Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Ja w te wakacje obejrzalam film "Highway", poniewaz ze wzgledu na Jake Gyllenhaala i tam wlasnie gral Jared;) Pozniej sprawdzilam go na filmwebie, bo wydawalo mi sie, ze skads go znam. No i pozniej obejrzalam kolejne jego filmy i zaczelam sluchac 30STM. Majac okolo 11 lat (teraz mam 15;)) widzialam na 4funtv "The Kill" i "From Yesterday", ale wtedy taka muzyka mnie nie interesowala. Ale teledyski pamietam do tej pory, ich nie da sie zapomniec, gdyz sa wspaniale;) A jak zaczela sie Wasza przygoda z Jaredem
badz 30STM?

brzydula003

Ja mam takie same i zapuszczam, bo niestety pocieniowalam i mi czasami strasznie stercza, wiec musze prostowac przez co sie niszcza...Ach, zazdroszcze dziewczyna, ktore maja zdrowe, dlugie i ladnie ukladajace sie wlosy :)

kama_1919

obecnie zapuszczam włosy ;)

kama_1919

Ja mam takie :) Chcesz się wymienić na kilka dni ? :)

kama_1919

To może ja;) Więc tak nie wiem jak zacząć ...;p Jestem niska mam 16 lat ;) mam oczy niebieskie albo zielone ;p włosy (falowane) za ramiona kolor ciemny blond (kiedyś miałam do pasa ale ścięłam bo są grube z natury i latem było mi gorąco a nie lubię w kitce) fajnie się układają pocieniowane zawsze ;) Jestem typową rock girl więc ubieram się czarno czerwono skórzane czarne kurtki dużo ćwieków mam kilka ciuchów identycznych jak Jared (ale damskich!)bo on jest moją inspiracją i kocham jego styl;) kocham rocka i ten styl ubierania;) mam świra na punkcie rocka;) to obsesja

Priscilla22

Doskonale cię rozumiem;) ja mam podobną skórę do Jareda tylko ma inny kolor ( beż ), oczywiście sztuczna może nie brzmi to tak jakby miała być prześliczna ale jest ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

PIĘKNIE :)

kama_1919

Ja mam 14 lat (chociaż moim zdaniem wiek nie ma znaczenia w kontaktach międzyludzkich ), mam 165 cm wzrostu ,delikatnie śniadą cerę , czarne włosy sięgające do łopatek nie są ani proste ani kręcone takie coś jak fale ;) Mam ciemne , duże brązowe oczy ;D Podobno moje włosy i oczy są dość "egzotyczne" ale moim zdaniem są normalne ;) Nie jestem gruba , Ale nie jestem też strasznie chuda ( do anoreksji mi daleko) xD
Ubieram się w zależności od nastroju raczej stonowane kolory a jeśli coś jaskrawego to tylko jedną rzecz by nie przesadzić ;) Mniej więcej kręcę się wokół stylów :metal, goth , rock i czasem jak punk ( nie ruszając włosów bo dbam o to by się nie zniszczyły ) ;) Często ludzie się na mnie dziwnie patrzą ale moim zdaniem nie mamy czasu na to by być kimś innym niż jesteśmy , a ja wyrażam siebie jak tylko mogę ;D

rozyczka18_34

ja mam rudawe loki i to wcale nie jest zabawne :((((((

Revenge

Ja bym tam chciala miec rude wlosy, na probe sobie zamierzam szamponetke zrobic we wakacje
i zobaczec, jak bd wygladala :)

kama_1919

Uważaj tylko bo nie wiem na ile jasny jest twój brąz ale moja koleżanka miała właśnie jasny brąz wzięła szamponetką ( czerwoną) i nie dość że wyglądała strasznie to teraz musi farbować bo nie zmyła jej się i miała wyblakły rudy po paru tygodniach ;( Do tej pory się męczy i wątpie rzeby wróciła do naturalnego koloru ;)

To tylko taka historia żeby ostrzec cię że to może być ważna decyzja ;) Ale ogólnie czemu nie ja tez zawsze chciałam mieć rude włosy ale podobno do mnie to by nie pasowało ;)

rozyczka18_34

Ja chcę sobie zrobić złocisty blond pasemka żeby rozjaśnić kolor włosów;)

O jak Shannon :) Moja starsza siostra tez gra na perkusji :)

ja też walę w bębny xd

O booooże na perkusji ;)

a Ty jak wyglądasz opisz się;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Nie lubię siebie opisywać....no ale dla ciebie :)
18 lat, szatyn, 168 cm wzrostu, ważę 65 (nie jestem gruby), niebieskie oczy,
bzik na punkcie 30 STM, gry na perkusji, i gier komputerowych....
jestem liderem zespołu założonego wraz z kolegami (gram na perkusji)....tylko garażowe koncerty.
nie umiem tańczyć, i śpiewać :)
uwielbiam fast food i słodycze...., przeklinać, mojego malucha (Fiat 126p),
Nie lubię ludzi złych, cwaniaków, lamusów, i dresów.....
Pozdrawiam :)

kama_1919

Widzieliście to ; http://www.youtube.com/watch?v=ueV8fr2Tmv8
Jared dodał to na rocznicę śmierci Kurt Cobaina naprawdę fajne ;)

A propos This is war przekonałam się do tego teledysku zupełnie i myślę że jest świetny ( czasem niektóre rzeczy doceniamy po czasie)
więc wstawiam go tu jeszcze raz tym razem w lepszej jakości (bo jak wiadomo już oficjalnie i ten teges więc wszystko ładniutki jest );

http://www.youtube.com/watch?v=Zcps2fJKuAI&feature=player_embedded

rozyczka18_34

też mi się podoba :)

rozyczka18_34

O dzięki bo w tamtej wersji końcówka mi się zacinała :)

rozyczka18_34

Mi też się podoba i doceniam go, bo musieli się nieźle napracować :)

rozyczka18_34

Jared powinien zagrać Kurta w filmie biograficznym!

Priscilla22

Nom :) tylko Jared ma teraz inne włosy :)

Suchar_022

myślę ze dla niego włosy nie stanowią żadnego problemu ;)

rozyczka18_34

Też tak myślę;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

no pewnie :D

rozyczka18_34

Boze, Jared swietnie to zaspiewal a jaki na tym filmiku do niego podobny, naprawde, gdyby mieli zrobic film to Jared zapuscilby wlosy, przefarbowal, zapuscil brodke i byloby swietnie

kama_1919

no wygląda prawie jak Kurt :D

kama_1919

Wczoraj ogladalam "ycd" i znowu lecial "Capricorn" i "CTTE"! Przeciez "Capricorn" jest stary, a oni go puszczaja, ale to bardzo dobrze:) Mam nadzieje, ze w odcinkach na zywo zatancza do ktorejs z piosenek Marsow :)

kama_1919

Słyszałam o tym nie oglądam jednak;) Wczoraj oglądałam z wielkimi emocjami film Gorączka uwielbiam ten film;)

Priscilla22

Hej kochane ;)) na pewno już o tym wiecie i od dawna głosujecie, ale macie i tak: http://fuse.tv/music/polls/battle-of-the-fans-rockers/poll-9.html?poll614=again& scrollTo=poll614 teraz będzie znacznie ciężej....
To wideo jest świetne... na początku w ogóle nie wiedziałam, że to Jared... świetnie wykonał tą piosenkę... jeszcze lewą rękom grał....
A ycd to kocham <333 jak kolejny raz usłyszałam CTTE to zaczęłam skakać jak głupia i śpiewać. ;PP

klaudia960417

Jak oni mogli dać te dwa wspaniałe zespoły? hehe ale i tak Marsi są na pierwszym miejscu :)

Suchar_022

No ja tez tego nie rozumiem i czuje wyrzuty sumienia, ze musze zaglosowac na Marsow (to chyba oczywiste ;)), ale zostawic MCR...No coz, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie ;)

kama_1919

Niestety zawsze trzeba coś w życiu wybrać ;)
Wiem jak to jest musiałam zrezygnować z hip- hopu (tańca) by grać na gitarze;(
Ale zawsze trzeba się kierować tym co bardziej kochasz ;)

rozyczka18_34

Nie lubię wybierać;(

Priscilla22

Ja też po zazwyczaj wybór jest trudny :(

użytkownik usunięty
Priscilla22

ja też....

rozyczka18_34

Grasz na gitarze? A na jakiej na elektrycznej? Boze, to moje marzenie, ale starzy mi nie pozwola...;/ Moja kolezanka przedwczoraj miala pierwsza lekcje gry na gitarze i mowi, ze fajnie bylo, a ja tylko zazdroscilam :)
A od jak dawna grasz?

kama_1919

Od niedawna i na razie akustyk ;) Kiedyś jak kasę uzbieram planuję 'przejść" na elektryka moje największe marzenie ;)

rozyczka18_34

Moje tez, ale chyba sie nie spelni...;/ W takim razie zycze powodzenia! ;)

kama_1919

Dzięki ... przyda się ;)

kama_1919

Mnie tata uczył trochę, ale ja mam słomiany zapał, a po za tym musiałam obcinać często paznokcie, a tego nie trawie :)

Suchar_022

No ja wlasnie tez bym nie chciala, bo lubie moje dlugie pazurki, ktore wszystkim sie podobaja, bo wiekszosc dziewczyn z mojej sql obgryza :) Kurde, myslalam, ze juz dzisiaj bd wszyscy z "Must be the music" wystepowac i zobacze ta dziewczyne co "TiW" spiewala i myslalam, ze znowu moze cos Marsow zaspiewa, a dzisiaj nie bd wystepowac, bo zostali podzieleni i nie bd jej w dzisiejszym odcinku...;/

kama_1919

No ja też lubię mieć długie paznokcie :)
No głupio, że nie będzie dziś występować :( Ja bym chciała żeby coś Marsowego zaśpiewała i to bardzo ;)

kama_1919

Ja też lubię moje długie paznokcie;)

Priscilla22

Ja też lubię długie ale niestety z czegoś trzeba zrezygnować , ale takie krótkie i pomalowane na fajny kolor też są super ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Długie paznokcie są SEXXXSY !!!

kama_1919

Ja jak wczoraj wyszłam z kąpieli to właśnie słyszałam CTTE i normalnie chyba zacznę oglądać tą edycję :)

kama_1919

też oglądałam i taki zaciesz jak u małego dziecka :D A z tymi odcinkami na żywo to nie wiadomo może ktoś zatańczy do ich piosenki :)

kama_1919

Dziś leci film Moja Angelika chętnie obejrzałabym, ale o 02:50 ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones