Joanna Trzepiecińska

7,7
3 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Trzepiecińska
J_C_WELLS

obecny

użytkownik usunięty
J_C_WELLS

Nie trzepałam bo nie miałam co. Ale jakbym miała to pewnie trzepałabym właśnie pod nią.;P
Rewelacyjna babka! Razem z Jędrulą najfajniejsze małżeństwo z polskich seriali.:)))

J_C_WELLS

Jakoś nie miałem nigdy do takich rzeczy ciągotek ale bardzo mi się podobała i nadal podoba. W 80/90 najładniejsza jak dla mnie polska aktorka :-)

AdiGol

no w rzece kłamstwa to ona aż taka ładna nie była, że się zastanawiam czy w rzece kłamstwa była naturalnie brzydka czy ją wybrzydzili ? A w sztuce kochania była zjawiskowa i nadal jest, szkoda że tak mało gra.

kinomanka_13

Dziewczyno znasz pojęcie charakteryzacji? Joasia z Rzeki Kłamstwa była biedną, zaniedbaną, ciężko pracującą dziewczynką potem dziewczyną taki Kopciuszek Po drugie zachowali rysy małej Joasi, którą grała Jowita Miondlinkowska. I wyszło to niezwykle naturalnie. Pani Joasia jest przepiękną kobietą była śliczną dziewczyną zobacz film Nad rzeką , której nie ma.

J_C_WELLS

Piękna kobieta z niej ale szczerze to polskie aktorki mają kiepskie zdjęcia w necie np u nas znajdziesz może 5,6aktorek w bikini może nawet mniej .

J_C_WELLS

nie smaczne to a po za tym tu zaglądają dzieci!

zbawiony

dzieci to won na podwórko, a nie w internecie

J_C_WELLS

nie wszystkie latają po podwórku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones