Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Mam dla Was propozycję. Kilka razy poruszałyśmy temat, jak to każda z nas chciałaby spotkać Jay'a osobiście. A gdyby jednak pewnego dnia udało się spełnić to marzenie.... Ok, zapytam wprost. Co każda z was by zrobiła, gdyby go po prostu dopadła? Pisać śmiało i bardzo odważnie.

Podobny temat został poruszony już na innym forum i tam dziewczyny dały naprawdę niezłego czadu http://www.filmweb.pl/topic/862999/-%29.html Więc może i my tak zrobimy ;) Co wy na to?

Bernee

Coś takiego noszą Jonas Brothers, ale nie znam szczegółów.
Ta... Gejowska sesja - Jay i Ben...hihi. Kurcze, znowu sobie coś wyobraziłam :P

xena_4

więc może właśnie tu "jest pies pogrzebany"??

Bernee

o tym też myślałam.... tylko to się wydaje takie nierealne??

ateate

tak, małpeczki i dziewicstwo.... Przy tym ich temperamencie, jakoś bym w to nie wierzyła. Raczej ta wcześniejsza możliwość jest bardziej realna.

ateate

Z tym się zgodzę, ale na geja też mi mimo wszystko nie wyglądał. :)

Bernee

a kto wyglądał?? chyba tylko Freddi i Boy George ilu jest homo i nie wyglądają według "ustalonego" wzorca geja

ateate

Słusznie. Ja też ostatnio się z ciekawostek dowiedziałam, że Channing Tatum jest biseksualny. N i g d y bym nie pomyślała.

ateate

O przepraszam, Boy George miał to niemal wypisane na twarzy (w sensie zachowanie, ubiór, makijarz, sposób wypowiadania się itd... )

xena_4

dokładnie ale to był też jego sceniczny image a z naszego podwórka M.Niedźwiecki czy T. Raczek ew. Poniedziałek

ateate

Och, Poniedziałek zawsze wydawał mi się dziwny. On mnie nie zaskoczył.

xena_4

albo Portia de Rossi? zupełnie nie wygląda na les

ateate

I tu się zgodzę. Swoją drogą - prześliczna kobieta.

xena_4

mamy jednak podobne odczucie piękna

ateate

Właśnie. I to nie pierwszy raz. Bardzo interesujące. A może coś mnie też ciągnie do kobiet? Eeee... To chyba niemożlwie.

xena_4

pewnie że nie
jesteś normalną kobietą i do tego odważną żeby przyznać że jakaś inna kobieta zrobiła na Tobie wrażenie, większość się po prostu boi że zostaną określone jako les

ateate

Być może. Ale jednak czasami łapię się na tym, że myślę o jakieś kobiecie w niedwuznaczny sposób.

xena_4

Nie zrozum mnie źle atate ale normalna kobieta?
To co lesbijki to nie normalne kobiety?
Sorka ja nie jestem lesbijką... ale zauważyłam że w naszym kraju brak tolerancji. Przecież Geje i Lesbijki to normalni ludzie ..... I czy to nie jest ,,rasizm'' przezywając ich ? ... I dla tego bym chciała mieszkać USA bo tam jest tolerancja....
Jeśli Cię atate obraziłam to sorka, nie miałam takiego zamiaru ale po prostu napisałam to co myślałam =]

KoraRockDay

Wydaje mi się, że nie miała na myśli nic złego. Zresztą, raczej jest tolerancyjną osobą. Inaczej, już dawno bym to zauważyła.

xena_4

Nie wątpię że jest spoko ^^
Gdyby tak nie było to bym nie pisała ostatnich dwóch linijek =]

KoraRockDay

po prostu działają mi na nerwy dziewczyny zwłaszcza które uważają/twierdzą że jeśli się wyrażę pozytywnie o jakiejś innej dziewczynie to od razu jestem innej orientacji seksualnej i to tak jakby to było coś złego- ja uważam że związek dwojga ludzi nie ważne jakiej są płci jest piękny - ale postrzeganie kogoś przez pryzmat zacofanych poglądów jest objawem zaściankowego myślenia
co w tym złego że dostrzegam piękno w innej osobie - jeśli to facet to jest okey ale kobieta? to już jestem les - totalny idiotyzm
po prostu wcześniej użyłam złego sformułowania

KoraRockDay

sorki jeśli kogoś uraziłam ale miałam na myśli kobietę heteroseksualną, nie mam nic do kobiet ani mężczyzn homoseksualnych
po prostu u nas jeśli kobieta zachwyca się inną kobietą to jest uważana za les

xena_4

Wiem. Dlatego żałuję, że jestem Polką. Właśnie za ten zaścianek panujący w naszym, pożal się Boże, kraju.

xena_4

O nie, nie, nie, nie mów tak. Krajowi należy się szacunek.

Bernee

A co mi dał kraj? To, że muszę się włóczyć po innych krajach, by mieć na chleb. By moi rodzice nie zdechli z głodu. Za to mam dziękować Polsce? I za te wyzwiska pod adresem tych, którzy nie spełniają jakiś chorych norm?

Bernee

Bernee, wybaczysz? Bo się nie powstrzymam. Najpierw kwestia normalności i gejostwa, teraz "pożal się Boże kraj". I jak ja mam siedzieć z założonymi rękoma?

Legion_

Rób co chcesz. Zresztą i tak gorzej już być nie może. Zwłaszcza po tym, co było tutaj ostatniej nocy. Wal śmiało, co Ci leży na wątrobie. Zresztą niektóre z nas czekały na Ciebie.

xena_4

A co tu się działo? Kto czekał? O co chodzi?

Legion_

Wielmożny pan sam zdecyduje, co ma robić i kiedy zechce litościwie UWZGLĘDNIĆ moje prośby.

Bernee

Ale fajnie :>

Bernee

Ale fajnie :>

nienawidzefilmwebu

Czyli jak, fajnie do kwadratu?

Legion_

Jest zajebiście fajnie :>

nienawidzefilmwebu

może to kwestia tego że jestem głupia i mam mało latek xD
Ale ja już nic nie rozumiem..O.....

KoraRockDay

Kwestią jest to, że Ann się z Tobą tabletkami nie podzieliła.

BTW: Ann, bądź znów Ann.

Legion_

Nie da się.
Fajnie :>

Legion_

chyba tobie by się przydały jakieś tabletki!

Legion_

Czekaj ty próbujesz mnie obrazić czy ci po prostu odbija?;p

KoraRockDay

Prawdopodobnie chyba raczej na pewno nie albo tak.

Legion_

to widzę że jednak odbija^^
spoko ..też czasami mi odbija ;p
A jeśli chcesz obrazić to też spoko ..każdy musi się jakoś wyładować xD

KoraRockDay

Nie wolno mi.

KoraRockDay

Nie, on tylko... żartował?

Bernee

Dokładnie. I to nawet z Ann jedynie i nikogo innego.

Legion_

ja do nikogo nic nie mam nie traktuje internetu poważnie....

KoraRockDay

I prawidłowo.

Legion_

Nie ma z czego żartować, to poważna sprawa. Dzisiaj mam zamiar przedawkować tabletki na katar oglądając Grease.

nienawidzefilmwebu

a w ogóle są tabletki na katar ? xD heh
ps.uprzedzam że do osób mega zabawnych niestety nie należę ;/

KoraRockDay

Grunt, że Ann (nienawidzefilmwebu) znowu ruszyła płyta. :)

Bernee

Tylko szkoda, że się zacina na "fajnie".

Legion_

wiecie co chyba to waszej rozmowy nie będe się mieszać ^^
więc pa....xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones