Jay RyanIII

Jay Bunyan

7,3
1 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Ryan

Średnia ocen 6,3, trzy głosy, jedna osoba dodała do ulubionych. Ciekawe jak będzie, gdy gimnazjalistki "zakochają się" w nim po obejrzeniu serialu "Beauty and
the Beast".

Divine

Ja już się w nim "kocham"- niezłe ciacho, ale ze względu na dość ubogą filmografię nie mam zamiaru ani go oceniać, ani dodawać do ulubionych.
No ale fakt, w gimnazjum byłam ładnych parę lat temu :P

Divine

Nie rozumiem, czemu tak wiele osób stwierdziło że w wysokie oceny nowych aktorów to niedopuszczalny afront?! Dzięki temu widać poniekąd jakieś trendy czy chociażby ich popularność wśród Użytkowników portalu. Czy za 20 lat na filmwebie top 10 ma się składać z nieżyjących od kilku lat aktorów?! Bez przesady. Po drugie dla mnie wielu młodych telewizyjnych aktorów ma dobry warsztat i często są wśród nich perełki i talenty, co nie zawsze się sprawdza wśród starej ekipy.

Denver_83

Zgadzam się z tobą:) ale przyznaj, że bardzo często zdarza się, że panuje szał na jakiegoś aktora/aktorkę pod wpływem serialu czy filmu, który jest popularny, a w którym ów aktor czy aktorka gra, a po zakończeniu emisji ślad po nich ginie.
Ja osobiście nie mogę pojąć fenomenu Channinga Tatum czy jak się to pisze... ocena 8.4, 6972 osoby dodały go do ulubionych, a dla mnie to typ bez wyrazu- niezłe ciało, dla niektórych przystojny, ale widziałam z nim jak na razie 5 filmów, zaczynając od "Step up" i facet się nie zmienia. Ta sama mimika i wyraz tępego mięśniaka z kiepską dykcją...
Jay póki co jest aktorem serialowym, widziałam go dopiero w jednym odcinku "B&B" i doszłam do wniosku, że więcej pokazał emocji niż Tatum w tych 5 filmach...

Lili89

Ciesze się, ze nie tylko ja nie rozumiem fenomenu tego aktora ;D

Divine

haha nie tylko gimnazjalistki ;]

elciasek4

no nie tylko gimnazjalistki za nim szaleją, oj nie -hehehe :P

brunsiaczek

Studentki tez go lubią ;)

Wypasiona_Foczka

oj tak :D

xxkikaxx

dokładnie :P mniam...

Wypasiona_Foczka

Jedno mogę powiedzieć na jego widok mmmrrrr

użytkownik usunięty
Divine

oj tam nie trzeba być w gimnazjum aby taki facet się podobał:) Zresztą założę się na twój osąd aktorki często też wpływa jej wygląd. Po za tym całkiem nieźle sobie radzi w roli Bestii:)

Też tak uważam... Ale jaka z niego bestia? On wygląda lepiej niż ona! CIACHO! :D hahaha

zakochałam sie w serialu Beauty and the Beast:-) Teraz mam zamiar zacząć oglądać Go Girls, własnie przeczytałam, ze według krytyków amerykańskich to 6 najlepszy program TV:-) No i będzie tam Jay... hehe. Szkoda,że na nastepny odcinek Beauty and the Beast trzeba czekać aż do minimum 24 stycznia:-(

kasia2227836

gdzie będziesz oglądać "Go Girls"? Ja nigdzie nie mogę znaleźć...

Divine

oborzejakiprzystojniak.

ziew

A jego glos....wspanialy!

Divine

Ok. Znam faceta z jednego serialu. I co z tego.? Podoba mi się, fajnie w nim gra i ma świetny głos. Oceniam go na podstawie tego co widze. Jak w innym filmie zagra kiepsko to zmienię ocene... no problem

mrtmv1849

Popieram. Brad Pitt zanim stał się sławny też pewnie miał ocenę 6,7, 3 głosy i 1 dodanie do ulubionych. A teraz? 25.335 osób dodało do ulubionych czy to znaczy, że nie załuguje na to bo zanim był mało znany miał tylko 1 dodanie do ulubionych? B&B może otworzyć Jay'owi drzwi do kariery i mam nadzieję, że dostanie taką szansę bo z chęcią obejrzę go w innych rolach. Według mnie ma wszelakie potrzebne predyspozycje aby stać się kimś w branży.

Melatonina

Zgadzam się w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones