Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Ja w te wakacje obejrzalam film "Highway", poniewaz ze wzgledu na Jake Gyllenhaala i tam wlasnie gral Jared;) Pozniej sprawdzilam go na filmwebie, bo wydawalo mi sie, ze skads go znam. No i pozniej obejrzalam kolejne jego filmy i zaczelam sluchac 30STM. Majac okolo 11 lat (teraz mam 15;)) widzialam na 4funtv "The Kill" i "From Yesterday", ale wtedy taka muzyka mnie nie interesowala. Ale teledyski pamietam do tej pory, ich nie da sie zapomniec, gdyz sa wspaniale;) A jak zaczela sie Wasza przygoda z Jaredem
badz 30STM?

kama_1919

wow ale masz światową babcię ;D moja to tylko czyta gazety z programem tele, choć nie wiem po co bo i tak ma aż 4 kanały, ale cóż...

a tu popatrzcie sobie jak Jared pakuje http://www.youtube.com/watch?v=hfFmd4Dr0qI&feature =related
pewnie większość z was to widziała, ale co tam ;)

FallenGirl.

uwaga w linku są 2 spacje xD

FallenGirl.

mi załadowało bez usuwania spacji xD

FallenGirl.

Mnie tez bez spacji ;) A wywiad widzialam, no Jared daje rade, ja nawet jednej nie potrafie zrobic ;) A slyszalyscie, ze Jared jest chory? ;/

kama_1919

słyszałam;(

kama_1919

Ja potrafię zrobić 10 damskich ;)
Tylko moje tempo to 1pompka/min więc nie ma porównania xD

FallenGirl.

zobaczyłam filmik świetny ależ Jared mi zaimponował;p

Priscilla22

też słyszałam, ale pomimo tego świetnie dał sobie radę u Jay'a Leno. Podziwiam Ich za tą energię. ;D
Jak nie widziałyście wczorajszego występu macie link:
http://www.youtube.com/watch?v=EvFsTFW5L1k

klaudia960417

No widzialam to niedawno, alez on ma energii ;)

kama_1919

A jaki wyglad Jareda podoba wam sie najbardziej? Ja lubilam jego fryzure w teledysku "The Kill" i byl tam taki troszke grubszy, mnie sie wtedy bardzo podobal, ale bez eyelinera;D I w filmie "Pan zycia i smierci" fajnie wygladal ;) A o "Aleksandrze" juz nie wspomne ;) A wam jaki sie podoba najbardziej?

kama_1919

z blond mulletem lub irokezem blond rozjaśnione włosy go odmładzają z twarzy ;)wygląda promiennie ;)

Priscilla22

Mnie nie podobal sie tylko wtey, gdy gral w "Chapter 27" ;) A tak to zawsze jest sliczny ;)

kama_1919

Rzeczywiście w każdej ...stylizacji jest mu dobrze chociarz ten blond w Hurricane to jest to ;D

kama_1919

o w "Pan życia...." wyglądał tak zabójczo...;p

kama_1919

mnie tylko w czarnych dłuższych włosach i z podkreślonymi oczami, od dwóch lat człowieka nie poznaje, totalne zaskoczenie !!! xD

kama_1919

"Pan życia i

rozyczka18_34

PROBLEMY Z KOMPUTEREM OSTATNIO CIĄGLE MI SIĘ ZACINA I WYCHODZĄ TAKIE GŁUPOTY SORKI!

Chciałam napisać że w "Aleksandrze" i"Pan życia i śmierci " wyglądał zabójczo najlepszy tekst z filmu (nie pamiętam jak to dokładnie szło ale jakoś tak ):
NC: Dlaczego ty jesteś taki porąbany ?
JL: (chwila zastanowienia) Bo jestem ;D
świetny film ;)

klaudia960417

świetne dzięki za linki Jared znów zaczepiście ubrany;)

Priscilla22

Mnie również strasznie podobało się jego ubranie było świetne zresztą chciałobysię powiedzieć jak zwykle ;)
Ja bardzo lubię indywidualności ponieważ sama taka jestem (troszkę nienormalna w pozytywnym sensie......-tak mi się zdaje że w pozytywnym ) więc strasznie podoba mi się ich styl (ich bo każdy z nich ma inny i niepowtarzalny)

klaudia960417

Ja jak jestem chora to mam ochote zjeść całą czekoladę która jest na świecie i leżeć w łóżku obijając się niemiłosiernie ;(
Naprawdę ich podziwiam ;)

kama_1919

oglądam sobie dziś tivi a tam mi to:
http://www.youtube.com/watch?v=O43qScUwgWY o joooo

Revenge

o Marsi są rozchwytywani;**

Priscilla22

słyszałam to w tv i myślałam że się przesłyszałam ale to jednak oni : D

brzydula003

ja też;)

brzydula003

Kurde a ja nie slyszalam, na jakim kanale to lecialo? Moze kiedys zobacze, mam nadzieje ;)

kama_1919

ja to chyba na TVN widziałam

brzydula003

tak, to był tvn :)

kama_1919

Dziewczyny sorry że się tak wtrącę ale coś mi tu nie gra ponieważ ostatnio odkąd skończył się limit w ostatnim temacie zauważyłam że podzieliliśmy się na dwa tematy mianowicie część dziewczyn pisze w temacie filmwebowy echelon part2 a druga częśc tu i nie wiem czy to tak z własnej woli czy po prostu tak wyszło bo ja piszę w obydwóch tych tematach i postanowiłam że zapytam o co chodzi ?
Bo wcześniej jakoś inaczej to funkcjonowało ;)

rozyczka18_34

tzn ten temat "filmwebowy echelon" powstał właśnie by gadać o wszystkim marsowskim i mniej marsowskim, by był jakiś porządek i nie było zbyt dużo ot, ale chyba nie da się tego uporządkować ;pp a ogólnie raz się pisze tu a raz tu najważniejsze by jakoś się porozumiewać, a gdzie to chyba wsio ryba ;)

FallenGirl.

No wlasnie, nie wazne gdzie, nie wazne jak, wazne by sobie popisac ;) Ja nie mam z kim pogadac w realu, bo nikt Marsow nie slucha, ogolnie u mnie ludzie sa lekko "opoznieni" jesli chodzi o muzyke, filmy, aktorkow...Nie znaja nikogo, tylko samych polskich "celebrytow" takich jak Mucha, Cichopek itp itd ;) A moze ogladalyscie ostatnio jakis fajny film? Ja lubie ogladac filmy, codziennie jakis ogladam a teraz juz nie mam co, bo za duzo obejrzalam xd

kama_1919

hm hmmm z tych filmów,co są wysoko w rankingu to oglądałam Marzyciela i Czarnego łabędzia i bardzo mi się baaardzo podobały :p a tak to jeszcze Hej,Skarbie -dramat o patologii amerykańskiej też dobre,w dodatku biograficzny,ale zależy kto co lubi. i oglądałam Piękny umysł,ale chyba się niezbyt skupiłam na nim,bo jakoś mnie nie zachwycił,a wszyscy piszą jaki to on cudowny itp. więc obejrzę jeszcze raz przy okazji ;)

kama_1919

o ja to jestem z filmami na bieżąco ;) i mam bzika na punkcie filmów itp ostatnio cała seria Ojciec chrzestny ;) klasyk;)

Priscilla22

ja też kocham filmy - ostatnio oglądałam Incepcję i Efekt motyla :) dobre filmy

brzydula003

też lubie,ale Efekt motyla tylko 1 część,bo reszta to podobno porażka,tak czytałam na forum :p

Revenge

oglądałam efekt motyla 2 i szczeże mówiąc nie jest taki zły chociarz nie ma porównania z 1 ;D

brzydula003

ja też Incepcję ;)

kama_1919

jeszcze tak niedawno obejrzałam też 9 kompanię i kocham ten film!!!

kama_1919

Ja też kocham oglądać filmy ciągle coś ściągam , biorę od koleżanek itp. ;)
gorzej tylko z czasem bo niestety dzień ma tylko 24 godziny a dla mnie to za mało ;(

rozyczka18_34

Na początku zaznaczam nie chcę NIKOGO urazić jestem założycielką wraz z Revenge filmwebowego Echelonu i nie piszę tam od dłuższego czasu gdyż tutaj mamy ciekawsze tematy po prostu związane w większości z Marsami;)

Priscilla22

dokładnie,też tak uważam

Priscilla22

O pierwszy raz ja zalozylam temat i tyle ludzi tutaj pisze, dziekuje Wam bardzo ;) Ja ostatnio w zimne zimowe dni mam dola, wiec ogladam komedie i mi sie poprawilo ;) Ogladalam "Narzeczony mimo woli", "Zostanmy przyjaciolmi" i "Wieczny student". We wszystkich tych filmach gral Ryan Reynolds, ostatnio bardzo polubilam tego aktora ;) A i wreszcie dzisiaj widzialam w TV reklame "Jestem numerem cztery" z piosenka Marsow i az podskoczylam jak to uslyszalam ;) Fajnie, ze wykorzystuja ich piosenki w filmach

kama_1919

ja też się cieszę;)

Priscilla22

komedia dobra na wszystko. .:)
co do Efektu motyla to trzecią część jeszcze się da przeżyć, ale druga to jakaś porażka ...

kama_1919

Priscilla poleca wszystkim też film Infiltracja;)

Priscilla22

Dzięki za odpowiedz i wszystko rozumiem chciałam się tylko dowiedzieć czy coś ominęłam czy nastąpił jakiś podział czy coś w tym stylu najzupełniej nie chodziło mi o to by jakoś wyróżniać nas na dwe części czy coś w tym stylu ,chciałam po prostu zrozumieć jak to teraz jest ;)
Cieszę się że mam w końcu z kim porozmawiać o tym co kocham (Marsi , muzyka , marsii ,....,marsi)i no cóż skoro się dowiedziałam to wracam do pisania na marsowe tematy ;)

rozyczka18_34

super;) witam bo nie wiem czy się już poznałyśmy gdyż poznałam już dużo marsowych ludzi;)

Priscilla22

Poznawałyśmy .........chyba tak mi się zdaje ;)
Kurcze tyle się już tutaj działo że nie pamiętam dokładnie ;D
Jakby nie było teraz na pewno się poznałyśmy ;)

rozyczka18_34

Moja przygoda z 30stm zaczęła się tak, że ogólnie ich nie cierpiałam, wydawali się tacy idiotyczni. Moja siostra słuchała ich muzyki, a ja nie mogłam tego znieść. Po pewnym czasie spodobała mi się piosenka This is War i postanowiłam dać im szansę i przesłuchać inne ich piosenki. Od tamtej pory nie mogę bez nich żyć : )

Suchar_022

no no widzę że większość osób z początku ich nie cierpiało ...;)
lubię te okulary Jareda
http://4.bp.blogspot.com/-OGICFflKkW0/TVuYJyq9pXI/AAAAAAAAEbQ/eWWF3RfCA4s/s1600/ 179895_1613838545900_1234400657_31270942_7510745_n.jpg

Suchar_022

Haha ja jako 12-letnie dziecko widzac teledysk "From Yesterday" i "The Kill" na 4fun.tv zaraz przelaczalam bo dla mnie to byla tragedia, a teraz jak ich tam widze, to sklacze z radosci ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones