Joanna Trzepiecińska

7,7
3 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Trzepiecińska

Może pokazać to i owo w jakimś serialu a co do jej aktorstwa to zła nie jest w takich filmach jak nad rzeką której nie ma,Anioł śmierci czy serial Rodzina zastępcza.Dajcie jej ciekawą rolę.

DoktorLejdo

zgadzam się z tobą bo odkąd zakończono serial ,, Rodzina zastępcza " Pani Joanna woogle nie występuje ani w filmach ani w serialach, wiadomo że gra w Teatrze Polskim w Warszawie. Pani Joanna to moja ulubiona aktorka kiedy zobaczyłam ją w serialu ,, Rodzina zastępcza " i gdy usłyszałam jak wspaniale śpiewa.

kinomanka_13

Jest jedną z najbardziej lubianych aktorek wiem bo kumpel był na jej spektaklu i największą owację dostała Trzepiecińska

DoktorLejdo

aha, to zazdroszczę kumplowi ja byłam kiedyś na recitalu Pani Joanny pt ,, Żarcik a propos " z godzinę bo ten recital nie był tam gdzie mieszkam był w Zielonej Górze a ja mieszkam 40 km od Zielonej Góry i jechałam na recital autobusem i wracałam autobusem tam gdzie mieszkam więc byłam krótko ale cóż siła wyższa. Ale mam ogromną nadzieję i wierzę że uda mi się jeszcze na żywo posłuchać dłużej jak Pani Joanna śpiewa, od stycznia tego roku mam płytę Pani Joanny ,, Żarcik a propos " na tej płycie śpiewa piosenki Kabaretu Starszych Panów więc temu swojemu kumplowi możesz powiedzieć że Pani Joanna wspaniale śpiewa i wydała płytę ,, Żarcik a propos ". Ja jestem ogromną miłośniczką muzyki i u aktorów poza grą aktorską zwracam uwagę na ich uzdolnienie wokalno-muzyczne.

kinomanka_13

Jechać 40 km specjalnie na spektakl dla aktora to jest coś takiego co Ja też potrafię zrobić.Kiedyś jechałem na spektakl Teatru 6 piętro do Warszawy trochę tych kilometrów zrobiłem bo jestem z Kielc dlatego że w jednym spektaklu grało tylu znakomitych aktorów jak Pazura,Żebrowski czy Olbrychski tylko szkoda że nie można było z nimi porozmawiać po spektaklu ale i tak byłem usatysfakcjonowany że mogłem ich obejrzeć na żywo.

DoktorLejdo

to mamy coś ze sobą wspólnego.

kinomanka_13

Niech nie zapominają o niej i zaproponują jej rolę np. Kobiety która niby ma wszystko ale jest samotna

DoktorLejdo

Za bardzo nadlużywasz tego slowa Milf ,nie lepiej powiedzieć piekna kobieta nawet po 50 .Jest piękna ma to coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones