Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Wiem, że to bardzo trudne wybrać jeden film, który można określić jako najlepszy, więc może lepiej zapytać jakie,waszym zdaniem, filmy z Julianne Moore zapadają najbardziej w pamięci i są godne polecenia?
Pozdrawiam! :)

użytkownik usunięty
Anka123

Godziny

póki co obejrzałam dopiero 12 filmów z tą wybitną aktorką i polecam zwłaszcza Godziny. I Wszystko w porządku. Ona ma w sobie coś takiego , że nawet najmniejszą rolą potrafi zachwycić. np w Magnolii scena w aptece wywarła na mnie spore wrażenie. :)

palafka

Nie tylko na Tobie :3

Anka123

Najbardziej podobały mi się Godziny. Polecam także Uwikłanych i Daleko od nieba.

serg

warto zobaczyć też Boogie Night- jak dla mnie jej najlepsza rola obok Godzin

Anka123

ostatnio Single Man. jestem już naprawdę dłuższy czas pod nieprzerwanym wrażeniem tego filmu.
w ogóle co do niej, to naprawdę czego by się nie obejrzało, nawet gdy jest to dość przeciętny film, jak np "Ludzkie dzieci", Julianne trzyma poziom :)

Anka123

Jej postać interesuje mnie od niedawna, oglądałam, Next, Chloe, Non-stop, Carrie, Kosogłosa, The Forgotten i pare innych filmów. Wszystkie jak dotąd genialne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones