 i40-tych. Potem zastąpiła ją Ava Gardner....

Aga_B

Nie rozumiem na jakiej podstawie ktos wystawia najwyzsza ocene 10 bez obejrzenia jakiegokolwiek filmu?

Aga_B

Bardzo podobna do Vivien Leigh :)

Aga_B

Haha... "wspaniała aktorka" po czym "nie udało mi się jak narazie obejrzeć jakiegokolwiek filmu z jej udziałem"! Nie mogę, uwielbiam takie wpisy! Mam nadzieję, że po 9 latach nie wypisujesz takich bzdur :D

Aga_B

Aktorka to była taka sobie, poza rolą Dalili w "Samsonie i Dalili" była raczej średnio przekonująca. Na uwagę zasługuje jej wyczyny naukowe i wynalazki. Była wprawdzie jedną z najładniejszych aktorek swoich czasów ale palma pierwszeństwa przypada Jennifer Jones, która w dodatku była jeszcze lepszą aktorką.

denticulatus

Przerozne sa gusta, ale Jones i piekno? Uroda owszem, ale bez problemu mozna wymienic 10 ladniejszych.

Qjaf

Każdy ma różne problemy, moim jest Jennifer a ściślej jej typ urody. Lubię jeszcze (chodzi o lata 40.) Kathryn Grayson, raz nawet myślałem że to Jennifer. Może być też Marie Windsor. Trzeba przyznać (wracam do Jennifer), David Selznick (ten co stwarzał dla kina rozmaite perełki) umiał też perły wyławiać. Oczywiście każdy może wystawić jakąś inną faworytkę, ale taki urok tematu o którym mowa.

Aga_B

Piekna, ale na tym koniec. Nie dorownuje aktorsko Davis, Stanwyck czy Hepburn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones