Jessica BielI

Jessica Claire Biel

7,6
14 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Biel

Nie podoba mi się i z urody, i z gry aktorskiej. Kolejna ozdóbka hollywood...

kathreen

ooo...
o coś takiego...
wedłóg ciebie jaka gwiazda nie jest ozdóbką hollywood?!

Balet

jest pare takich (kwestia gustu;))............

kalieena

"Kolejna ozdóbka hollywood..." a ja uważam że jest na odwrót. Ona właśnie nie jest kolejną 'ozdóbką' taką jak Alba. Więcej niż wygląd ceni się u niej talent. Biel jest super.

Nachtjager

Ładna kobieta, ale z tym talentem to pojechałeś. W "wojnie domowej" grała tak sztywno, że już bardziej chyba nie mozna

return_lux

A mi się bardzo podobało jak grała w tym filmie, właśnie tak miało to wyglądać.

kathreen

Według mnie jest beznadziejna. blehh.
Bardzo brzydka jest z urody.

patka27

No co ty powiesz, w Teksańskiej Masakrze była bardzo sexy!

patka27

Ja też jakoś wielkiej urody nie widzę... Aktorstwo też na 5...

patka27

Wiesz uroda to kwestia gustu.Dla Ciebie jest bardzo brzydka,a dla mnie ładna.No i co z tego wynika? Nic.Nie ma bowiem obiektywnych kryteriów dzięki którym można byłoby ocenić urodę i w miarę sensownie na ten temat dyskutować.Można tylko powiedzieć co się myśli i na tym koniec.
Co do gry aktorskiej uważam,że Jessica Biel jest mocno poniżej przeciętnej.Nie jest to materiał na dobrą,a tym bardziej na wielką aktorkę.Tak jak stwierdziła autorka tematu taka ozdóbka filmów.Chociaż nie dla wszystkich jak widać.

użytkownik usunięty
patka27

Bo Ty jesteś zwykłą zazdrośnicą. To oczywiste.

Czy jak ktos ma inny gust i twierdz,ze cos lub ktos mu sie nie podoba to znaczy ze jest zazdrosny? Haha to jest prostackie myslenie na poziomie gimbusa,gratuluje.

patka27

nie ma to jak zazdrosc kiedy samemu jest sie oblesna locha

WariatFuriat4z10

Mnie ona urodą nie urzekła do tej pory, ani grą aktorską.
Część osób z tego co widzę na forum lubi i to i to w jej osobie, część jej urodę, część jej grę aktorską. Umieją wyrazić swoja opinię i szanują opinię innych.
Jednak, że zazdroszczę albo że jestem sama jestem lochą jakoś nie przemawia do mnie jako argument. Może i jestem lochą. I nie zazdroszczę jej. Bardzo się cieszę, że to ona jest żona Justina :) i jakoś nie pcha się w różne skandale za to ją szanuję.
Tyle w temacie.
Pozdrawiam

patka27

PS. Lepiej zamiast mnie wyzywać zaproponowalibyście film, w którym zagrała fenomenalnie (waszym zdaniem).

patka27

pokaz swoje zdjecie pasztecie

WariatFuriat4z10

Ku*** jak mnie coś takiego wk*** !.
Jak kobiecie nie podoba się inna kobieta to oznacza zazdrość ??? to u kobiet nie ma czegoś takiego jak kwestia gustu ? wszystkie powinnyśmy się sobie podobać ? Ciekawe czy każdy facet uważa drugiego za bardzo przystojnego... bo faceci to mogą oceniać siebie nawzajem jak i oceniać, ta babka jest ładna ta brzydka a kobieta już nie może, bo zaraz będzie że jest zazdrosna. Bzdura i hipokryzja ! .
Mi Jessica Biel przypomina trochę z urody Scarlett Johanson - nie powalają JAK DLA MNIE urodą.
Dla mnie ładne akurat są : Jessica Alba, Catherine - Zeta - Jones, Naomi Watts, wolę bardziej...... jak by to napisać, "drobniejszy" typ urody u kobiety, nie chodzi mi tu o wagę, ale o twarz, drobniejszą, Scarlett jak i Jessica są takie masywne, chociaż grube nie są.

Robaczek_12

Zgadzam się z Toba w 100% W takich sytuacjach zawsze najlepszym argumentem jest ZAZDROŚĆ, tak jakby swojego zdania (kulturalnie) nie można było wyrazić.

iza000

Dokładnie. Ja już się spotykam z takim przypadkiem któryś raz tutaj na FW i naprawdę można się zdenerwować....a jak pod Ryanem Reynoldsem faceci piszą jaki to on jest żałosny bo w prawie każdym filmie pokazuje klatę to to nie jest pewna oznaka zazdrości wobec Panów? :)

Robaczek_12

Hehe, no właśnie... Tylko panowie nie nazwą tego zazdrością, a obroną męskości;)

iza000

Hehe, tsaaa....:)

Robaczek_12

rozne sa gusta ale powiedziec ze ona jest brzydka to trzeba byc zazdrosna oblesna lochai tyle w temacie

WariatFuriat4z10

Nie jest ładna, jest przeciętna, sorry nie mój gust!
Poza tym tak jak piszesz "różne są gusta" i nawet jak ktoś ją uważa za brzydką to za przeproszeniem g... cię to powinno obchodzić, tobie się podoba komuś innemu nie, Nicole Kidman też jest uważana za piękną, ale komuś może się nie podobać....już nei wspominając jak to sława wpływa na atrakcyjność..
Jeszcze dodam, że ja jesli oceniam urodę czy to aktorki czy aktora to zawsze po obejrzeniu jego zdjęć z życia realnego a nie z filmów czy tymbardziej zdjęć a niestety większość aktorek wygląda mizernie a taka Jessica Biel wygląda..hmm...przeciętnie, widuję na ulicy ładniejsze dziewczyny i jeśli byłabym facetem to za Jessicą bym się z pewnością nie obejrzała..

patka27

To pokaz mi ŁADNĄ według Ciebie, jeśli Jessica Biel jest brzydka. Chociażby film "Komórka" (wiem film cienki jak barszcz i Jess gra tam malutko, ale pokazała niezła figurę).

Rafal7fcb

Oj Rafał...ty też nie umiesz zaakceptować odmiennego gustu od swojego? :)
Poza tym to w końcu Biel jest ładna czy ma ładną figurę bo to dwie różne rzeczy :d

Robaczek_12

Ale Ja umiem zaakceptować odmienne zdanie od mojego. Tylko, że nie lubię jak się kogoś obraża i już, bez dania jakichkolwiek argumentów.
A co do Jess, to uważam, że jest bardzo ładną kobietą, ma fajną figurę i przypuszczam (bo Jej nie znam), że jest "normalna", nie jak niektóre gwiazdeczki, którym woda sodowa uderzyła do głowy.
Pozdro ♥

Rafal7fcb

Fakt mi też na normalną wygląda i dosyć miłą, ale jeśli chodzi o urodę to gdybym była facetem to nie byłby to mój typ kobiety.
Kultury ludzi nie nauczysz :)
Pozdro,pozdro :)

Robaczek_12

Dlatego jesteś kobietą :)
Ale skoro jest normalna, fajna, miła, to urody nie musi mieć od razu jakiejś bogini. Bo co z tego, że kobieta ładna jak nie można z Nią nic robić, o niczym podyskutować, beznadzieja.
Pozdro, pozdro, pozdro :)

Rafal7fcb

No pewnie , czasami nawet charakter jest ważniejszy niż wygląd bo jeszcze charakterem się jakoś nadrobi a jak jakaś dziewczyna jest ładna a ma kiepski charakter to najczęściej później płacze, że chłopak ją wykorzystał :D
Mi się czasami wydaje, że niektórym facetom to się każda podoba, np takiemu Ronowi co wejdę na jakąś aktorkę z obsady to widzę u niego ocenę 10/10 lub 9/10 :D
Hehe no pozdrawiam, pozdrawiam :)

Robaczek_12

Jak się chce z kimś być to charakter jest najważniejszy!
Co do Rona też to zauważyłem :) Ja mam u siebie 14 "10" i 15 "9" jeśli chodzi o aktorki (na 1330 ocenionych).

Rafal7fcb

No właśnie, więc Ron jest typem faceta który leci na wszystko po kolei a charakter jest na ostatnim miejscu. :))

Robaczek_12

Widziałaś Jessicę na Gali Oscarów??
Dowód na to, że Jessica wygląda nieziemsko :)

użytkownik usunięty
Rafal7fcb

Mi się bardzo podobały jej dodatki. ;)

Rafal7fcb

Nieziemsko to wyglądała Blanchett

Robaczek_12

Mi się bardziej podobała Jess :)
Ale nie mówię, że Cate jest brzydka, żeby nie było :D
A widziałaś kreacje swojej ulubienicy?? :D

Rafal7fcb

Co kto lubi. :)
Ulubienicy czyli? bo tam było kilka, chyba, że chodzi ci o "ulubienicę" ? :D

Robaczek_12

Hehe, miałem na myśli Jennifer :D

Rafal7fcb

No jej kreacja nie była taka zła, ale ogółem średnio się prezentowała :)

Robaczek_12

Muszę się przyznać, że ten zachwyt Nią (choć wielki nie był) powoli u mnie mija.
Ale Jessica Biel zawsze pozostanie perełką w Hollywood, podobnie jak Amy Adams, szkoda, że nie dostała Oscara, kibicowałem Jej.
I dobrze, że Jennifer nie dostała drugiego, bo to byłaby już przesada moim zdaniem.

Rafal7fcb

To zachwycałeś się nią? myślałam, że masz do niej podejście takie jak ja...noo trochę lepsze :d
Perełką to by może była gdyby jeszcze grać umiała : ) bo co do wyglądu to gusta są różne.
Szkoda, że Leo znowu nie dostał Oscara...;/

Robaczek_12

Szkoda, szkoda, ciekawe co by musiał zagrać, żeby wreszcie dostać, bo w Wilku zagrał i pijaka, i narkomana, i maklera, i biedaka, i bogacza, i dziw*karza. To ja już nie wiem :D
Mi Jess na ekranie nie przeszkadza :D może jakąś wybitną aktorką nie jest, ale grać umie.
Co do Jennifer, to bardziej zachwycałem się Jej wyglądem (ciałem), choć grać też potrafi. Ale napisałem, że wielki ten zachwyt nie był :D

Rafal7fcb

Może dlatego, że dla żadnej roli się nie poświęcił: nie schudł, nie przytył itp ;d
To tak jak bym napisała, że perełką Hollywood jest Zac Efron albo Norman Reedus :D

Robaczek_12

Akurat Normana lubię i uważam, że jest dobrym aktorem :)
To taki Christian Bale powinien co chwilę Oscara otrzymywać :D Swoją drogą też dwie dobre role Bale'a w tym roku (American Hustle i Out of the Furnace).

Rafal7fcb

Ja też go lubię i uważam, że jest dobrym aktorem, ale za takie perełki Hollywood to uważam np Roberta De Niro albo DiCaprio.a jeśli chodzi o żeńskie to Kidman, Streep. :)
Rola dobra, ale film taki średni trochę.

Robaczek_12

American Hustle to w ogóle porażka na Oscarach, mieli 10 nominacji a nie dostali żadnej statuetki :D
Zresztą Wilk to samo: 5 nominacji i bez Oscarów.

Rafal7fcb

Dobrze, że przynajmniej Great Gatsby dostał 2 - za najlepszą scenografię i kostiumy :D

Robaczek_12

No, przynajmniej coś z Leo ma Oscary :D

Rafal7fcb

Przynajmniej :D

patka27

jak mozna byc takim zjebem jak ty, ty spojrz na siebie kawalku gowna

kathreen

Zgadzam się, może i jest ładna ale na aktorkę się nie nadaje...

kathreen

A ja powiem tak - z gry aktorskiej lubię a z urody, to jedna z najpiękniejszych kobiet Hollywoodu. Jest niezwykle kobieca, pełna, elegancka i seksowna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones