Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

hm czemu jeszcze nikt nie napisał o tym zespole... Kto lubi niech pisze ;)

__Madzia__

"Śpiewakiem" brzmi jakby w operze śpiewał ;) Ale rozumiem co masz na myśli, chyba... :P

adam_

LoL niech dodadzom ich do osób bo połowa osób na filmweb.pl bendzie ich miała w ulubionych.

Stop_Kapynzrola

30STM odwołali dziś koncert w Sacramento, bo Jared jest w szpitalu... źle się czuje i nie może dawać koncertów...
A ja się nie załapałam na ich koncert w Berlinie i chce jechać do Londynu w Kwietniu...
;(
Mam nadzieję że to nic poważnego...

aeliren

Tak.Przykre...Ja i Benia już mamy bilety na koncert kwietniowy w londynie.Samolot czeka...i lecimy heh

Mekelele

miejmy nadzieję że dojdzie do siebie. jeszcze 2 miesiące... tak OLA, lecimy!!! (jak ja mam nie być incognito to Ty tez... ;)

Constance_2

Ja też lecę, ja też! ;) Mekelele, Constance, wychodzi na to, że będziemy miały okazję się poznać osobiście :D Byle Jared się wykurował do tego czasu.

Miss_Leeloo

ehh kurcze tez bym chciala jechac na ich koncert!moge sie dolaczyc!?Wogole czesc wam wszystkim:Ppozdrawiam fanow 30stm:*

adam_

kiedy najblizszy koncert?w kwietniu tak?pozdrawiam

medulla_2

Kwiecien...WB...Ja zalicze Londyn 24. Będą także 1-3czerwca w Norymberdze!

Mekelele

a wogole po ile bilety?moze sie jakos zgramy wszyscy z forum?pewnie byloby razniej^^

medulla_2

szczegoly co do biletow znajdziesz na wielu stronach, np. www.seetickets.com jesli jestes bardziej zainteresowana odwiedz polskie forum, http://himsa.my-place.us/index.php z tego co wiem to do londynu jedzie juz kilka osob, planujemy od dawna spotkac sie na lotnisku itd.

Constance_2

Właśnie, jeżeli ktoś jest zainteresowany koncertem i wybraniem się na niego z innymi fanami, to najlepiej wejść na forum, które podała Constance :) Tam się nas trochę zebrało.

Miss_Leeloo

Ach :) Ja kocham 30StM ^^ Jared pokazał wszystkim na co go stać.Od zawsze podziwiałam go jako aktora,a teraz całkiem mnie zaskoczył swoim wokalem :) Słyszeliście go na żywo?Rzadko się zdarza,żeby ktoś spiewał aż tak czysto.Chłopak ma talent i temu nikt nie jest w stanie zaprzeczyć ^.^

Alexz_5

Zawsze sprawdzam nowo poznanych wokalistów jak śpiewają na występach live. Bo w studiu idzie zdziałać cuda. I kiedy usłyszałam Jareda, bardzo pozytywnie się zdziwiłam :) On naprawdę potrafi śpiewać.

Miss_Leeloo

zgadzam sie z wami.Naprawde czysto spiewa.

medulla_2

tak macie racje, wersje studyjne piosenek prawie zawsze znacznie roznia sie od tych live... ja w Berlinie jednak sie nie rozczarowalam... wiadomo, ze inaczej brzmi Jego glos na koncercie, jednak wszystko wyszlo WSPANIALE!!! ;D juz nie moge sie doczekac koncertu w Londynie...

użytkownik usunięty
Constance_2

buuuuu
ale Wam zazdroszcze :((
tez chcialabym pojechac. ale szanse sa niestety takie same, jak to, ze zagraja w Polsce.
a ja czuje sie juz troche za staro na takie eskapady. ostatnio bylam na Pearl Jam w Katowicach, ale od tamtego czasu juz nie mialam czasu na koncerty. mimo wszystko dla 30stm zrobilabym wyjatek :)))
moze ktos opisze swoje wrazenia :)
udanej zabawy!

u mnie jest podobnie...ale nie czuje sie za staro :/ heh ...co zorbie jak i tak mnie nie puszcza:/moze za dwa lata ...niezle mi to pocieszenie:/
pozdr

użytkownik usunięty
p_sawyer

hehe, ja czuje sie za stara, bo w porownaniu do Was jestem stara (28 lat :)). poza tym mam juz swoje dzieci, wiec mnie nikt poza mezem nie musi puszczac ;))
w kazdym razie jak sobie slucham 30stm, to teskni mi sie za latami kiedy jezdzilam na koncerty...
coz, pomarzyc zawsze mozna ;)
pozdr

Dla Marsów nie ma ograniczeń wiekowych! Wystarczy chcieć...

użytkownik usunięty
Mekelele

hehehe tez tak uwazam. i chce jak najbardziej :)))
tylko, ze na razie mam inne 'ograniczenia'. bynajmniej nie wiekowe ;)
ale kto wie, jesli zjawia sie w Polsce (hmmmm), to na pewno sie wybiore na ich koncert :))))

Istnieje małe prawdopodobieństwo, ale to MAŁE, że będą w Polsce...
Występuja jako support Linkin Park. Będą z nimi w Pradze. LP przyjezdza do Polski, wiec może i z 30stm?
Heh nie że źle życze, ale oby nie! Wydałam całą kasę jaka możliwa na LONDYN 24.04.07, że na 13 czerwca LP- Chorzów mnie nie stac ;(

użytkownik usunięty
Mekelele

a ja to jestem taka 'wybredna', ze mi tylko Warszawa odpowiada, bo nie mam z kim dzieci zostawic ;))))
milej zabawy. czekam na relacje z koncertu :)
pozdr

adam_

Może i będą w Posce... Oby...
Heh, nie moge uwierzyć, że jedziecie na drugi koncert... W dodatku w Londynie, po prostu kocham to miasto, a w Astorii bedzie zajebisty klimat:)

Lailea

Może przyjadą (jaaasne) ale nie z Linkin Park. Bo oni w Chorzowie bedą grać z Pearl Jam. A szkoda...
Pojechałabym sobie na koncert do Pragi, ale bilety strasznie drogie...:/

Sophie_Neveu

NIe tak drogie jak do LONDYNU, ale tu nie chodzi o wyścig KTO WIECEJ ZAPŁACIŁ... :P

użytkownik usunięty
adam_

Uwielbiam więc się wpisuje
<wcale nie krótki:|>

co jest z forum;/nie mozna sie wbic;/:( jakies czarne okienka;/

medulla_2

Uwielbiam ten zespół. Wstyd się przyznac, ale dopiero kilka miesięcy temu go odkryła...

HekateV

ale wam zazdroszcze wyjazdu na koncert 30stm! powiem wam ze tez myslalam o tym ze mozliwe (czyt. raczej nie) jest, ze wystapia w polsce przed linkin park bo przewidziany jest support przed lp. ale to tylko marzenia......... jade na ten koncert i pewnie do ostatniej chwili bede miala nadzieje ze za chwile 30stm wejda na scene i zagraja ten glupi support.

adam_

raczej nie sadze bo to Lp jest supportem dla Pearl Jam ale nadzieje mozna miec zawsze:P jedziesz?? ja tak :D

brechta

A LP ma mieć też support, ale wszelkie próby dowiedzenia się czy będzie to 30STM się nie powiodły. Nikt nic nie wie. Ja jakoś nie wierze, ale nadzieję można mieć :P Chociaż i tak pewnie nie pojadę, koncert w Londynie mnie zrujnował :P

Miss_Leeloo

no właśnie. tez szukalam jakis przecieków ale cisza wszedzie.... wiem, ze to niemozliwe, ale tak jakos podświadomie caly czas mam nadzieje.

nagini06

kurde zazdroszczę wam tego koncertu xD jak narazie wyprułam się z całej kasy na red hotów w lipcu :P poza tym to by było zbyt piękne gdyby oni przybyli do Polski xD jak ja ich kocham!

adam_

ja mam tego farta ze jade i na LP i RHCP :D jak bedziemy na koncercie to sie dowiemy :PP

adam_

Zamieszczam te info na wszelki wypadek, do tych, którzy byli zarejestrowani na polskim forum, a nie udzielają się na oficjalnym. Wg h!msy polskie forum przepadło bezpowrotnie (jakieś barany usunęły je bez jego wiedzy), informacje na temat koszulek (jeśli ktoś zamawiał) są na polskiej stronie Marsów: http://www.30secondstomars.fasthost.pl/index2.htm
Jak ktoś ma kontakt z innymi z polskiego forum, to przekażcie to dalej, żeby sprawnie załatwić sprawę koszulek :)

Miss_Leeloo

ehh szkoda ze ja dopiero teraz wpaldlam na to forum ale co tam ;)
i co byl ktos na koncercie? jakies fotki?
pozdro
p.s. jestem new tu :P

kami_la

Ja jeszcze nie byłam, ale to się w kwietniu zmieni :P Dokładnie zmieni się 24 kwietnia :)

Miss_Leeloo

;) w takim razie bede czekac na relacje :P
a gdzie na koncert jedziesz?

kami_la

Do Londynu :D A więc kolejne marzenie będzie spełnione, bo zawsze chciałam tam polecieć, a nigdy nie miałam okazji ;)

Miss_Leeloo

jej, ale Ci dobrze... w takim razie zycze udanego koncertu, tak swoja droga, ktos ma wykaz gdzie koncertuja, czy nie ma czegos takowego?
p.s. wezmiesz mnie w walizce?? ;d

pozdrawiam

kami_la

zazdroszcze:) ale zycze swietnego koncertu, w co nie watpie :):)
ps. mnie tez mozesz wziac przy okazji ;)...a tak drazac temat...to moj "kumpel" kiedys w towarzystwie zaczal opowiadac ze rodzice przemycili go w bagazu samolotem do Egiptu :D:D ....chlopak ma wyobraznie xD

p_sawyer

Koncertów oni jeszcze zagrają nie mało, więc na pewno każdy będzie miał prędzej czy później okazję posłuchać ich na żywo :)
A co do przemytu w walizce - jest mały problem - nie biorę walizki, a do plecaczka się nie zmieścicie ;)

Miss_Leeloo

mam nadzieje ze zagraja gdzies blizej bo baaardzobym chciala isc, chyba mam jakiegos fiola na tym punkcie :P

ehh, nie ma rzeczy nie mozliwych <hahaha>
pozdrawiam

ja chce mowa plytke :P...

kami_la

oczywiscie, ze nie ma rzeczy niemozliwych!!! na poczatku tego roku nigdy bym nie przypuszczala, ze bede az na 2 koncertach! 28 stycznia, Berlin. to BYL najwspanialszy dzien mojego zycia, caly czas go wspominam i bede to robic do konca zycia. jakis miesiac pozniej, po koncercie, okazalo sie, ze wracaja do Europy! nie lubie niejasnych sytuacji, wybadalam sprawe, okazalo sie, ze najblizej bedzie do Londynu :D kilka dni pozniej bilety byly zamowione. nie obylo sie bez ostrych pertraktacji z mama, ale dla Nich jestem gotowa zrobic wszystko, nawet jesli doprowadzilo mnie do bankructwa <hahaha>
co do plyt - w czym problem? ja zamowilam sobie na merlinie, zostaly sprowadzone z USA. co prawda, czekalam ponad miesiac i zaplacilam uuuu... no troche zaplacilam :P. ale mam obie oryginalne, polska edycje ABL rowniez.

Constance_2

Hm... A ja dzisiaj właśnie wróciłam z Olsztyna, do którego jechałam, aby dowiedzieć się, czy zdąrzą wyrobić paszport w tak krótkim czasie (abym zdąrzyła na koncert w Berlinie 5 czerwca). Powiedzieli mi, że gdybym przyszła dwa tygodnie wcześniej, to bym miała już na początku maja...
Zazdroszczę Wam jak cholera, no bo kto by nie chciał być na waszym miejscu? Ja bym wszystko oddała, moje ostatnie grosze na koncert 30STM XD
Ah, no i miałam się zapytać. Gdzie można kupić bilety na koncerty 30 STM? Bo ja chodzę po możliwie wszystkich stronach, szukając info i nic nie ma, a Wy chyba powinnyście wiedzieć, skoro już na 2 koncert wylatujecie XD Byłabym bardzo wdzięczna za tą informację.

A przywieziecie mi autograf? XD

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;*

adam_

Na oficjalnej stronie właśnie przeczytałam, że :
Because we love you all and respect your connection to A BEAUTIFUL LIE we want to hear what you think would be the best choice for the next 30 Seconds To Mars single. Click the link below to let us know what you think it should be...
i link : https://secure.fanscape.com/survey.aspx?gc=30SECONDSTOMARSca21a7bdf724455a9f9498 7c85539062&ck=30SECONDSTOMARS96f110bc33894c2691e37cb5a1d388ba&pc=2940FXP

ciekawe, jaki będzie następny singiel :]

adam_

no ja obstawiam the fantasy :D najlepsze z tego co dali do wyboru :)

brechta

Ja równo lubię The Fantasy i A Beautiful Lie i nie moge się zdecydować, więc głosuję raz na jedno, raz na drugie :]

paszcza

No to rzeczywiście pomożesz im wybrać ;)

Obstawiam The Fantasy. Z tego co wiem, większość tak głosuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones