Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
użytkownik usunięty
Priscilla22

łaaa.....
nikt by się nie odważył skrytykować marsów w naszym otoczeniu :)

Jakbyśmy wkroczyli do akcji to zadyma ;) A potem skazani za pobicie ;(

użytkownik usunięty
Priscilla22

o Kurdę.......było by fajnie....w dobrym imieniu marsów kogoś pobić ?!

Dobre;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

i ryzykowne.....ale lubię ryzyko,
a ty ?

lubię adrenalinę ;) i te emocje np jak występowanie przed widownią;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

występujesz...nie mówiłaś ;)
ja raczej mam odczucie adrenaliny kiedy gram na perkusji, w tedy daję z siebie wszystko :)

Dostaję rolę w przedstawieniach ale to nic wielkiego za występ byłam w teatrze na przedstawieniu połowę miałam sponsorowana;) Niedługo znów będę występować lubię to;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Zaje****** :)
ja nie mógł bym chodzić do teatru....nuda, ale gdybyś grała,
oglądałbym z zaciekawieniem, i pasją :)

Ja wolę kino;) Nie wiążę planów z aktorstwem chociaż tak troszkę chciałabym chociaż raz zagrać w filmie;) A jeszcze jakby z Jaredem to achh;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Kurdę....ja też, kto by nie chciał, ale nie rezygnuj z teatru...to też forma aktorstwa :)

Spoko raz kiedyś jest miło iść tak dla odmiany;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

pewnie, to świetne zajęcie....:)

Tak;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

zabiorę cię kiedyś do kina :)
co ty na to ?

Kusząca propozycja;*

użytkownik usunięty
Priscilla22

No to załatwione ;)

Priscilla22

Ja tez wole kino, teatr jakos do mnie nie przemawia. Chcialabym zagrac w jakims filmie, ale nie jakiejs glupawej komedii romantycznej tylko w jakims mocnym filmie, takim jak np. "Requiem dla snu", w ktorym gral Jared. A zagrac z nim to byloby juz marzenie ;)

kama_1919

O tak zagrać z Jaredem;) ach...

Gumę masz ? Super :))

użytkownik usunięty
Suchar_022

głupia historia...ale się opłacało ;)

ja się zastanawiam nad wytatuowanie sobie właśnie ₪ ø lll ·o. na nadgarstku, albo na szyi ale się boję trochę :)

brzydula003

Najlepiej tam gdzie Jared albo Shannon;)

Priscilla22

nom :) ale się trochę obawiam bo ja się boję igieł :D

brzydula003

ja się boję igły ale muszę się przełamać bo kocham tatuaże;)

Priscilla22

ja właśnie też, a zrobienie sobie tattooska to moje marzenie odkąd skończyłam 6 lat :)

brzydula003

Mi tez sie strasznie tatuaze podobaja (uwielbiam chlopakow z tatuazami ;)), ale tez sie boje, choc kiedys na pewno sobie zrobie. Tylko ja bym chciala takiego malego albo jakies 2 male i taki jakis napis albo znak. Chcialabym tez miec malego srebrnego kolczyka w nosie, bo wszyscy mowia, ze by mi pasowal ;) Na razie mam 3 kolczyki w uszach (na jednym uchu mam 2) i to wystarczy ;)

kama_1919

A jak tam po bierzmowaniu nie zabiłaś się w szpilkach?

użytkownik usunięty
Priscilla22

No....właśnie ?

Priscilla22

Wszystko bylo ok;) W piatek dzien przed bierzmowaniem snilo mi sie, ze wyrylam na samym srodku kosciola i pozniej cala sobote sie balam, ale dobrze bylo ;) Stalismy przez cala msze, czyli jakies 2 godziny i myslalam, ze juz nie wytrzymam, bo mnie strasznie nogi bolaly, ale bylam dzielna ;)

kama_1919

brawo ! :D

kama_1919

Ufff odetchnęłam z ulgą;*

kama_1919

właśnie jak tam ? :) a jakie sobie imię wybrałaś ? :D
ja się cały czas zastanawiam i nie mogę się zdecydować;/

brzydula003

Ja sobie dalam Weronika, bo mi tak znajomi zaproponowali, no, dluga historia ;) Chcialam sobie dac Wiktoria - jak zwyciestwo, ale tak ma moja kuzynka, ktora byla w tym roku u bierzmowania i nie chcialam miec tak jak ona. Laura tez mi sie podobalo, ale jakos nie lubie Laury Samojłowicz a caly czas mi sie z nia kojarzylo ;)

kama_1919

aha... :) Weronika ładnie . Ja się zastanawiam nad Łucją albo Anną i sama nie wiem jak :D

brzydula003

Wg mnie Lucja ladniej, ale to od Ciebie zalezy ;) Ja jestem Kamila Justyna i Weronika na 3 sobie dalam, bo Kamila Justyna Weronika jakos tak pasuje wg mnie ;) Mam kolezanke, ktora jest Marta Maria Magdalena, fajnie ;)

kama_1919

też właśnie Łucja bardziej mi sie podoba ale wszyscy mówią żebym Anna sobie wybrała

kama_1919

ja też biorę Weronika! :)

Revenge

Fajnie ;)) A kiedy masz bierzmowanie?

kama_1919

dopiero 31 maja :) a wcześniej organizują nam jakąś pielgrzymkę do Gostynia :p

Revenge

My jedziemy do Czestochowy za 2 tygodnie ;)

kama_1919

ja jadę na rekolekcje przed bierzmowaniem gdzieś daleko nie wiem gdzie, w jakieś pola ;d czy coś i nawet zasięgu nie będzie :(

kama_1919

spoko imię ja myślę nad Priscillą odkryłam, że jest święte;)

Priscilla22

od czego ona jest patronką? :D

Revenge

Priscilla pojawia się w Biblii, nawracała pogan(szukałam tego wszędzie, ciężko było ale się opłacało) wraz z mężem;) Patronka??? hmmm tego to nie wiem;)

Priscilla22

ładne imię :)

brzydula003

Dzięki ;)

Priscilla22

To takie imie w ogole istnieje? ;) Nie wiedzialam, naprawde :) Szkoda, ze teraz sie dowiedzialam, moglam sobie tak dac na trzecie ;)

kama_1919

Ja to imię poznałam przez Priscillę Presley (żona Elvisa) jak usłyszałam to ześwirowałam tak mi się spodobało;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Mi też......;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones