Justyna Wasilewska 

6,8
5 590 ocen gry aktorskiej
Justyna Wasilewska
Justyna Wasilewska urodziła się 28 listopada 1985 r. we Wrocławiu. Uczęszczała do XXIII Liceum Ogólnokształcącego. W 2009 r. została absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. W telewizji zadebiutowała w 2010 r. jako Nina Torstensson w serialu "Samo życie". W latach 2011-2013 występowała na deskach Teatru im. Jaracza w Łodzi.  Od 2013 jest aktorką Starego Teatru w Krakowie. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Wandy w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". W trakcie kariery była dwukrotnie nominowana do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 listopada 1985

miejsce urodzenia: Wrocław, Polska

wzrost: 168 cm

W 2009 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi (Polska).
W 2020 roku wystąpiła w kampanii społecznej Fundacji #GłosemZwierząt zachęcającej do adopcji zwierząt (wraz z Agatą Buzek, Katarzyną Żak, Bartoszem Bielenią, Jackiem Braciakiem i Sebastianem Stankiewiczem) oraz w kampanii społecznej Fundacji Itaka i serwisu Player pt. "Nieobecni są wśród nas" (wraz z Anną Dymną, Izabelą Kuną, Piotrem Głowackim i Danutą Stenką).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dla mnie, wyjątkowo irytująca aktorka, o wybitnie radiowej urodzie.

Nie wiem skąd zachwyt taką urodą, ale o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie strasznie irytująca.

Najbrzydsza aktorka ostatnich lat w polskim kinie. Nieznośny grymas twarzy dyskwalifikuje ją po całości. I talentu jakoś też dostrzec nie można.

Jak to jest żyć z wiecznym "dziubkiem".

Jedna z pierwszych scen i tak słyszalna i widoczna zła dykcja - a wręcz po prostu rażący błąd. „Dopóki władze tego kraju będą zakrywać artysTĄ usta....”SERIO?! Od razu odechciewa się oglądać dalej tej aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones