Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

hm czemu jeszcze nikt nie napisał o tym zespole... Kto lubi niech pisze ;)

adam_

Byłabym bardzo wdzięczna jakby fani zespołu którzy znaleźli się na koncercie 30stm przesłali mi foty z koncertu na maila pineska_000@o2.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam :).

adam_

Byłabym bardzo wdzięczna jakby fani zespołu którzy znaleźli się na koncercie 30stm przesłali mi foty z koncertu na maila pineska_000@o2.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam :).

adam_

Uwielbiam 30 STM! :D W szczególności The kill, From yesterday, Attack, Savior, The fantasy, A modern myth, Beautiful lie, Was it a dream, czyli większośc utworków z "A beautiful lie" :lol: Natomiast "30 seconds to mars" kompletnie mi nie podchodzi ;)
Jeśli chodzi o akustyczną wersję to najbardziej podoba mi się The kill: http://www.youtube.com/watch?v=jkge6OIZvgo
Super jest też http://www.youtube.com/watch?v=_bd_FHrZX5A z Chainsaw awards :)Oprawa sceniczna rewelacja :)

Malorie

Nie bluźnij dziewczyno. Ich pierwsza płyta to majstersztyk! Nie ma lepszej!

Miss_Leeloo

Nie denerwuj się tak :lol: Każdy ma inny gust i tyle ;)

Malorie

Ależ ja się nie denerwuję :) Po prostu wyrażam moje szczere zdziwienie, bo jeszcze nie spotkałam osoby, której pierwszy krążek by się nie podobał. Ja osobiście uważam go za majstersztyk ;) Oczywiście lubię oba albumy i oba uważam za rewelacyjne, ale jednak s/t ma jakiś taki inny, uzależniający klimat :)

adam_

Mi także na początku nie odpowiadała pierwsza płyta. Wstyd sie przyznać ale wręcz jej nienawidziłam. Ale jak zaczęłam przesłuchiwać utwory to natychmiast moimi ulubionymi stały sie The Mission, Oblivion i 93 Million Miles... A myślałam ze nic z tego nie będzie :). Odkrywam dalej :). Pozdro :)

pineska_3

Nie rozumiem jak można bardziej lubić A Beautiful Lie. Wiem, że to kwestia gustu i w ogole, we według mnie ta płyta ma najwyżej 2, 3 wyróżniające się utwory (Battle Of One, A Beautiful Lie i ewentualnie The Fantasy). Poszli bardziej w komercyjnym kierunku i teraz widać tego efekty. Natomiast pierwsza płyta w całości jest genialna:)
Pozdrawiam

Sophie_Neveu

heh, szczerze przyznam,że na początku też nie byłam zbytnio przekonana do pierwszej płyty - wydawał mi się taki..ee...dziwny, szczególnie w brzmieniu, krótko mówiąc - byłam na 'nie'
jednak mimo wszystko coś mnie ciągnęło do tego albumu - nie wiem, może to przez teksty, bo tylko one spodobały mi się od razu - w każdym razie często go słuchałam i w końcu doszłam do momentu, w którym zdałam sobie sprawę, że mimo mojej wcześniejszej opinii S/T to jeden z lepszych albumów wydanych kiedykolwiek...
aktualnie nie wyobrażam sobie udanego dnia bez posłuchania chociaż jednego kawałka z S/T, a takie piosenki jak np. Capricorn, Echelon, czy End of the Beginning uznałam już prawie za osobiste hymny narodowe :P

co do ABL, to przypuszczam, że ma tyle samo zwolenników co wrogów - jak w przypadku pierwszego albumu Marsi poszli własna ścieżką stworzyli coś w rodzaju nowego gatunku muzyki, który niestety nie został doceniony tak jak powinien, tak w przypadku ABL chłopaki zbliżyli się w kierunku POP klimatów, na które zawsze jest zapotrzebowanie wśród mas.
no i w ten sposób zdania są podzielone :P

mi osobiście podobają się ba albumy, ale nie mam wśród nich faworyta - każdy z nich jest inny, ale mimo wszystko obydwa uważam za równie świetne :)
ale poza tym - to tylko i wyłącznie kwestia gustu :P

adam_

patrzcie, jak się wszyscy rozruszali xD

uwjeelbiam 30stm ;)
mam echelon na plecaku i drzwiach xD

PS, thnx fr. Ecia za wszystkie informacje xD

Ganca

O co chodzi z tym Echelonem dokładniej, bo ja sie tylko domyślam:P

Ganca

Ganca...ja czegoś nie rozumiem...jak to masz Echelon na plecaku i drzwiach? O_o

Anke

Anke, może o tym nie wiemy, a wisimy u kogoś na drzwiach i plecaku o_O :P

Miss_Leeloo

może o tekst chodzi ;) O_o

Lee...nie no...wszystko ok, dopóki się nie obudzę pewnego dnia na cudzych drzwiach. to by była trauma dopiero :) ;P

Anke

A może chodzi o któryś z symboli?

Ja 30 STM zaczynałam słuchać od piosenek z ABL i początkowo te starsze mi się nie podobały, ale z czasem się do nich przekonałam. Chociaż i tak bardziej lubię A Beautiful Lie... Czy jest komercyjne? Może i tak, ale mi to nie przeszkadza. Jak mi się coś podoba to nie zastanawiam się nad tym czy jest to komercyjne czy nie, większość moich ulubionych zespołów jest o wiele bardziej "komercyjna" niż 30 STM (którego fanką bym się zresztą nie nazwała).

paszcza

Paszcza, chyba nie zrozumialas Anke i Leeloo ;)
glyphy (o ile je masz na mysli) nie maja za wiele wspolnego z Echelonem, a raczej nic. w przeciwienstwie do znaku X i strzalki ;)

Constance_2

Ja się w tym nie orientuję, głównie skojarzenie ze strzałką mi się nasuwało :)

paszcza

To ktoś wie? Nie wydaje mi się, że chodzi i strzałkę.

Battlefield

Ej, no co wy. Internet od czego macie? Echelon = grupa fanów. Tych najwierniejszych i oddanych.

Miss_Leeloo

To wiemy, tylko się zastanawiamy co Ganca ma na myśli bo raczej grupy fanów nie ma na drzwiach i plecaku :) Chyba pozostanie nam zaczekać, aż sama to wyjaśni.

paszcza

Ja mam wrażenie, że tu jednak o tekst piosenki się rozchodzi :)
Poza tym nie jest tak prosto znaleźć dobre(!) wytłumaczenie znaczenia tego słowa w kontekscie Marsów :) Zresztą sami mieliśmy mały problem z odróżnieniem kto jest Believerem, a kto Echelonem....
Ale zgodzę się z jednym - Echelon to ci najbardziej oddani i najwierniejsi + ci działający! :)

[PROVEHITO IN ALTUM]

:)

adam_

no to ja nie jestem ani tym, ani tym. chyba się fanką nazwać nie mogę, ale uwielbiam ich muzykę i chętnie bym poszła na koncert. a co do koncertu, to w jakimś wywiadzie było chyba napisane, że na pytanie, czemu 30STM nie przyjeżdżają do Polski na koncert, Jared Leto odpowiedział: "banalne, bo nas nie zaproszono".
robimy jakąś petycję lubcoś w tym stylu ?

eithelithil

To co mówi Jared trzeba podzielić przez trzy. Petycje już były (nic nie dają), a zespół bardzo dobrze wie, że mają fanów i w Polsce i bynajmniej nie damy im o tym zapomnieć ;)

Miss_Leeloo

Tu raczej nie chodzi o petycje, które nie maja siły w przypadku polskiego rządu... ONI muszą dostac od niego oficialne zaproszenie co się równa WIZA. Jak na razie nie mamy rządu więc nie bedzie wizy heh

adam_

no to ja nie jestem ani tym, ani tym. chyba się fanką nazwać nie mogę, ale uwielbiam ich muzykę i chętnie bym poszła na koncert. a co do koncertu, to w jakimś wywiadzie było chyba napisane, że na pytanie, czemu 30STM nie przyjeżdżają do Polski na koncert, Jared Leto odpowiedział: "banalne, bo nas nie zaproszono".
robimy jakąś petycję lubcoś w tym stylu ?

eithelithil

Przesłuchałąm i bez reweli. "year Zero" fajna piosenka i tyle.

eithelithil

Ja słyszałam,że nie przyjeżdżają, "bo polski rząd ich nie zaprosił" o_o.
A co do petycji - wyślij ją do Echelonistów w całej Polsce i koncert murowany ;) Ja się podpisuję.

Aviva

Petycje. Nic. Nie. Dadzą.
Już próbowano nie raz.

Miss_Leeloo

dzieki mi juz starszy zgral na plyte ;P
teraz bede wyczekiwala na 3 plyte :)

adam_

siemanko nie wiedzialam ze 30stm ma az tylu fanow chociaz w sumie to sie nie dziwie bo sa swietni :P kocham ich muzyke ale nie bylam na ich koncercie i pewnie nie bede jeszcze przez dluzszy czas wiec milo by bylo jakby ktos mi wyslal fotki z koncertu :D:D na wielkamrowczyna@wp.pl :P nawet nie wiecie jak zazdroszcze tym ktorzy widzieli ich na zywo :D:D

adam_

ja ich kocham!!
podpisywać sie!!!!!
http://iwk.org.pl/petycje

Juni93

hehe, wszystkie petycje juz chyba popodpisywałam!!! 30STM są boscy!!! Jareda najpierw poznałam jako wokaliste Marsów, a dopiero potem jako aktora i uważam, że do obu tych rzeczy jest poprostu stworzony!!! Uwielbiam ich wszystkich: Shannon, Tomo, Jared... Szkoda, że Matt ich zostawił;/ Marze, żeby byc na ich koncercie! :*

LadyInSunrise

ale nie zaszkodzi jeszcze raz ja podpisywałam chyba po 5 razy kazda z róznych emaili :D:D
i czemu znowu Jared spada? :(:(:( dawać 10!!!

adam_

Uwielbiam słuchac ich utworów... Na żywo radzą sobie rewelacyjnie... Nie to co zespoły, które lecą cały czas z playbacku albo jak juz na zywo- wypadają fatalnie...
Jako aktor spisał się bardzo ciekawie... Oglądałam niedawno Requiem dla snu... Świetny film w jego wykonaniu :):)
Pozdrawiam!

Edviga

Dokładnie zgadzam sie z tobą w 100% :):)

Juni93

Heh i to jest w marsach najlepsze. Im naprawdę zależy na fanach. Jeśli dają koncert, to dają z siebie 120%, śpiewają i grają na żywo niezależnie od stanu zdrowia i pogody. Bo wiedzą, że z playbacku to fani mogą posłuchać płyty. A oni szanują fanów, chcą wypaść jak najlepiej :) I wielki pokłon w ich stronę za odwagę, bo ciężko tak grać na żywo. A oni grają zawsze na żywo i zawsze wychodzi im to świetnie. :)

kroliczyna

Nic dodać nic ująć :D Jestem tego samego zdania to zdolne chłopaki jestem z nich dumna! :D:D:D

Juni93

Wyślijcie mi jak możecie zdjęcia z koncertu na rekawiczka113@buziaczek.pl ... byłabym cholernie wdzięczna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones