Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

aż do seansu z "Biutiful", gdzie Uxzbal był dla mnie jedyną alegorią do tytułu w całym tym hiszpańskim syfie. Serio, mam 20-lat, nie gustuję w starżyznie, wydawało mi się to zawsze obrzydliwe, ale nie macie pojęcia, ile dałabym za takie ciepełko u swego boku, o żesz!!

użytkownik usunięty
brookie

łał

Omg, a myślałam, że powalił Cię jako aktor.

użytkownik usunięty
Vickynella

Żaden aktor mnie jeszcze nie powalił i nie powali ;p

brookie

Niesamowite wyznanie :)

Jinno

Także jestem zaszokowany..

SHOGUN_

Jako aktor świetny , mężczyzna? hmm, przyciąga owszem, nonszalancją :) ale wierzycie Drogie Kobietki w postac odtwarzaną przez niego na ekranie.... :)

alexaaa

Jeśli już mówimy o nim jako mężczyźnie, chyba warto sugerować się tym, że jest mężem Penelope Cruz.. więc taki zuy brzydki do końca nie jest.

SHOGUN_

A co to ma do rzeczy? jest nie realny, nieosiagalny :) Patrzmy na niego jak na aktora :) tyle.

alexaaa

Sama w swojej wypowiedzi zwróciłaś uwagę na niego jako na mężczyznę, zaraz po tym jak napisałaś, że to świetny aktor.

brookie

Świetny aktor i specyficzny, ale piękny w swoim stylu jak dla mnie facet. Facet nie musi być typowo - metroseksualnie - jak z okładki. Ma być interesujący, przez co jest przystojny. Bardem magnetyzuje na ekranie, tego nikt mu nie odmówi. Piękna rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones