Joanna Trzepiecińska

7,7
3 898 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Trzepiecińska

Najładniejsza polska aktorka. Poza tym super gra.

R_a_d_z_i_o

Co do tego, czy najładniejsza mógłbym się kłócić, ale swego czasu była "bardzo bardzo" :-), w latach 90, te loczki, trafia w mój typ :-).

spiwi

Hehe nei no mówie tylko według mnie. ale może mieć rywalki xD
Roksane Krzemińska i Urszule grabowska

R_a_d_z_i_o

ty chyba mało polskich aktorek znasz

Szmminka

znam bardzo dużo polskich aktorek. ciebie juz nikt o zdanie nie pyta, żebys komentowała gust.
każdy ma inny gust i nie wiem czy o tym słyszałaś.

R_a_d_z_i_o

najwyraźniej pyta skoro ktoś zaczął ten temat na forum. A pozatym jesteś bardzo ograniczony w swoich wypowiedziach i guście. Trzepiecińska nie pobije innych ładnych aktorek urodą nigdy1

Szmminka

Patrz na temat. Czy tam było jakieś pytanie?(kłania się czyt. ze zrozumieniem)
Dla twojej wiadomości. W guście nie da się być ograniczonym. Gust to każdego osobista sprawa i choćby nie wiem co nit nie ma prawa tego negować. Narzucasz swoje zdanie. Podaj mi imiona osób ładniejszych ze sławnych osób. Bo wtedy na pewno ja uznam twój gust za baaaaaaardzo ubogi

R_a_d_z_i_o

jeżeli ktoś zakłada temat to normalne że oczekuje odpowiedzi innych więc czytanie ze zrozumieniem to tobie akurat nie wychodzi.

Ładniejsze aktorki: Marta Trzebiatowska, Urszula Grabowska, Ilona Wrońska, Sylwia Gliwa, Monika Mrozowska

Szmminka

Oczekuje osobistych komentów a nie negowania gustów:
Trzebiatowska - pospolita uroda, za bardzo wypicowana
Grabowska - Na innym forum napisałem według mnie jest 3 najładniejsza aktorką
Wrońska - nic szczególnego
Gliwa - Jedna, wielka tragedia
Mrozowska - poniżej przeciętności

I teraz widzisz że każdy ma inny gust. Wedlug mnie ty masz bardzo słaby ale nie neguje go bo masz do tego prawo. KPW?




R_a_d_z_i_o

Cabo pedorro!

Szmminka

?????
Bo nie kapuje :D:D::D:D

R_a_d_z_i_o

Całe życie jest waśnią o gusta i smaki ,więc kłócić się trzeba.Tylko martwi mają wszystko gdzieś.

Assurbanipall

O gusta nie trzeba się kłocić. Można wyrazić swój gust ale nie negować gustu osoby drugiej

R_a_d_z_i_o

to zrozumiałe:]

Szmminka

I Git Majonez

R_a_d_z_i_o

też uważam że Pani Joanna nie jest najpiękniejsza polska aktorką, ale jest ładna chociaż nie darzę jej zbytnią sympatią. Zastanawia mnie skąd taka wysoka ocena tej Pani, nie zagrała w żadnym ambitnym filmie, słynie tylko jako Alutka z Rodziny zastępczej, i z paru innych epizodów. Uważam że jej średnia jest nie na miejscu. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones