Juliette Binoche

Juliette Anne Marie Binoche

7,8
16 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Binoche

Jaki jest najlepszy film z jej udziałem w którym świetnie zagrała?

Ironmovie2142

Reklama Credit Agricole Bank Polska, genialne dialogi, mimika i gesty. Nikt nie wierzył, że z takiej błahostki może powstać takie dzieło. Wielokrotnie nagradzana za tę rolę. Gorąco polecam osobą, które nie widziały tego obrazu. Na długo zapada w pamięci i skłania do myślenia i refleksji. Po seansie w tv (dość często jest powtarzany ten film) ze znajomymi dyskutowaliśmy przez chwilę na temat tego co obejrzeliśmy i możemy jednogłośnie stwierdzić że był to geniusz w jej wykonaniu. Jeszcze raz to powiem: gorąco polecam, niezapomniane emocje i doznania!

PuDZ

Uważaj, bo z tej ekscytacji w majtki popuścisz :) Śmieszą mnie Ci wszyscy "Przeklinacze" aktorów za udział w reklamach. Uważam, że jeśli dzięki temu aktorzy mogą sobie pozwolić na tworzenie ambitnego kina - bo jeśli ktoś się nie domyśla, to dzięki reklamom i innym podobnym zabiegom powstaje dużo dobrych filmów - w innym razie nie byłoby na nie środków. Teraz Producenci wkładają kasę w komercyjną szmirę, a dzieła są finansowane poza tymi korporacjami, takie czasy. Także rusz czasem głową i popatrz obiektywnie zanim zaczniesz uskuteczniać nieudolny sarkazm.

Ironmovie2142

czekolada!!!

kulczi

Karmel!

Ironmovie2142

a gdzie ciastko ?

kulczi

Popieram. Ciepły, pogodny film.

kulczi

zgadzam się :)

Ironmovie2142

Najlepszy film z Binoche to "Angielski pacjent" za tę rolę dostała oscara, świetny film!

Ironmovie2142

@Ironmovie2142
Credit Agricole

Ironmovie2142

Trzy kolory: Niebieski

samotnia

Zgodzę się

Ironmovie2142

Według mnie genialnie zagrała w "Mężczyzna moich marzeń". Widziałam ten film z 1000 razy i nigdy jej nie przyłapałam na tym, że wypadła z roli. W "Czekoladzie" również była bezbłędna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones