Jay RyanIII

Jay Bunyan

7,3
1 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Ryan

aż zapiera dech w piersiach,jak się na niego patrzy...być może nie należy do najprzystojniejszych facetów na ziemi,ale w moim rankingu zajmuje miejsce na podium...za te oczy i zniewalające spojrzenie dodaję mu ekstra 20 punktów...

jag0da

a ja uwazem, ze jego glos jest hipnotyzujacy i moglam bym go sluchac godzinami:-))

binky

ja tez, popieram w 100%

binky

Za głos dałabym mu Oskara :))) Mógłby przeczytać mi całą książkę telefoniczną a ja błagałabym o przeczytanie jeszcze raz od początku:))))Za uśmiech też dałabym mu Oskara :) I za ciało trzeciego..mmmmrrrrrrrrrr,,,,

Melatonina

ciacho te bym go godzinami słuchała

Melatonina

Książka telefoniczna w jego wykonaniu... mogłabym słuchać godzinami :))) Rozmarzyłam się ;)...

binky

zgadzam się z Wami dziewczyny w 100%, mogę na niego patrzeć całe dnie i słuchać go godzinami:)

jag0da

Watch this: http://www.fanpop.com/clubs/jay-ryan/images/32929940/title/jay-ryan-remix-magazi ne-photoshoot-photo?ir=true

jag0da

"być może nie należy do najprzystojniejszych facetów na ziemi" cóż za herazje wypisujesz!? :p Widziałaś go w 9 odcinku jak pojawił się na weselu? Szczena mi opadła i dostałam ślinotoku, tą scene to już chyba z 10 razy obejrzałam :)))) A widziałaś wywiady z nim albo rozdanie People's Choice Awards 2013? Albo bez koszulki..mrrrr :) Według mnie jest powalająco przystojny i od baaaaardzo dawna żaden aktor nie wywoływał u mnie motylków w brzuchu :)))))
W chwili obecnej zajmuje u mnie 1 miejsce na podium !!!

Melatonina

Głos, spojrzenie od którego miękną nogi, jeszcze raz głos! ideał po prostu! I to ciało :D

Melatonina

W drugim sezonie "Beauty and the Beast" wygląda jeszcze lepiej. Wcześniej bym mu dała 7/10. Teraz 1000/10 :D:D

morskooka

Właśnie obejrzałam S2E01 i włosy ma genialne. On cały jest genialny! Jedynie czego nie potrafię przeżyć to to, że nie ma blizny. Nosz kurczę z tym to się nie pogodzę nigdy!

Melatonina

Zgadzam się z Wami z 100% on jest przepiękny. Czasami oglądający Beauty and the Beast zastanawiam czy on przypadkiem nie robi za Beauty bo Beast to on na pewno nie jest:D

mikashirota

I ja, i ja! Się z Wami zgadzam!:D jest CUDOWNY!:D

Melatonina

na weselu jak się pojawił to mi dech zaparło boski jest

mdrewniak1

Kocham tą scenę :) A piosenka "Wherever you will go" Charlene Soraia trafiła do moich ulubionych tuż obok mojej wieloletniej miłości "Leave out all the rest" Linkin Park i "Serenata" Immediate Music. A ostatnio dołączyło do nich moje najnowsze odkrycie "Aquarius" Digital Daggers. <3

jag0da

CIACHO oj CIACHO z tego Bestii :)

Gloredhela

Dobra dopiszę się :) Ma powalający głoś,oczy i uśmiech :D :D Melatonina zgadzam się z toba w 1000000% na weselu wyglądał nieziemsko aż wbiło mnie w łóżko !!!! A w drugim sezonie wygląda jeszcze lepiej ( chodź te włoski w 1 sezonie nadawały mu takiego hmm charakterku ) Facet jest Za*****ty !!!!!!!! :) :) oglądając odcinki mogę się go nasłuchać !!!

ollcia020

W serialu to on jest Beauty i Beast , ten głos jest po prostu ....a czasami to jego spojrzenie .... chciało by się wtedy ,nie nic więcej nie napiszę to forum czytają też dzieci.

Gloredhela

haha dobre :D :D

Gloredhela

super pasuje jako Vincent Keller. :) i ta jego klata jak chodzi bez koszulki. ;)

lolita84

...jak on jest zbudowany...120% męskości

lolita84

ula la

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones