Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Świetna rola w "Duchach Goi"!!! W "Zakładniku" jakoś nie zwróciłam na niego większej uwagi... Muszę obejrzeć jeszcze raz :) No i ten hiszpański urok... To na mnie działa :P

labryska

Zgadzam się z Tobą, w "Duchach Goi" był wprost niesamowity! Nie mogłam oderwać do niego wzroku. Ten jego charakterystyczny hiszpański urok sprawił, że zainteresowałam się jego filmografią. Ja także nie dostrzegłam go w "Zakładniku" - trzeba uważnie obejrzeć ten film jeszcze raz pod jego kątem :-)

labryska

on był przerażający w "duchach goi" nie wiem czemu, ale sie normalnie bałam ,jak to oglądałam. ten wzrok..br.... aż strach. ale to jednocześnie dowodzi, że baRDZO dobrze zagrał swoja rolę;-) tylko że na razie nie moge otrząsnąć się, przed chwila oglądałam "duchy..." i cały czas widze ta jego twarz. przerażająca, nie wiem czemu, ale tak jakoś. brrr....

labryska

Hmm ja widzialam z nim zaledwie 2 filmy jak narazie;) :
"Zanim Zapadnie Noc", w ktorym to srednio mi się spodobal i wyzej wymienione "Duchy Goi", w ktorych no coz, byl rewelacyjny!
Nie wyobrazam sobie innego aktora do tej roli:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones