Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

hm czemu jeszcze nikt nie napisał o tym zespole... Kto lubi niech pisze ;)

adam_

Ja lubię :) Chociaż wolę Jareda w filmach, szkoda że tak mało gra :( Ale głos ma dobry...więc życzę mu sukcesów :D

Skylaria

Ja nie tylko lubie ale również uwielbiam i ubóstwiam:D:D30 STM to mój ulubiony zespół...(zapewne dlatego że kocham Jareda i jego boski głos)!Najbardziej podoba mi się ich klip "Attack"!Fajnie że ostatnio wygrali trochę nagród...Należy im się:DJa czekam z utęsknieniem na koncert:(

babok

ja żyje nadzieją,że kiedyś przyjadą do Polski a najlepiej zyby jeszcze do Warszawy:D ale pewnie nawet o tym nie myślą a nawet jeśli to minie jeszcze duuuużo czasu:,(

Poison_Girl

Zauważyłam ostatnio gwałtowny wzrost fanów Jareda i/lub jego zespołu. Bardzo dobrze! Ja ich uwielbiam, ale wolę jednak pierwszą płytkę. Chociaż to od ABL zaczęła się moja niekończąca się przygoda z 30STM:)

Sophie_Neveu

No właśnie, też zauważyłem że ostatnio nagle wszyscy zaczynają ich słuchać. W sumie ja też od niedawna ich lubię bardziej. Ale skoro jest taka fascynacja, to może pomyślą o tym, żeby bardziej promować się w Europie;)

adam_

Oby! Najlepiej, żeby przyjechali do Berlina (no sorry, ale o Polsce nie ma co marzyć, myślę bardziej realistycznie;)). Wtedy byłaby jakaś szansa, że tam będę. (właśnie wyobraziłam sobie jak szaleję pod sceną podśpiewując Buddha for Mary...:))

Ps. Wie ktoś kiedy w końcu wyjdzie ich teledysk do From Yesterday?

Poison_Girl

Myśla. W którymś temacie jest link z dedykacją dla fanów z Polski

Skylaria

w pełni popieram. Szkoda że tak mało gra, bo jest w te klocki całkeim niezły. W "Requiem..." bardzo mi się podobał. Dobrze zagrał i wyraził emocje danego bohatera. Ale teraz ma powstać jakiś nowy film z Jaredem na 2008r. "Mr Nobody". A głos ma świetny! :)

Skylaria

w pełni popieram. Szkoda że tak mało gra, bo jest w te klocki całkeim niezły. W "Requiem..." bardzo mi się podobał. Dobrze zagrał i wyraził emocje danego bohatera. Ale teraz ma powstać jakiś nowy film z Jaredem na 2008r. "Mr Nobody". A głos ma świetny! :)

adam_

Kocham ten zespół,jak przyjadą do wykupie chyba połowe biletów i porozdaje wam.

adam_

ja ich słucham od jakiegoś miesiąca (oczywiście tej nowszej płytki) i musze przyznać że naprawdę przypadła mi do gustu ta muzyka :D ale wielu fanów pisze że pierwsza płytka była lepsza to chyba muszę ją sobie sprawić dla porównania :)

Fluorescent

ja wcale nie mam nic przeciwko temu jak bys rozdawała te bilety chetnie wtedy przyjme:P a co do poprzedniej płyty to jest naprawde świetna troszke inna niz "a beautiful lie" ale równiez warta przesłuchania:)

adam_

ja ich wrecz uwielbiam:PPP zwlaszcza 2 plyte:) pozdro fo funs:*

adam_

Oczywiscie ze lubie :-) A nawet uwielbiam :-) Jared to utalentowany człowiek po prostu, jest świetnym aktorem i wspaniałym piosenkarzem, a do tego bardzo przystojny :-)

adam_

KOCHAM!!!!A THE KILL WYMIATA!!!!!!!!From yesterday jest tez genialne a teraz wlasnie slucham ich płytki :D

adam_

I Love 30 Seconds To Mars!!! A wszystko zaczęło się od tego, że obejrzałam "Pana życia i śmierci" z Leto. Jared i jego zespół to po prostu jeden z cudów współczesnego świata:))

adam_

Sorry, ten koment "antiego" jest w rzeczywistości mój:) Nie zauważyłam, że mój wujek się wcześniej zalogował:D

adam_

jakie ich piosenki was krecą?????;> dla mnie Edge of the Earth i Hunter:D ale ogolnie wszystkie sa spoko ale te oststnio mi tak w ucho wpadly:)

brechta

ja uwielbiam absolutnie wszystkie, ale szczegolnie przyjemnie mi sie slucha A beautiful lie, Capricorn i The Kill oczywiscie... jednak jak juz slucham to obie plytki po kolei :-)

Constance_2

Buddha for Mary moją ulubioną pieśnią już na zawsze:) Ale uwielbiam jeszcze Battle of One, Valhalla, Fallen, End of the Beginning, Welcome to the Universe..i w ogóle wszystko!!

Sophie_Neveu

trochę mam tych ulubionych piosenek:capricorn,Edge of the earth,buddha for Mary,the mission,93 million miles,welcome to the universe,year zero,attack,a beautiful lie,the kill,was it a dream,the fantasy,the story,from yesterady
pzdr:)

adam_

no uwielbiam od 2 lat gdzies, a jak ;D boskie Oblivion i Buddha for Mary *.*

adam_

a ktorego z chlopców lubice najbardziej?????????;>( dobra i tak wiemy kogo:P)

adam_

ja tez bardzo lubie.
jared na serio, dobrze spiewa.

elektroneuronowa

w lutym 2007r. ma być wydana po raz drugi płyta A Beautiful Lie xD może zamieszcza tez na niej jakies nowe kawalki

MaDzIuS

Śmiać mi się chce jak wypisujecie swoje ulubione piosenki...i wypisujecie tytuły prawie wszytskich kawałków z oby dwóch płyt :D:D Ale ja mma bardzo podobnie :D:D
Moje ulbuione ;):
1.Capricorn
2.the Edge of the Earth
3.Fallen
4.Oblivion
5.Buddha for mary
6.Echelon
7. Welcome to the Universe
8. the Mission
9.the end of the beginning
10. 93 Million Miles
11. Year Zero
12.Attack
13.beutiful Lie
14.The Kill
15.Was it dream
16.Fantasty
17.Savior
18.From yesterday
19.The story
20. R-evolve
21.Modern Myth
22. Battle of one
23. Hunter

A ponad to:
24.Valhalla
25.Anarchy i Tokyo

Pozdrawiam fanów :)

HoneyBunny

moja lista ulubionych utworów też jest taka dluga:D:Da nawet jeszcze dluższa bo slucham też akustycznych piosenek:P

adam_

wg mnie akustyczne wersje sa zajefajne:) naprawde chlopak ma glos w tym gardle:))

adam_

Czy lubie 30 second to mars? Nie.... Ja ich uwielbiam!:) Sa zajedwabiści:)

Panica

Akustyczne piosenki są genialne!!!! Ostatnio zwariowałam na punkcie tego konkretnie wykonania The Kill - http://youtube.com/watch?v=ige-04rHYQQ Coś pięknego, bardziej mi się podoba, niż z płyty. I tu mam pytanie do fanów 30stm, czy ktoś posiada tą wersję w formacie mp3??? Prosiłabym o odpowiedz:)

Sophie_Neveu

W sumie trochę się pośpieszyłam z tym komentarzem, bo już mam tą piosenkę....:) Jakby ktoś chciał (a nie miał, w co nie wierzę:)) to służę pomocą.

Sophie_Neveu

nom akustycznie piosenki są genialne i słychać,że Jared naprawde umie śpiewać:)

Sophie_Neveu

Uwielbiam tą akustyczną wersję... Drugi refren najlepszy... :) Ma talent, oj ma.

adam_

Moje ulubione akustyczne wersje:

http://youtube.com/watch?v=Qgyy-JzbwNU Th Kill

http://youtube.com/watch?v=nGFqY_zXdYo A Modern Myth

http://youtube.com/watch?v=ME-mItAo6_A The Story

http://youtube.com/watch?v=ixhl-XLHDas Message In a Bottle


A teraz "normalne", koncertowe:

http://youtube.com/watch?v=15p6Wz1tc6w Attack, po prostu cuuudo!

http://youtube.com/watch?v=6B0gs7kbLxc&mode=related&search= The Kill (Chainsaw Awards)

A z albumów:

Attack
End Of The Beginning
Buddha For Mary
Fallen
Capricorn
Echelon
From Yesterday
Savior

Ulubiony teledysk:
Capricorn
Attack

I piszcie, jeśli znacie linki do koncertowych wersji w dobrej jakości. Jak coś, e-mail: kitalkil7@wp.pl gg - 4352626

adam_

wersja a modern myth naprawde super :) chlopak ma talent:D XD

brechta

Kto jedzie na koncert 30stm do Niemczech??? Szukam ekipy. Koncert jest pod koniec stycznia.

adam_

czym chce sie pochwalic to tym ze wlasnie zostalam szczesliwym posiadaczem plyty 30stm pod tytulem jakze znaczacym 30stm (czyli ich debiucie) i musze powiedziec ze jest wyjebany w kosmos ( sorka za wyrazenie ale innego nie moglam znajsc:D)teraz mam juz 2 plytki i moge powiedziec ze ja naprawde uwielbiam ich muzyke:)

adam_

Ja lubię, ale to mało powiedziane! Oni są dla mnie REWELACYJNI!!! Nie wyobrażam już sobie życia bez ich muzyki i głosu Jareda!
Chcę na ich koncert :(

..::PROVEHITO IN ALTUM::..

adam_

mam pytanko: kto grał z nimi przed Tomo, bo o ile mi wiadomo Tomo doszedl dopiero przy a beautiful lie;)??????

brechta

Solon Bixler a jeszcze wczesniej Kevin Drake.Znajdziesz to chocby na wikipedii (po angielsku oczywiscie)... pozdr. ;-) [jeszcze 23 dni do Berlina]...

adam_

dzieki bardzo anwet nie pomyslalam zeby tam zajrzec dzieki jeszcze raz:*

adam_

I LOVE THIS BAND! Jared jest rewelacyjny i przed kamera i mikrofonem! Zespolik - mega jazda!

adam_

jak tam emocje przed koncertem ???XD ile jeszcze 5 dni do berlina????szczesciary ;/;PP

brechta

emocje z każdym dniem rosną... tak szybko zleciał ten czas, to już za 5 dni!!! codziennie oglądam bilet, jeszcze z takim niedowierzaniem, że to wszystko się spełni! no i liczymy że Jared nas pozytywnie zaskoczy, bo jak wiadomo ma swoje humory...;-) pozdr.

Constance_2

5 dni... Kilkanaście godzin... Kilkaset minut...
Wierze w to, że Jared z zespołem NAS zaskoczy...
Dadzą czadu na koncercie...
Czekam z niecierpliwością do niedzieli.

Constance_2

Szczęściary!!! Mam nadzieję, że będzie można liczyć na SZCZEGÓŁOWE sprawozdanie z koncertu! Będą tu czekać nienasycone fanki zespołu, tak więc nie zawiedźcie nas! Proszę! :D

Pozdrawiam serdecznie :)

PROVEHITO IN ALTUM.

adam_

Właśnie dziś dowiedziałam się, że mowa o tym człowieku...30 seconds to the Mars odkryłam (jak zwykle zresztą) przypadkiem. I już po pierwszych taktach The Kill stwierdziłam, że muszę ich posłuchać. To jest coś. Naprawdę!

adam_

Ja ich nie lubie... ja ich KOCHAM!! A co do ulubionej piosenki to nie wiem... wszystkie sa Extra... The Kill, The Story, From Yestoday, Oblivion... hehe... i wszystkie pozostale tez XD

adam_

widze ze 30stm maja coraz to wieksza liczbe fanow:P i dobrze:) a co do koncertu to wlasnie pamietajcie o nas i zycze zajefajnych wrazen:*

brechta

mozecie liczyc na szczegolowa relacje, ode mnie na pewno. to samo obiecalam tez Esce Rock, na pewno wysle im zdjecia, ktore zrobie! ale na razie, niecierpliwe oczekiwanie... 3 DNI...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones