Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Mam dla Was propozycję. Kilka razy poruszałyśmy temat, jak to każda z nas chciałaby spotkać Jay'a osobiście. A gdyby jednak pewnego dnia udało się spełnić to marzenie.... Ok, zapytam wprost. Co każda z was by zrobiła, gdyby go po prostu dopadła? Pisać śmiało i bardzo odważnie.

Podobny temat został poruszony już na innym forum i tam dziewczyny dały naprawdę niezłego czadu http://www.filmweb.pl/topic/862999/-%29.html Więc może i my tak zrobimy ;) Co wy na to?

goosssia15

Nie tylko ty. A na tym filmiku tak fajnie wyglądał. Nadal nie rozumiem, co go podkusiło, by ściąć swoje długie loki. Teraz wygląda tak...dziwnie. Nie mogę się przyzwyczaić.

xena_4

no zgadzam sie z Tobą... wygląa... śmiesznie. ;D czasami to chce mi się nieźle śmiać z tego, a potem zaluje ze nie ma starych włosów.

xena_4

nienawidze zmierzchu ale on jest slodki wiec poprostu by z nim pogadalam jak czlowiek z czlowiekiem bo napewno ma dosc tych wrzeszczacych fanek

NFGirls9983

Ale w jakim języku? Bo po Polsku to chyba żadne z Was sobie nie poradzi.

Legion_

i za to Ciebie właśnie lubię Legion ;)

ateate

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale Legion miał na myśli również Ciebie, Ateate. Więc nie wiem, za co TY go lubisz.

xena_4

Ciekawa teoria. Ktoś Ci pomagał rozgryźć moją wypowiedź?

Legion_

Co Ty wyprawiasz?

Bernee

Nic.

Legion_

Widzę właśnie. Legion, to są moje znajome. Dlaczego je prowokujesz?

Bernee

Bern, nic przecież nie zrobiłem.

Legion_

W takim razie, proszę Cię uprzejmie, żebyś, skoro musisz się z kimś kłócić, nie robił tego tutaj. Mógłbyś?

Bernee

Pewnie bym mógł.

Legion_

Jest jakieś "ale", tak?

Bernee

Jeszcze nie wiem, czy mam :P

Legion_

Wspaniale. Nie, wcale się nie stresuję, kiedy Tobie się zachciewa "poeksponować" czyjąś "głupotę" między dziewczynami, które nie chcą i nie robią nikomu niczego złego, a w dodatku należą do moich ulubionych użytkowniczek tego forum.

Bernee

Bernee, spokojnie. Poprosiłaś, więc uwzględnię Twoją prośbę. Tak tylko się droczę.

Legion_

Spokojnie, Bernee. Jeśli Legion chce sobie trochę pobroić na naszym forum, to proszę bardzo. Ale uprzedzam, że nami już nie będzie tak łatwo.

xena_4

Nie kuś mnie, proszę, bo się Bernee na mnie zdenerwuje. Jedna gafa z Twojej strony wystarczy.

Legion_

Gafa? A niby jaka? Chętnie się dowiem, co takiego złego zrobiłam.

xena_4

Błędnie wywnioskowałaś kogo miałem na myśli w swoim poście.

Legion_

Dawno mnie tu nie było. I widzę, że Legion do nas zawitał.

spidermonkey

Wszyscy mnie tu znają?

Legion_

Nie wiem, czy wszyscy. Mi się coś obiło o uszy.

Legion_

W takim układzie, to nie ja błędnie coś wywnioskowałam, tylko Ty źle sformułowałeś zdanie. Z LOGICZNEGO punktu widzenia, jeśli używa się słowa "WAS", to rozumie się to jako liczbę wszystkich uczestników forum.
Jeśli to było tylko przejęzyczenie i przychodzisz w pokojowych zamiarach, to PRZEPRASZAM.

xena_4

"Was" w sensie liczba mnoga - "on" i "ona"

ateate

Skoro tak, no to ok. Zwracam honor :)

xena_4

po prostu lubię Legiona_ i tyle :)

ateate

a tak zmieniając temat tutaj wygląda bardzo słodko OMJ

ateate

nie dodałam linka -przepraszam http://www.youtube.com/watch?v=OOZGilSbB9A

xena_4

Ja bym z wróciła w jakiś głupi sposób na siebie uwagę np. ubrała bym się jakoś głupi i zaczęła bym się wydzierać czy zostanie moim bratem....albo czy da mi swoją bluzkę bo jestem bezdomna i mi zimno xD [to jest ta wersja bardziej realna xD buhahaha ]

KoraRockDay

O kurcze, chciałabym to zobaczyć na własne oczy..hihihihi

xena_4

bo w sumie skoro bym miała go raz w życiu zobaczyć to bym chciała żeby mnie zapamiętał xD
Co innego gdybym miała go częściej widywać bym się ze wstydu spaliła xd
O leci reklama Hary Potera ^^
Musze obejrzeć Pattinson tam gra [czy jak tam się jego nazwisko piszęxD]
Osobiście twierdze że on ma kwadratowy ryj. A Jasperka nikt nie pobije. Najlepszy jest xD

KoraRockDay

Masz na myśli 'czarę ognia' ? Widziałam to już dawno temu i powiem ci, że Pattinson był tam jedynie...takim żywym tłem. I nic więcej.

xena_4

też oglądałam ^^
Kwadratowy ryjek xDD
On czasami mnie dobija ....
Szkoda że Jacksonek nie został Edwardem xD

KoraRockDay

On starał się o rolę Edwarda, ale reżyserka zobaczyła w nim Jaspera i tak zostało. I chwała jej za to.

xena_4

Ja bym go wolała jako Edwarda.... bym sobie po oglądała te sceny z gryzieniem poduszek xD
A tak to będę musiała oglądać kwadratowy ryjek Roberta xD
W sumie on nie jest taki zły tylko jest mało ogarnięty....

KoraRockDay

Jak to delikatnie określiłaś :D
A wiesz, że Pattinson ma już swoją woskową figurkę w londyńskim muzeum Madame Tussauds? I jako jedyna przez kilka tygodni jest chroniona przed napalonymi fankami. Poważnie. Miałam nawet taką zabawną sytuację, gdy zwiedzałam sobie to muzeum i robiłam sobie fotki z podobiznami sławnych gwiazd. W penym momencie wpadłam na pomysł, by ustawić się obok figurki Pattinsona. Nie zdążyłam nawet do niego dojść, gdy nagle pojawili się przy mnie dwaj potężnie zbudowani ochroniarze i grzecznie poprosili mnie, bym zrezygnowała ze swojego pomysłu. A gdy zaczęłam potem od nich odchodzić usłyszałam od nich "Ach te zwariowane fanki". A ja tylko śmiałam się cicho, bo tak naprawdę nie jestem fanką Pattinsona. Ciekawe, jak by zareagowali, gdyby pewnego dnia postawili w muzeum figurkę Rathbone'a. Wtedy pewnie zobaczą u mnie, co znaczy dziwna reakcja prawdziwej fanki...hehehe

xena_4

Ja bym od jego figurki nie odeszła xD heh ....
jestem ciekawa co te fanki wyprawiały z tą figurą xD

KoraRockDay

Pewnie nieźle szalały, bo jak zapytałam o to młodą dziewczynę, która pracowała tam, powiedziała mi jedynie " Lepiej nie pytaj" robiąc przy tym znaczącą minę.

xena_4

łooo...... to chyba faktycznie wole nie wiedzieć. Ja chyba nigdy nie będę chyba aż tak wielką czyjąś fankom. Ja to całe moje szaleństwo traktuje jak zabawę .... xD i w ogóle wole się podkochiwać w Jacksonku niż robić sobie nadzieje że mój ideał mnie pokocha czy coś takiego xD buhahah ...
A po za tym moim ideałem przynajmniej z wyglądu jest Jackson !;D

KoraRockDay

Hmm... Propos ideału... Ja ciągle jestem między Graupnerem a Rathbonem.

xena_4

Graupnerem .... kto to?

KoraRockDay

To ten bardzo wysoki blondyn, który gra z Jacksonem w 100 Monkeys.

xena_4

Dla ułatwienia, dodam zdjęcie http://bengraupner.com/views/images/gallery/2.jpg
albo to http://images.keizai.biz/vancouver_keizai/photonews/1240323788_b.jpg (pierwszy od lewej).
Prywatnie współlokator Jacksona i jednocześnie jego najlepszy przyjaciel :)

xena_4

ładny ^^
Mi się on widzi w teledysku..i ta jego grzywa xd heh

KoraRockDay

Wiem, też uwielbiam jego grzywę. No i robi wrażenie wzrostem (jest najwyższy w zespole). A ja uwielbiam wysokich :P
Dlatego ciągle nie mogę się zdecydować, kogo wolę bardziej - jego czy Jay'a?

xena_4

mi się podobają niscy ..xD i w ogóle tacy chudzi ..heh ^^

KoraRockDay

Heh, ja też wolę chudych. Tzw. "napakowani " nie mają u mnie szans. A Graupner jest bardzo szczupły, tylko tego nie widać przez jego potężny wzrost.

xena_4

On też ma coś w sobie...ale mi się inny z ich zespołu podoba najbardziej.....
tylko nie wiem jak ma na imię.... ale w teledysku był słodki z tym makijażem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones