Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Mumia żyje .

użytkownik usunięty

Ciekawe ile zużyła silikonu i miała operacji plastycznych ...

Dlaczego od razu zakładasz operacje i silikon? Ja rozumiem, że żyjemy w erze botoksu i liftingu, ale bez przesady. Wyobraź sobie, że rzadko bo rzadko, ale jest czasem taka jedna na tysiąc kobiet pięknie się starzejących, w tym między innymi np. (nie są stare ale nie wyglądają na swój wiek) Monica Belluci czy Nigella Lawson. Być może Jane stosuje jakieś suplementy, ale zauważ, jak naturalnie wygląda. Nie ma napuchniętej od kwasu kiełbasianego buzi i wciąż uśmiecha się od ucha do ucha. Wiele kobiet o wiele młodszych może jej pozazdrościć... Ja dałabym jej max 55 lat. "Mumia"? człowieku trochę szacunku. życze ci żebyś dożył tego wieku w naszych czasach.

użytkownik usunięty
louisvuitton

Szacunku do komunistycznej panny lekkich obyczajów która pożerała kawior a innym fundowała gułag ?

Czy ty naprawdę nie masz nic innego do roboty?
Jane Fonda nie zagląda na filmweb. Nie przeczyta, tego co masz do napisania, a widzę, że wena cię nie opuszcza...

Zapytaj lepiej, jak to możliwe, że ta morderczyni wciąż nie zapłaciła za to, co zrobiła.

użytkownik usunięty
JustFurious

Dokładnie ...

Nie wiem ale jesli w ogole, to jest najbardziej naturalnie wygladajaca kobieta po tego typu zabiegach. Naprawde szacunek dla jej lekarzy i kosmetologow, taki efekt rzadko sie zdarza jesli w ogole.

jest piękna z natury..zza młodu były jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie ..nie wiem czy sobie robiła botox czy sie naciągała ..ale nawet jeśli to i bez tego była by piękną kobietą


cookiexkannibal

Jane Fonda wielokrotnie przyznawała się do liftingu :) kiedyś sam sobie zrobie i będę mial tylko nadzieje, że wyjdzie jak u Fondy!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones