Katarzyna Chojnacka

6,4
983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Chojnacka

Bardzo entuzjastycznie jej wyszła scena, w której przyjmuje na twarz strumień moczu.

celebes

Nie podniecaj się

Asiczek11

Podniecona to akurat była aktorka zlizując mocz ze swoje twarzy! :D

Alex303

ludzie prędzej czy później wychodzą z gimnazjum, ale gimnazjum z ludzi nie zawsze jak widać.

XIPE

Nie byłem w gimnazjum, bo za moich czasów go nie było. Chyba, że to nie miało być do mnie. Rozwiniesz swoją wypowiedź?

Alex303

gimnazjum (metafora okresu dojrzewania)>odkrywanie seksualności>seks hyhy>robienie sprawy z tego, że w filmie jest pissing

XIPE

Kto robi sprawę z tego, że w filmie był pissing? :-) Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Poza tym widzę, że mam do czynienia z niezłym Alvaro, który każdy związek z laską zaczyna od obszczania jej w celu potwierdzenia swojej samczości, w końcu sikanie na laskę to codzienność. No, no, pogratulować, ogierze!

Alex303

Ty robisz i autor wątku. na resztę nie odpowiem, jak już pisałem, poziom gimnazjum.

XIPE

To właśnie ty reprezentujesz poziom gimbazy chwaląc się, że dla Ciebie pissing to taka codzienna czynność w łóżku.

Alex303

tak tak, masz rację. żegnam.

XIPE

Człowieku, jaki Ty jesteś błazen. Przyszedłeś, nasrałeś, ani jednego posta konkretnego, nie wiadomo o co Ci chodzi i sobie poszedłeś. Ogarnij się.

celebes

Pewnie liczyła, że jak Kulig też dostanie złotego, nomen omen, orła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones