Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

hm czemu jeszcze nikt nie napisał o tym zespole... Kto lubi niech pisze ;)

Constance_2

Ja dowiedziałam się o zespole niedawno właśnie z filmwebu, przeczytałam o tym w ciekawostkach dotyczących Jareda. No i wiadomo-musiałam obczaić sprawę:) Weszłam na youtube i wpisałam nazwę zespołu. Pojawiła się masa wideo, wybrałam teledysk "The Kill". Usiadłam wygodnie, obejrzałam. Siedziałam tak jeszcze kilkanaście minut po obejrzeniu, z otwarta gębą. Masakra! Piosenka po prostu wgniotła mnie w fotel! No i tak zaczęłam studiować 30 Seconds To Mars:) Byłam naprawdę zaskoczona, że Jared taki wyrypany zespół ma. Do teraz nie mogę się uwolnić od tej piosenki. Już gram ją na gitarce:)

adam_

ja sie nauczylam sekwencji perkusyjnej:PP wlasnie co do eska rock o ktorej tam puszczaja i kiedy rocka bo ja za bardzo nie slucham radia....

brechta

przez cały czas leci :P 104,4 FM Warszawa xD

adam_

nooo... to juz dzisiaj... mam nadzieje ze tych pere szczesliwcow podzieli sie z nami zdjeciami i wogole... czekamyyyyy...

Hiding_001

ja ten zespół niedawno w tv zobaczyłam....Jared'a jako aktora już od obejrzenia "Aleksander" uwielbiam ;D, no i tak siedziałam przed tv no i patrze teledysk "The Kill" zespół 30 seconds to mars...nic mi to nie mówi no ale skądś znam tą buźke ;) i tak chwilke rozkminiam....czy to nie Jared Leto, chyba on...no to lece do inernetu na you tube....patrze...to on! przeglądam ich piosenki i znajduje "Attack" O_O no i kurcze bach! ta piosenka mnnie uwięziła xD a wczoraj jeszcze znalazłam wolniejszą wersje tej piosenki a ta to po prostu...UWIELBIAM!!...właśnie teraz jej słucham xP
http://www.youtube.com/watch?v=oHRctcpGMIc
delektujcie się #_#, no chyba że już ją słyszeliście ;P

adam_

taaak wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czekamy czekamy:)

brechta

Właśnie sobie słucham 30 STM i łączę się z tymi szczęśliwacmi, którzy się bawią w Berlinie. Chyba tu zaraz czegoś dostanę, tak bardzo chciałabym być z nimi... Ta muzyka na żywo, ten głos, ta atmosfera... Nie, nie mogę się nakręcać, jeśli chcę przeżyć do jutra zdrowa na umyśle :P Czekam również na zdjęcia, sprawozdania i może jakieś filmiki? :)

Miss_Leeloo

Tzn. w Koloni :) Wczoraj się łączyłam telepatycznie z tymi w Berlinie i tak mi zostało do dzisiaj :P

Miss_Leeloo

nooo... ciekawe kiedy wracaja... codzienni tu wchodze i czekam na nich!! GDZIE JESTESCIE???? WRACAC!! a jak sie okaze ze kliszy w aparacie nie zmienili i nie bedzie zdjec?? :D

Hiding_001

ooo to mają przechlapane...ale wiesz cywilizacja idzie do przodu wiec pewnie mieli cyfrówki :P

Miss_Leeloo

hahahahaha no ja również się łączyłam telepatycznie.
choleraaa no miejmy nadzieję,że jeszcze kiedyś zawitaja do europy ^^

adam_

no wiem oooooooooo XD!!!!!!!!!!!sweet aaaahhhhhh:]

adam_

fotki ajk zwykle na neizawodnej stronie www.jaredleto.org :)

brechta

widziałam xD ah jemu tam się koszulka rozpięła aaa xD

MaDzIuS

Fajne fotki na ...org, co?
SAMA ROBIŁAM!
Koncert był jednym słowem ZAJEBISTY.
Jared rzucił się w tłum - dzięki temu mogłam go dotknąć heh...
Dali czadu... Byli bardzo bardzo głosni.
Zagrali 12 piosenek w tym dwie solówki Jared'a.
W trakcie koncertu, Jared obiecał że wyjdą i pożegnają się każdym z osobna... i tak zrobili!
Mam ich autografy na zdjęciu i bilecie.
Z każdym rozmawiali. Spytałam się Jareda czy przyjadą do Polski, a On na to, że może bo mają zamiar jeszcze raz odwiedzić Europę ( czyli wygląda na to, że zespół sie nie rozpadnie, a nawet wyda nową płytę!).
Spytałam się także kiedy mają zamiar być w Polsce, ale On powiedział "nie wiem".
BYŁO NAPRAWDĘ SUPER.

Mekelele

mekelele respect dla cie za fotki;] nie no to zajebiscie ze bylo zjebiscie;] pozdro:*

Mekelele

Eh, no to cieszę się, że się podobało i że chłopaki się spisały :) Jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, może jeszcze jest coś do opowiedzenia? :P
A! Zdjęcia są na www.jaredleto.org tak? To mi niezmiernie przykro bo NIE MOGĘ ICH ZOBACZYĆ!!! Żeby wejść do tej galerii trzeba się zarejestrować, a webmasterka strony aktualnie zlikwidowała taką możliwość i ponoć odblokuje dopiero w lutym :( Czekam już od jakiegoś czasu na możliwość rejestracji. Więc czy byłaby możliwość, zobaczenia tych zdjęć gdzieś indziej? Byłabym wdzięczna do końca życia!!! Jakby co, to tu jest mój e-mail: leeloo88@wp.pl

Pozdrawiam :)

PS. A filmiki jakieś są? :P

MaDzIuS

wlasnie widzilam te koszulke;] ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh XD

brechta

A mam jeszcze pytanie: czy grali więcej piosenek z pierwszej czy drugiej płyty?
Bożeee, nie mogę się doczekać 3 lutego. Mam nadzieję, że wtedy Jared też będzie żegnał się z każdym osobno...Chociaż ta wizja trochę mnie...przeraża:) Niby znam angielski dość dobrze, ale powiedzieć coś do NIEGO będzie ciężko:) Ja chcę już 3 lutego!!!

Sophie_Neveu

Aaaaa i jeszcze jedno: Czy przy wejściu sprzedawali jakieś gadżety? Koszulki, plakaty, nie wiem co tam jeszcze....?

Sophie_Neveu

hihihih, no poopowiadajcie jeszcze... xD

Sophie_Neveu

Tak,miejsce koncertu było w starym budynku po koleji - super klimatyczne miejsce. Zaczeli wpuszczac ludzi o 20. Kolejka była bardzo długa. W srodku znalazłam się o 20:56 i bałam się ze spoźnie się na ich wejscie, ale przeszłam hol i jedną sale gdzie sprzedawali koszulki (obok pomieszczenia gdzie grali)i okazało się ze grał jeszcze sapord.
Koszulki sprzedawali przed koncertem i po, ale po zostały tylko dwie i od razu ktoś kupił. Chciałam sobie kupić jedną przed koncertem ( bo były naprawdę superanckie) ale -bez jaj- 20 euro za koszulkę... Ja za bilet zapłaciłam 18 heh...
Po koncercie w miejsciu gdzie były koszulki przyszedł zespół i podpisywali autografy, a także rozmawiali z nami. Podagałam sobie z chłopakami. Matt i Tomo śmiali sie ze mnie ze dałam im zdjęcie do podpisania na którym śmiesznie wysli... Każdy z nich był bardzo sympatyczny.

Sophie_Neveu

Zagrali:

ABL
The Story
Battle for one
Attack
The Kill
Was it a dream? (Jared Solo)
Capricorn (Jared Solo)
Fantasy + Closer Interlude
R-Evolve
From Yesterday
Buddha for Mary
i na koniec małą cześć Some other Sun/Son

(oczywiscie kolejność była inna)
Czyli jak widać więcej piosenek znowej płyty.

Mekelele

Teraz jestem usatysfakcjonowana sprawozdaniem :P Wyobrażam sobie jak wspaniale tam musiało być :) Ale mam jedną wielką prośbę, czy ktoś byłby tak miły i wysłał mi chociaż JEDNO jakieś fajne zdjęcie z koncertu? Z chłopakami oczywiście :) Byłaby jakaś szansa? Bo otwarcia galerii to ja się nie doczekam...

leeloo88@wp.pl

Miss_Leeloo

Spoko luzik... coś wyśle :] ( bez sensu jest to, że jeśli komentarz jest za krótki nie da się go umieścić na stronie i widnieje napis: "za krótki "heh)

użytkownik usunięty
Mekelele

ooo, ja tez moglabym sie zalapac na jakies fotki z koncertu??? plisssss
jakby ktos mogl na adres aarian@gazeta.pl
thx :))))))

adam_

nooo... mowic mi tu natychmiast!! Oooojjjj... jak przyjada do polski do bedzie git!!

Hiding_001

to ja od razu rezerwuje wszystkieee miejsca w 1 rzedzieeee :P: no moze dla Was zrobie wyjatek :P

MaDzIuS

Taaa... to ja obok ciebie... moze jak bedziesz zapatrzona na Jareda to podwedze ci popkorn :D

Hiding_001

okejj! się podzielimy xD a co :P hihihi xD

MaDzIuS

hehe... nooo... milosnicy 30STM laczmy sie!!!!! ((i dzielmy sie popkornem))

Hiding_001

a jak! xD xD xD xD xD xD ( trza coś napisać, bo znów się wyświetli, że wpis za krótki)

Hiding_001

Popkorn nie jest dla prawdziwych fanów Jareda... :D
Popkorn jest dla prawdziwych fanów Shannona. On to uwielbia popkorn, czekoladki... heh
Prawdziwy fan Jareda je banany,musli i NIE je mięsa...( a nawet nic nie je :D)<- nie, to nie fan - raczej fanatyk heh
Oczywiście żartuje, ale każdy kto się interesuje chodz trochę życiem członków zespołu wie co lubią i jedzą ;)

adam_

dobra wy stawiacie bilety ja popkorn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XD

brechta

okejjj!!!!! nie
ma spawy xD xD xD xD

adam_

no to wszystko usatalone :D

no jeszcze termin i miejsce ale to nie wazne XD

brechta

niee.. no po co nam termin i miejsce?? wazne ze popkorn bedzie!!

adam_

nie no w sumie;] najwazniejsze i tak bedzie;)

brechta

ale wiecie musi być dużoooo popcornu xD xD xD

MaDzIuS

a to to juz brechta problem... ma tywstarczyc dla wszystkich fanow 30STM.. a na koncercie to chyba ich duzo bedzie :D

Hiding_001

oooo napewnooooo xD xD ja kupuje tylko biletyy xD

MaDzIuS

A ja nic nie kupie!! ooo... wiem... ja aparat wezme :D

Hiding_001

hehehe, okeeejjj xD tylko wiecie, żeby tak dużo osób nie przychodziło...bo ja zbankrutuję xD

adam_

ej to ja kupie maszyne do robienia popkornu i bedzie git :]

brechta

a ja maszynkę do robienia forsy xD xD xD

adam_

XD .......................XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:0

brechta

to ja maszynke do robienia zdjec?? hmm... aparat??

adam_

Uwielbiam Uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam.
Mission Fallen i The Kill szczególnie:)

adam_

hej fajnie że byliście na ich koncercie...zazdroszczę wam. Mam prośbę czy możecie mi przysłać kilka zdjęć z koncertu?? może być jak z nimi jesteście albo po prostu jak dają czadu na scenie?? mój mail wilk1313@o2.pl pozdrawiam wszystkich fanów

adam_

ja również lubie :)
musze przyznać byłam mile zaskoczona jak zobaczyłam Jareda w teledysku. Jared jest świetnym aktorem ale śpiewakiem :D jeszcze lepszym :)
pozazdrościć tym co byli na koncercie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones