Hiroshi Teshigahara

8,4
104 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Hiroshi Teshigahara

Niedawno widziałam "Suna no onna", byłam zachwycona. Chciałabym wiedzieć, co jeszcze powinnam zobaczyć tego reżysera. Czekam na propozycje!

nasse

Mogę polecić to, co widziałem, czyli: 'Kobietę z wydm' i 'Twarz innego'. Te bardzo mi się podobały, ale niestety nie znam innych filmów..

nasse

Niezwykle interesująco zapowiada się "Pułapka"(jap."Otoshiana"). Dzisiaj na zajęciach z filmu japońskiego puszczano nam fragmenty i wygląda na to,że film jest dość interesujący. Podobnie jak i "Twarz innego".

Serge_87

Po polsku?

Szybszy

Ach, to było tak dawno temu, że teraz już niestety nie pamiętam, ale chyba nie po polsku;)

Serge_87

Szkoda bo dobry reżyser.

nasse

Zrozumialas wogole ten film ?

nasse

Zdecydowanie polecam "Twarz innego". Film jest genialny. Natomiast jeśli chodzi o resztę twórczości tego reżysera to nie jestem w stanie powiedzieć zbyt wiele. Mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie mi bardziej zapoznać się z filmami tego twórcy. Wtedy na pewno się tutaj wypowiem.
Pozdrawiam!

Konrad_de_Zoo

niestety ale do Twarzy Innego nie ma polskich napisów. pewnie oglądałeś z angielskimi; czy tekst w filmie jest trudny ? do Pułaki także nie ma. po Kobiecie z wydm, która jest genialna, mam głód na filmy tego reżysera.

_Bunuel_

Mam polskie napisy. Jeśli ich potrzebujesz to podaj swój adres e-mail.

Konrad_de_Zoo

God bless you. charles89@interia.pl a masz może do innych japońskich filmów: Wyrok należy do nas (1979), Śmierć przez powieszenie(1968) czy Ballada o Narayamie(1958). szukam już od dawna i nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones