Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

hm czemu jeszcze nikt nie napisał o tym zespole... Kto lubi niech pisze ;)

Miss_Leeloo

i jak koncert ludzie w londynie??
ja bylam wczoraj na ich koncercie!!
jesoo zajebisci!! Mekelele moglabys mi jakos przeslac fotki z koncertu styczniowego i dzisiejszego?? pliss...
Jared wczoraj powiedzial ze podpisze kazda koszulke i co tylko zechcemy...
a ja gloopia poszlam bo sie spieszylam z kolezanka na pociag;/
do teraz sobie tego wybaczyc nie moge :(( (bo moglam go zobaczyc na zywo...)

adam_

NA KONCERCIE W LONDYNIE BYŁO ZAJEBISCIE!!!!!!!
Fotek duzo nie mam bo nie robiłam... A te co sam ( i kilku innych osób) beda umieszczone na serwerze w blizkiej przyszłosci :)

Mekelele

a co z tymi z koncertu w styczniu??
masz je gdzies na internecie zamieszczone??
chcialabym je zobaczyc;]

madzia_18

Wszystkie zdjecia są na oficialnym forum zespołu, albo stronie jareda (org).

Mekelele

Cześć wariatko :P Powiem, że koncert był F E N O M E N A L N Y :D Ale kochany Polish Division zrobił swoje, czyli pomógł przeżyć to oczekiwanie, najpierw przed Astorią, a potem w saunie :P

Pozdrawiam.

Miss_Leeloo

Taa racja. SAUNA w Twoim (ich) towarzystwie pomogło mi przezyc ten scisk i upał oraz support he
Jednego żałuje, no dwóch rzeczy. Pierwsza to, że nie mam fotki z Jaredem a druga GORSZA , że nie zagadałam do Pana Butelki (miałyscie racje, bede tego załowac do konca zycia hehe)
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!

Mekelele

Taa, ja też żałuję tej pierwszej rzeczy, ale widzisz, na drugi raz należy nas słuchać! Miałaś iść do Mr. Butelki, teraz miałabyś piękne zdjęcie, albo fajne limo pod okiem :P

Miss_Leeloo

Ale i jedno i drugie byłoby pamiatką :D

Mekelele

gdzie mozna zdobyc pierwsza plytke 30STM ???Bardzo bym chciala posluchac ale nigdzie nie moge jej dostac:(

KaRMeL_3

Na Allegro mozna kupić. Możesz też w Empiku poszukac ;)

adam_

Już tuż tuż jest kolejny koncert (Berlin tym razem), na którym będę szaleć :D Nie mogę się doczekać! Meke, szkoda, że cię nie będzie :(

Miss_Leeloo

Przezyjecie beze mnie ;)
A jak cos to odrazu lej w morde jak ktos bedzie podskakiwał!
nO I CO DO oJCA Jared'a - wiecie co robic...

Miss_Leeloo

Leeloo - bedzie wspaniale, tak jak w Londynie! miejmy nadzieje ze Szef nie straci glosu do konca ;)

6 DNI :D :D :D

adam_

jared ma boski głos!! no szkoda, ze tak zalo gra bo to tez mu dobrze wychodzi ;D mam nadzieje ze kiedys odwiedz polske ale raczej narazie sie na to nie zanosi niestety ;/ moze w koncu domysla sie ze maja fanow takze w Polsce i cos z tym zrobia!! a fanow coraz wiecej bo zespo, coraz lepszy ;p ;p ;p tak trzymac! kocham was chlopaki :* :* ;p

Edzio_2

"moze w koncu domysla sie ze maja fanow takze w Polsce" - juz wiedza :D

zostalismy zauwazeni w Berlinie, dzieki naszej fladze. J zadedykowal nam fragment The Story. poza tym, w Londynie 24.04 dostali nasza mape, ale Bog wie co sie z nia teraz dzieje xP

co do koncertu w Polsce - my sobie mozemy chciec... ale chlopaki same mowia, ze to NIE OD NICH ZALEZY, a od organizatorow, agencji itd.
poza tym juz koncert w Berlinie nie byl tak do konca dobry (problemy techniczne tez, ale nie o to mi chodzi). po prostu wyraznie bardziej sie staraja czy w Londynie, czy Paryzu...
najwieksza szansa, zeby ich zobaczyc w Polsce, to impreza typu Open'er, ale czy rzeczywiscie tego chcemy? lepiej maly koncert w klubie, a nie festiwalowy...
na wszystko przyjdzie czas. na razie powinni ODPOCZAC (to zrobi dobrze glosowi J) i moze zajac sie trzecia plyta.

Constance_2

Tak w zupełności się z Tobą zgadzam. Powinni odpocząć (co będzie jak głos Jareda nagle wysiadze <lol>?) i zacząć pracę nad nowym albumem. Mam nadzieję, ze nie bedzie trzba na niego czekać tak długo, jak na 2 płytę.
A co do koncertów, to moim zdaniem takie 'małe', 'kameralne' koncerty w klubach są bardziej klimatyczne i... nastrojowe? Sama nie wiem jak to wyrazić. Bynajmniej wolałabym, aby zagrali właśnie taki mały koncert w jakimś klubie, niżeli na festiwalu.
A o mapie pewnie zapomnieli. AŁA! Nie bij! :P B iorą ją ze sobą w trasę i godzinami się w nią wpatrują, marząc, jakby to wspaniale bło przyjechać do Polski... xP

keirah1992

Oni tą mapę zostawili jeszcze w Astorii :P Kto by o niej pamiętał?! Pamiętam tą minę Shanna na jej widok, pod tytułem: "Co to jest do jasnej cholery?!" :P Wspomnienie bezcenne :)

adam_

są cudowni
i cudownie było z Berlinie
zajebisty koncert *__*

adam_

Ludzie!! Jest konkurs na najlepszy zespół świata ... Aktulanie 30 Seconds to mars jest na 2 miejscu! ( na 1 Tokio Hotel) 30 Seconds to mars musi wygrać XD
Daje link:
http://www.jabramusic.com/
Trzeba kliknąc zespół z lewej na żółtym polu i wtedy bierzemy VOTE THIS BAND! później register ... jak juz będziecie zarejestrowani GŁOSUJECIE NA 30STM!!

cytryna91

Ja juz zaglosowalam :) Dalej ludzie glosowac!! Tokio Motel nie moze wygrac!! :)

Ana_Lucia_2

No narescie trafiłam na jakieś forum o tym wspaniałym zespole.Zakochałam sie w muzie 30stm gdy zobaczylam ich kawałek the kill a potem to juz z górki szukanie o nich infa w necie,gazetach, szukanie fot itd.Teraz to mam na ich punkcie niezłą schize:)Gdy leci ich kawalek w tv to podgłaszam na pyde i daje czadu :)
Ich teledysk do numeru From Yesterday jest extra a najlepsza jest scena jak widac Jareda klate:)Chyba ostatnio cwiczył i schudł troche bo wygląda o wiele lepiej.Nieprawda??
Nareszcie napisali o 30stm w bravo czyli wszytko idzie w dobrym kierunku.
Pozdroo dla wszystkich fanów 30stm!!

Paulina_1108

O BOZE....................

po pierwsze - to nie jest forum o 30STM, a o Jaredzie...
po drugie - prosze, nie obraz sie - zachowujesz sie jak typowa FUNGIRL :/, ale dam temu spokoj...
po trzecie - jesli pisza o Nich w bravo, to to jest DOBRY kierunek?????????? jestem pewna, ze NIE... no ale coz, potem nagle tworzy sie masa 13-to i 14-to latek, "kochajacych" 30STM, bo Szef ma piekne oczy... :///

kazdy slucha to, co lubi, ale luuudzie...!
pozdro dla Ciebie...

Constance_2

o_O

Najlepsza scena w From Yesterday to ta z gołą klatą Jareda?!
Dziewczyno, jest różnica między byciem FANEM zespołu, byciem FANEM Jareda, a byciem PO PROSTU napaloną FUNGIRL!

Żałosne.

Benia, tak trzymaj :D

Paulina_1108

omg!! zgadzam sie z Constance :D moje wszystkie przyjaciolki czytaja Bravo a ze wiekszosc wie ze kocham muze 30stm (a nie Szefa i jego oczka ;p )od razu wielbia Jared'a ;/ ;/
poszukaj jeszcze bo to razcej nie jest takie forum jakiego szukalas :D

Paulina_1108

tak wogóle czytaliście co napisali w braco o 30stm?? ze to EMO!! hahaha
Poprostu jak to przeczytałam to myślałam że umrę ze śmiechu! Wiedziałam ze Bravo jest zacofane i nieznają sie zbytnio na muzyce (tymbardziej rocku) ale to co napisali o 30STM dobiło mnie ... juz wie cej tego zdzierwa niekupie :P

adam_

PaULina dzieki za pozdro bo ja jestem fanem 30stm..chyba,ale teraz to juz nie wiem bo tak dużo osób jest ich fanami ze juz sama nie wiem czy sie do nich zaliczam XD wiesz wydaje mi sie ze pierwszy raz jestes na jakimkolwiek forum bo gdybys była kiedys to bys wiedziała ze Bravo to gazeta ee jak to powiedziec niezbyt "szanowana" przez fanów zespołów zdobywajacych "popularnosc" w polszy. dzlaczego???dlatego ze dziewczyny ktore ta gazete czytaja maja ok 13-14 lat i wtedy niezbyt zwraca sie uwage na muzyke artysty a na wyglad.to po pierwsze. po drugie jak chce sie wypowiedziec na jakis temat na forum nalezy DOKŁADNIE przeczytac poprzednie posty napisane w owym temacie. ty tego nie zrobiłas. skad wiem??rzuciłas sie nam na "pozarcie" wyjezdzajac z tekstem o klatce Szefa ( jareda bo peweni nie skojarzysz).. jesli masz ochote pogadac o nim to rób to na tematach o nim a nie na temacie o zespole. podoba ci sie the kill i from yesterday i sluchasz ich na caly regulator. fajnie. ale czy masz ich obie płyty??czy słuchałas wszystkich songów??jestes fanem 30stm to dobrze...ale czy naprawde mozesz sie tak nazwac zwracajac szczególną uwage na to ze Szef schudł i lepiej wygląda?? zespoł to kilka osob w tym wypadku bardzo utalentowanych facetów.nie wiem czy jest sens bys odpowiadała na te pytania....raczej maja wymowe retoryczna.ale w sumie raczej po tym co napisałam i jak skomentowały wypowiedz dziewczyny na górze raczej nie bedziesz miała odwagi. jesli sie myle chwała ci za to. ale zastanów sie co chcesz napisac i dopiero potem pisz
Buziaki :*

brechta

OMG... Zupelnie zgadzam sie z Constance i cala reszta, ktora odpowiedziala na post PaUliny czy jak to sie tam pisze.... Ja mam 14 lat (w tym roku 15), ale nie zachwycam sie TYLKO SUOTKIM JAREDEM, KTOREGO KLATA JEST BOSKA.... Ludzie!!!! Zastanowcie sie, czy kochacie czyjas muze, czy tylko to, jak wyglada lider zespolu.... Zenujace... Pewnie niektore "fanki" zespolu nie wiedza nawet jak sie nazywaja pozostali czlonkowie zespolu... Tylko ten "suotki" Jared ma imie??

Ana_Lucia_2

Ale lincz..ała boli..Napisałam to zeby zobaczyć jak na to zarageujecie no i widze ze są tu prawdziwi fani.Pewnie teraz mi nie uwieżycie ale ja na serio lubie muzyke 30stm a nie to jak wyglądają członkowie zespołu.To ze napisałam o bravo i klacie Jaredo to chciałam zobaczyć co na to powiecie.Sorry ale myślałam ze jest to znowu jakieś forum typu Ach,Och jaki piękny jest ten Jared..Teraz widze ze bardzo sie pomyliłam.Nie przeczytałam poprzednich postów w czym zrobiłam wielki błąd..
Jeśli komuś przeszkadzam na tym forum to napisać.

Paulina_1108

no teraz to trudno bedzie ci uwierzyc ;/ ale kazdy ma prawo byc na tym forum.... ( w kazdym razie tak mi sie zdaje ;p )
pozdro :*

Paulina_1108

Masz prawdo tu być tak jak każdy. To co myślisz NAPRAWDĘ o zespole, czy o samym Jaredzie - masz prawo myśleć co chcesz i nie ważne czy ci w to uwierzymy, czy nie. Jednak, jeżeli nadal miałabyś ochotę pisać: "och i ach" na temat J, to się powstrzymaj. Wszystkie INNE opinie/komentarze będą milej widziane.

Miss_Leeloo

Wczoraj na mtv2 w notowaniu rock top 10 30stm zajeło 1 miejsce.

użytkownik usunięty
brechta

Brechta, a mi sie podoba, ze pomimo, ze 'skrytykowalas' dziewczyne, zrobilas to w cywilizowany i kulturalny sposob. zadnego chamstwa. szacunek :)))
nie wszystkich ludzi w Twoim wieku stac na taka zdrowa ocene i pomimo krytyki na przyjazny stosunek do krytykowanej osoby :)

adam_

PaULina( jak źle napisałam to przepraszam) eee twoja druga wypowiedz rozwaliła mnie bardziej niż pierwsza XD nie wiem czy mówisz serio ale takie podpuszcznie i tez w jakis sposób lekkie denerwowanie ludzi których sie nie zna sprawia że maja o Tobie złe zdanie.ale to rób jak chcesz. oczywiście że masz prawo tu być ale teraz wypowiadaj się już z sensem.
dzieki arian za uznanie:)

brechta

To teraz wróce do tematu tego głosowania na http://www.jabramusic.com/. Moim zdaniem to jedno wielkie nieporozumienie. Ani jeden zespół z tej 10 nie zasługuje na to, żeby tam być. Nie wiem, czy będzie to zaszczyt dla 30stm gdy wygra z TH. To jest konkurs na najlepszy zespół świata, powinno się tam znaleźć coś w stylu Led Zeppelin czy inne, które do muzyki dużo wniosły. Właściwie nie wiem po co to pisze, zaraz pewnie zostanę zjechana;) Chyba po prostu chciałam się podzielić swoją opinią na ten temat...

Pozdrawiam.

Sophie_Neveu

Nie wiem czemu uważasz, że powinnaś zostać zjechana, bo ja się z tobą zgadzam. Niestety tam głosują ludzie na to co lubią, a wiadomo, że ludzie lubią dziwne rzeczy. TH, moim zdaniem, powinno w ogóle zostać wykreślone z tej listy, bo oprócz milionów napalonych nastolatek, nic do muzyki nie wnieśli. Ale tak szczerze mówiąc, czy 30STM też zasługuje na tytuł najlepszego zespołu na świecie? Owszem, na pewno bardziej niż TH, ale są przecież takie zespoły - legendy prawie, które ten tytuł powinny mieć bez dwóch zdań. No, ale ludzie wybierają to co akurat lubią najbardziej, więc konkurs ten sprawiedliwy nie będzie :)

użytkownik usunięty
Miss_Leeloo

bo to chyba raczej ranking pewnego gatunku ;)
ale umowmy sie 30stm to chyba jednak do najlepszych nie nalezy ;))
bardzo lubie ich muzyke, ale ten ranking to chyba raczej zabawa niz powazna statystyka ;)

adam_

ja sie przyznam ze nie głosowałam na 30stm...
głosowałam na AFI....
ten ranging i tak jest bez sensu...

adam_

Heh, też nie głosowałam na 30STM.
Na taki tytuł zasługują prawdziwe legendy muzyki, typu the Doors, Led Zepplin czy The Cure.
Wszyscy ich znają, dużo nowych zespołów czerpie z nich inspirację...
Ale jak wygra TH, to sie załamię:/

Lailea

prawda prawda!
ale ludzie jacy sa kazdy wie, w ogolne na temat th nie powinnismy tu nic pisac, wybaczcie ale jak ich slysze to... szkoda gadac :):)

pozdro

Lailea

fanki TH juz zadbaja o to bi ich 'zespol muzyczny' wygrywal jak najweicej nagrod ibyl znany na calym swieciie (Kaulitzowie sie juz o to postaraja ;p )
ja tez nie glosowalam na 30stm.. ale juz nie powiem na kogo ;p

adam_

No fakt, nie powinnyśmy. Tak więc wybaczcie:)

adam_

Ja KOCHAM 30stm i JAREDA!!! Moglabym cale zycie tylko sluchac jego piosenek i ogladac JEGO zdjecia. A gdyby byl w Polsce koncert...boszszsz...wszystko bym dala...
On jest przecudowny, przepiekny i wogole...ohhhh...zycie bym za niego oddala:P. Czemu w Polsce takich nie ma???? JA CHCE TAKIEGO FACETA!!<3

patrycja222

Pfff, następna... szkoda słów.
Więc ja może przyznam rację Tobie Brechta. Też lubię Tima, jest przemiłym człowiekiem i ładnie się uśmiecha :)

adam_

czyżby prowokacja??:> za bardzo się starałaś :P
wracając do 30stm tak jakoś lubie ostatnio Tima taki fajniusi smiesznusi chłopaczek :)) a no i nieziemski bas ma *_*

brechta

jak tak czytam niektóre posty, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać... :)
koffany Jaredunio....dajcie mi młotek!!!!!!! ;) :P
(a miałam iść spać.....)

adam_

Ja nie lubie.. Ja kocham 30 stm!! :) heh

adam_

Jared Leto jest super, i jako wokalista zespołu i aktor.

gulczas89

i wiekszosc nas o tym wie :)

czy mozecie wrzucic jakies fotki z koncertow? jest taka mozliwosc?
no napiszcie ze jest :D:D

pozdro...
swoja droga zbilza sie jakis koncert? co z 3 plytka?

kami_la

to raczej jest profil Jareda Leto na filmwebie jak widac, a nie jakies forum...
o koncertach wszelkie info na oficjalnej stronie 30STM.
co do 3 plytki - nic pewnego nie wiadomo...

adam_

ja także lubię ten zespół. Grają kawałek dobrego rocka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones