Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Mam dla Was propozycję. Kilka razy poruszałyśmy temat, jak to każda z nas chciałaby spotkać Jay'a osobiście. A gdyby jednak pewnego dnia udało się spełnić to marzenie.... Ok, zapytam wprost. Co każda z was by zrobiła, gdyby go po prostu dopadła? Pisać śmiało i bardzo odważnie.

Podobny temat został poruszony już na innym forum i tam dziewczyny dały naprawdę niezłego czadu http://www.filmweb.pl/topic/862999/-%29.html Więc może i my tak zrobimy ;) Co wy na to?

KoraRockDay

Pokaż mi fotkę, to Ci powiem, jak ma na imię. Znam ich wszystkich :)

xena_4

http://images2.fanpop.com/images/photos/7100000/100-Monkeys-100-monkeys-7160462- 1198-797.jpg
ten po prawej nad Jacksonem .... on wygląda jak bezradne dziecko..tak słodko xd

KoraRockDay

To Jerad Anderson.

xena_4

jak się wymawia jego imię ?? xD

xena_4

Z tego, co się orientuję, to tak, jak się pisze.

xena_4

o bojdas.... jakie głupie imię ...xD
chociaż Jackson na pierwsze też ma dziwne imię xd
heh ....

KoraRockDay

Wiem - Monroe - co znaczy podobno " kłopoty"

xena_4

musiał być niegrzeczny jako bobas xd buhahahah.....
Ale w USA mają głupio imiona od rzeczy.... to ja moje dziecko nazwę Prezerwatywa xd buhahaha
Prezerwatuś x d hahahahahha

KoraRockDay

On rzeczywiście musiał być bardzo niegrzeczny. Nawet tego nie ukrywa, gdy podczas wywiadów wspomina swoje dzieciństwo. Nawet jego rodzice musieli czasami mocno się natrudzić, żeby uspokoić jego szalony temperament.

xena_4

A ja w internecie znalazłam tylko kilka wywiadów z nim ;/

KoraRockDay

Dlatego staram się w miarę często wklejać tu filmiki z wywiadami.

xena_4

no to fajnie tylko jest jeszcze jeden problem .... że mój angielski jest słaby. Ale od tego roku szkolnego zacznę się w szkole uczyć Angielskiego ^^

KoraRockDay

spokojnie. Zawsze mogę zrobić dodatkowo tłumaczenie

xena_4

A propos jego szaleństw - poczytajcie sobie to http://jackson-rathbone.com/2010/08/11/jackson-rathbone-i-have-a-crush-on-avril- lavigne/#more-4796
Po tym artykule można stwierdzić, że imię Monroe (kłopoty) pasuje do niego jak ulał.

xena_4

Mu się podoba Avril??
Wow... ja lubię jej piosenki ale wygląd ma taki se...

KoraRockDay

Też byłam tym zaskoczona, dlatego wkleiłam link do tego artykułu.

xena_4

Avril w sumie nie jest taka zła xd

KoraRockDay

Fajna była przy pierwszych dwóch płytach. Ale teraz, to co nagrała, to jakiś koszmar. No i zaczęła udawać kogoś zupełnie innego. Brakuje mi "starej" Avril.

xena_4

ja w sumie znam tylko 3 jej piosenki xd

KoraRockDay

http://jackson-rathbone.com/exclusive-interview-2/ - kolejny, bardzo ciekawy wywiad z Jay''em. Rozwaliła mnie jego odpowiedź na temat znaku zodiaku - "Nie zwracam zbytniej uwagi na znaki. Z wyjątkiem znaków Stop." - O matko. To ja już sobie wyobrażam, jak jeździ samochodem. Chyba nie chciałabym być jego pasażerką, a tym bardziej spotkać się z nim na skrzyżowaniu (sama uczę się teraz jeździć).

xena_4

nie che mi się tłumaczyć xD
A co w nim jest?

KoraRockDay

a mogla by ktoras przetlumaczyc ? nie musi byc wszystko ; pp
byla bym wdzieczna ; ))

ola239

Spróbuję, ale, jak to kiedyś powiedziała mi jedna z nauczycielek - jestem zdolna, ale bardzo leniwa.

xena_4

Oto obiecane tłumaczenie wywiadu. Jest tego bardzo dużo, więc prawdopodobnie będę musiała podzielić na posty:

Kiedy ostatni raz rozmawialiśmy z tobą miałeś wtedy tylko jeden tatuaż.. Później miałeś 6, podczas wywiadu dla Saturday Night Magazine. Jakie są nowe tatuaże i co one oznaczają dla Ciebie?
Właściwie, to siedem ... Wszystkie teraz oznaczają bardzo dużo dla mnie, ale ja nie wiem, jak w pełni chcę je opisać ... Mam serce dla mojej mamy , młotek do mojego taty, tatuaż na koniec wielki Spencer Bell, a także dwa dla moich dziadków zrobione później , mój pierwszy tatuaż, " Zgubiłem się " , a teraz moje motto najnowszej rodziny " suaviter et fortiter ".
Twoje dwa filmy wychodzą w tym samym tygodniu , jakie to uczucie ,ukończyć dwa filmy skierowane do dwóch bardzo różnych grup fanów ?
To znak , jak chcę wciąż kształtować swoją karierę . Utrzymać ją w ruchu , zmieniać , zawsze by było świeże dla siebie jak i dla publiczności.
Jakie to uczucie wejść w buty (czyli w rolę) Sokki po raz pierwszy?
Cholernie wygodne. Miły jak kapcie ze skóry.
Pierwotnie w Newcon uczestniczyłeś w castingu do roli Zuko dla Airbender . Czy jesteś zadowolony, że zamiast tego, wybrano Cię do roli Sokki ?
Myślę, że Dev niesamowicie odgrywa Zuko i miałem dużo zabawy z charakterem Sokka . Jestem również podekscytowany, aby się zagłębić w rozwoju Sokka jako wojownika i stratega ... czyli jeśli mamy kolejne dwa filmy do zrobienia . Mam nadzieję!
Od momentu napisania scenariusza na serię Twilight , zawsze mówiono , o zrobieniu dawnej historii Jaspera dla Eclipse. Gdy wreszcie przyszła szansa na nakręcenie tej sceny, jak sobie wyobraziłeś powrót do historii Jaspera na ekranie?
To było ekscytujące, być w stroju wojennym po raz pierwszy ... Spojrzałem na siebie w lustrze , i pomyślałem , teraz to jest prawdziwy Jasper. Nie dziecko ze szkoły średniej - wegetariański wampir Jasper , ale w jego pierwotnej wersji, jako wojownik i pan. Właśnie tak chciałem to zagrać. To było tak naturalne i sprawiało tyle radości.
W Dread , twoja postać Stephen Grace ma dość szokujące i makabryczne sceny śmierci. Jak to wyglądało filmowanie całego procesu ?
Zaskakująco zabawne. Miałam wystające kości, na miłość boską ! Krwawa histeria.
Spośród wszystkich postaci, które grałeś w TV i filmie, które należy do twoich ulubionych?
Tej ulubionej jeszcze nie grałem.
Jedna rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu ?
Spodnie. Cóż, zgodnie z prawem ...
I wreszcie, tylko szybkie " pioruny " rundy:
Ulubiony serial: South Park
Ulubiona książka / Autor: Kurt Vonnegut jr , rzeźnia Five
Ulubione jedzenie: mięso
Ulubiony film: Big Lebowski
Ulubiony utwór 100 Monkeys : tylko wykonane na żywo
Sokka lub Jasper ? : żaden.
Opisu każdego z członków zespołu w 3 słowach: pasja , artyści , bracia
Ponad 300 pytań zostały złożone przez fanów i tylko nieliczni zostali wybrani . Oto one !
Z Jenny : Podobno nie lubisz słodyczy. Czy jest coś , co kochasz jeść ?
Zawsze dławię się wołowiną. Wszystko jest zdecydowanie za ostre .
Z Emily : Jaki jest twój ulubiony film z Johnny Deppem , a jeśli mógłbyś zagrać jedną z jego ról , co by to było i dlaczego?
Być może , Ed Wood. To jeden z wielu niedocenianych od Tim Burton i Johnny’ego Deepa. Myślę, że postać jest tak imponująca, robiona z pasją i w cudowny sposób rozwijana w trakcie robienia filmu.. Byłoby zabawnie znów ją ożywić .
Z Jodie : Urodziłeś się na zakręcie między Strzelca i Koziorożca , który z tych znaków pasuje do ciebie najbardziej ?
Nie zwracam zbytniej uwagi na znaki. Z wyjątkiem znaków Stop.
Z Jillian : Co to za historia z Dean ? Kiedy i jak na niego trafiłeś?
Jest to kanadyjski kot, uratowany z Kanady i przyjmowany przez południowców , ale teraz woli amerykaśki boczek. Podobnie jak Wolverine , nie pamiętam zbyt wiele o swojej przeszłości ...
Z Brenda : przy aspiracji bycia dyrektorem , jakiego rodzaju opowieść , chciałbyś sfilmować ?
Historię wyszukiwania. Podoba mi się cytat , " podróż do miejsca przeznaczenia . "Ponadto , idea ciągłego rozwoju naturalnych i artystycznych w rodzaju duchowej , w najbardziej ekstremalnych momentach naszego życia. I lubię komedie.
Z Tierney : Gdybyś miał do wyboru nie grać ponownie swoich ról lub nie grać na żadnym instrumencie muzycznym, nigdy (również nie śpiewać ), co byś wybrał?
Może bym był cieślą. Lubię budować .
Z Nikki : Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa ?
Wyłowienie rowera z jeziora w Houston , kiedy miał dziewięć lat , a mój tata naprawił go dla mnie do jazdy. Ale potem pomalował na ciemno czerwony krwisty kolor ... Cały proces zajęło dwa tygodnie. To było fajne doświadczenie .
Od Anonimowy : Wierzę, że istnieje nieśmiertelność przez tych, którzy pamiętają. Często mówisz o twoim przyjacielu Spencerze Bell. Jakie jest twoje najgłębsze wspomnienie o nim i jaki to ma wpływ na twoje życie?
Spencer i ja wymienialiśmy się pomysłami namuzykę, gdy przeprowadziłem się do Los Angeles, a on był w Nowym Jorku. Wysyłaliśmy do siebie mailem piosenki i porównywaliśmy ich małe próbki kiedy widzieliśmy się osobiście. Był moją muzyczną inspiracją , zarówno jako kompozytor i instrumentalista . Ponadto, jako kolega i przyjaciel .
Z Susie D.: Jak już tak chętnie dzielisz się utratą swojego znajomego Spencer Bell dla nas wszystkich, a ty sam ( i zespół) uczyniłeś wiele, abyśmy mogli zobaczyć dorobek jego życia – a jaki ty chcesz mieć dorobek ?
Jak Keith Richards powiedział , mieć " Wszystko zaliczone "na moim nagrobku .
Z Jens : W przeszłości wspomniał Pan , że miał zostać wujkiem, jak się czujesz jako wujek ? I jest teraz wuj Larry. Czy jest bardzo zazdrosny , że musi dzielić swój tytuł ?
Teraz nie ma dwóch wujków w 100 Monkeys ! To niesamowite uczucie dumy i odnowienie mojego życia. Pan Abrams nie jest już tylko Monkey's Uncle ... ale teraz mamy klub razem. To nic nie wyklucza. Muszę być wujkiem . Z drugiej strony, faceci są zazdrośni .
Z Maddie Bridget : Jestem wielkim fanem historii. Wydajesz się być typem faceta, który trzyma nieco tajemnicy o sobie , moje pytanie jest takie: Które ze znanych literackich, filmowych lub rzeczywistych żyjących detektywów, chciałbyś by rozwiązali zagadkę Twojej śmierci ?
Chciałbym, by to był Basil Rathbone, który jest jak Sherlock Holmes. By on rozwiązał zagadkę w tej sprawie. Przechowywać go w rodzinie , wiesz.
Z TRS : Ktoś wymyśla urządzenie wielkości papierosa. Umieścić jeden koniec w usta i ktoś przykłada swoje na drugim końcu , i oboje jesteście stanie zapoznać się wzajemnie umysły i wspomnienia tak łatwo, jak wiesz, według własnego uznania. Czy z tego korzystał? I z kim?
Nie. Poznawanie kogoś powoli jest lepszą zabawą. To trzmiele wokół miłości, potykając się poprzez onieśmielone i ulotne chwile , wzajeemne spojrzenia.
Z Domenique : Jaka jest największa jedna rzecz , którą chcesz zrobić przed śmiercią ?
Tworzenie.
Z LC: Jeśli chciałbyś stworzyć " Soundtrack "w swoim życiu do tej pory , jaką muzykę / piosenki itp. (10 piosenek ) by w nich się znajdowały?
Born To Be Wild - Steppenwolf
Zawsze będziesz Kill - Dan Le Sac Vs . Scroobius Pip
Get Off Of My Cloud - Rolling Stone
Coś nie jest ze mną - Cold War Kids
King Wonderlust - Gogol Bordello
Whatever Happened To My Rock 'N Roll - BRMC
Where Is My Mind ? - Pixies
Czy południowej Mama - Blind Willie McTell
Co Go Up - Seasick Steve
Nie każdy lubi się z nami - Hank Williams III
Z Heather : Ponieważ pochodzisz z Teksasu i charakterystycznego kraju rancza , wiesz, co krowa potrzebuje i czy kiedykolwiek zrobiłeś coś przy niej?
Wiem o tym . Zgodnie z prawem, choć mówi , że tak powiem , nigdy nie robiłem to .
Z Natalie : Kto jest twoim ulubioną postacią literacką i dlaczego?
Peekay z książki The Power of One, napisanej przez Bryce Courtenay . Ale nie w wersji filmu.
Z Hope Leyba : Jeśli kiedyś trafisz na bezludną wyspę , możesz zabrać ze sobą tylko instrument, co by to było i dlaczego?
wziąłbym guitara - druma -bassa - keya - lele . To jak ukulele , ale z gitarą i basem i klawiatury.
Z Writer_girl : Wiem, że kochasz fotografię jako amator fotograf, chcielibyśmy wiedzieć, wolisz 35mm lub cyfrowe i jaki jest twój ulubiony aparat? Jeśli nie za dużo, jaki jest twoje ulubione zdjęcie przez ciebie wykonane..
35 mm do końca. Problem z cyfrowym , zajmuje się tym w obecnej chwili i zabiera ewentualne symbiotyczny charakter artysty i narzędzia. Po prostu, jest w stanie natychmiast podjąć chwilę , zaznaczając obraz (jak w cyfrowych ) zaprzeczenie pochodzenia utworzenia zdjęcie , aby uchwycić chwilę i jej zachowania, a nie zatrzymać chwilę i jej krytyka . Mam na myśli film .
Z Leigh : nietypowy rodzaj pytania i mam nadzieję, że nie zbyt osobiste , ale jakie są twoje ulubione rzeczy odnoszących się do pięciu zmysłów i dlaczego?
Nadal poszukuje szósty zmysł rzeczywistości .
Z Ally: Pożądanie jest jednym z siedmiu grzechów głównych , ale który z nich chciałbyś mieć ?
Hmmm ... . Pasja życia ? Żarłoczny miłość? Rodzina dumy ?
Przypuszczam, że mam je wszystkie. . I domagają się co najmniej jednego z siedmiu cnót .
Dziękuję bardzo Jackson ( i wspaniałych zarządzających) ten wywiad dla wszystkich fanów !
Dziękuję bardzo wszystkim!

xena_4

fajny ten wywiad ^^
To z tymi znakami..;D heh
tylko dziwna odpowiedz pada przy ulubionym jedzeniu xD

KoraRockDay

On przeważnie miał tam dziwne odpowiedzi, przez co miałam trochę problemu z tłumaczeniem, ale myślę, że udało mi się.

xena_4

udało ci się^^
bo te najważniejsze fragmenty zrozumiałam ;)

KoraRockDay

A teraz coś z innej beczki - ta fotka powala na kolana http://jackson-rathbone.com/gallery/displayimage.php?pos=-57309

xena_4

mrauu ^^ nie tylko ciebie :D heee

xena_4

CZasami mam naprawdę dziwną wobraźnię - jak spojrzałam pierwszy raz na tą fotkę, to w moich oczach Jay wyglądał niczym diabeł udający niewinnego chłopca.

xena_4

Ja jak zobaczyłam to zdjęcie to zapomniałam o oddychaniu xD
heh..

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Zupełnie jak Belka... ;D

A mnie jakoś nie poruszyło. ;/ Może ja jakaś inna jestem ;)

Wiesz, na każdą dziewczynę działa inaczej, więc nie martw się. Dla mnie ta mina ( zwłaszcza uśmiech i spojrzenie) jest kompletnym zaprzeczeniem tego, co niedawno Jay powiedział o sobie - że podobno jest nieśmiały. Wierzycie w to?

xena_4

nie....!!
Mi się wydaje że jest typem podrywacza i żyje chwilą XD
Ale wiadomo to mi się tylko wydaje;p

KoraRockDay

Raczej masz rację. Bo właśnie na mnie też robi takie wrażenie. Ja nie wierzę w ten kit o jego nieśmiałości. Chyba, że udaje takiego pewnego siebie podrywacza, by ukryć nieśmiałość. Wtedy to ma sens.

xena_4

a mi się wydaje że udaje żeby przyciągnąć laski xD

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Ja to się na ludziach nie znam ale chyba macie rację. ;P

Zresztą udawanie jest rzeczą normalną u ludzi sławnych, dlatego nigdy nie wierzę w zapewnienia niektórych, że zawsze pozostają sobą.

właśnie to on powinien być Edziem w Zmierzchu

ateate

Nie wydaje mi się. W książce był taki przesłodzony,a jednocześnie z tajemnicą w oczach. Pattinson właśnie te cechy pokazał. A Jay pewnie przerobiłby postać po swojemu i wyszedłby z niego drugi Jasper. (być może nawet bardziej podrasowany).

xena_4

a ja myślę że Jay pokazałby ten ogień i pożądanie w oczach lepiej niż Rob ale to moje zdanie

ateate

A propos udawania.... Wczoraj z Ateate obgadywałyśmy pewien szczegół u Jay'a, który ja zauważyłam. http://jackson-rathbone.com/gallery/displayimage.php?album=786&pos=90 Widzicie ten jeden szczegół?

xena_4

Chodzi o to, że zaobrączkowany? ;D

Bernee

Właśnie. Obgadałyśmy to z Ateate, bo zauważyłam, że nosi to na prawej ręce. Okazało się, że oni tak robią, gdy chcą pokazać, że są już zajęci (ale nie żonaci). Czyli, albo Jay chce, by dziewczyny dały mu wreszcie spokój, albo kogoś jednak ma. Gdyby był żonaty, to nosiłby na lewej ręce (w przeciwieństwie np, do Polaków)

Bernee

raczej, o to że nosi obrączkę na prawej ręce!!
jeśli się nie mylę to w stanach obrączki ślubne nosi się na lewej ręce
...więc chyba ma po prostu pannę na poważnie i to chyba od dawna
chociaż kojarzą mi się jakieś stare zdjęcia "małpek" gdzie Jay i Ben niemal afiszowali się obrączkami, pamiętam że mieli identyczne a ja pomyślałam czy przypadkiem oni obaj nie są parą - mieszkają razem, identyczne obrączki - było to dość dawno i jeszcze starsze fotki

ateate

Ben i Jay parą.... O kurcze, aż sobie co nieco wyobraziłam :P Z wrażenia spadłam z krzesła.

ateate

nie daje mi to spokoju a może to takie "braterstwo krwi"? jak odnajdę to na pewno link wkleję

ateate

byłoby fajnie. Mi też to nie daje spokoju.

xena_4

To byłoby niezłe. I te "gejowskie" sesje dają do myślenia. ;DD
Hej, a co z tym pierścieniem dziewictwa? Słyszałam, że jest coś takiego. Młodzi celebryci to noszą, żeby się popisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones