Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Posiada dość specyficzną urodę ale mimo to uważam, że jest piękną kobietą i przede wszystkim
świetną aktorką.

glam_girl

Jest najpiękniejsza i się super starzeje :)

baasienkaaa

hahahahhahaha

glam_girl

Zgadzam się jest bardzo piękną i utalentowaną aktorką. Jedną z najlepszych. :)

wikikor2

ja na nią nie moge patrzeć

glam_girl

Aktorką jest bardzo dobrą, ale nie siejcie herezjii, że jest piękna... no litości.

Locter

Nie wiem czy jest piekna. Herezja jest natomiast to ,ze ktos odmawia prawa innym okreslac ja mianem PIEKNEJ.

Locter

Piękno to pojęcie względne.
Podbjam co do tematu, piękna i seksowna.

Locter

Wiedziałem, że zaraz zleci sie cała gromada poprawnych politycznnie, niech wam będzie - Julianne Moore jest nieziemsko piękna!

Locter

Co ma do tego poprawność plityczna? Litości. Masz prawo do włąsnej opinii, ale nie każdy musi ją podzielać. Julianne nie odpowiada dzisiejszemu kanonowi piękna, dlatego jej uroda jest tak dyskusyjna.

Locter

Poprawność polityczna w sensie, że jest ruda? Bo nie wiem.

Locter

W sumie zdziwiłam się bardzo. Zawsze jak ją widzę to myślę sobie, że mogłabym wyglądać jak ona, a właściwie wyglądać jak ona jak już będę po 40 ;) Jestem w sumie zaskoczona, że ma dyskusyjną urodę ;)

glam_girl

moze byla piekna lecz jest juz stara oczywiscie jak na swoj wiek bardzo dobrze wyglada :)

glam_girl

Zawsze widziałam w niej coś mega odpychającego ale nie wiedziałam co to jest bo przecież twarz aż tak brzydką to nie ma. Po przyjrzeniu się bliżej stwierdzam- to dlatego że jest ruda! Ruda włosy i piegi, fuuuuuuu

paulina152

A mi się właśnie te rude włosy podobają najbardziej, w blond (np. w mieście ślepców) była jak dla mnie nijaka, zwyczajna. W rudych ma to coś :)

glam_girl

Jest piekna, zdecydowanie typ urody, ktory mi sie bardzo podoba, szkoda, ze nie jest w moim wieku, bo bym do niej zagadal huehue

glam_girl

Nie rozumiem czemu niektórzy odmawiają innym prawa do tego, aby się komuś podobała. Według mnie też jest piękna i chętnie bym się z nią umówił, tyle, że wiekowa jest, niestety...

glam_girl

Należy do tego gatunku osób,które nie są specjalnie ładne(brzydkie też nie są) ale mają w sobie to coś,że oczu od nich nie oderwiesz.O wiele bardziej taki typ urody zniosę niz sexbomby z botoksem np,Andżela Jolka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones