Katarzyna Figura

Katarzyna Małgorzata Figura

7,4
25 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Figura

1 za to że robi z siebie ofiarę losu.Naprawdę w to wierzycie że mąż ja bił itd?Przeciez tak naprawdę to tylko jej wersja a moze po prostu chce byłemu zrobić na złość itd.Kobieta zdała sobie sprawę że o niej cicho to postanowiła wszelkimi sposobami zwrócic na siebie uwagę.Wiele razy w tv zapierała sie ze jej zwiazek jest idealny to tylko swiadczy o jej obludzie:/

użytkownik usunięty
Kareivis

Tak, naprawdę w to wierzę! Zwłaszcza, ze to nie tylko jej wersja- również matki(!) męża.
,,Wiele razy zapierała sie ze jej zwiazek jest idealny''
Typowe dla ofiar przemocy domowej...

Kareivis

zgadzam się jak jest maltretowana to czemu na policję tego nie zgłosiła tylko lansuje tą sytuację w mediach !!

kinomanka_13

Po to,żeby inne ofiary miały odwagę powiedzieć to światu,żeby przerwać milczenie...?
To nie jest trudne do wywnioskowania.

Astrid_

Ofiarom przemocy domowej mogła pomóc w lepszy sposób, a nie żałośnie wyjąc w TV. Nienawidzę prania budów mediach.
Mogła promować sobą jakąś fundację, zrobić 1 poważny wywiad, a nie gadki-szmatki w Gali o tym jak mąż ją poniewiera uśmiechając się z okładki.... żałosne !!!

Poza tym media nie dały mężowi się wypowiedzieć... Tylko "gwiazda" ma głos...

użytkownik usunięty
pixi222

Żałosne są takie komentarze i złote rady o jakis fundacjach, czy jak powinien wygladać wywiad...
Aż się ciśnie cytat ,,Nie ma rzeczy niemozliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.''

1. "jakiś fundacjach" eh to właśnie jest żałosne, że ludzie nie znają fundacji organizacji pozarządowych, które REALNIE pomagają ofiarom przemocy domowej. Gdyby wsparła swoim świadectwem np.
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska linia”
Centrum Praw Kobiet
Fundacji Razem Lepiej
Fundacja Pomocy Rodzinie "Opoka"
itd.
Uśmiechanie się z okładek przy jednoczesnym opowiadaniu o traumatycznym małżeństwie jest żenujące i nic mnie nie przekona, że jest inaczej.
2. Każdy ma prawo komentować wywiady jak i zdjęcia "gwiazd", "gwiazdeczek" i "celebrytów".

kinomanka_13

Coś w tym jest. Z drugiej strony jednak matka jej męża potwierdziła że jej syn faktyczne ma coś z głową, więc tak czy siak to że ją bił to bardzo możliwie.

Kareivis

Ok ok czy była bita czy też nie to obojętne, ale Dżisys nie mieszajcie życia prywatnego z umiejętnościami aktorskimi, a Kacha za te drugie na pewno zasługuje co najmniej na tą siódemkę! Jak dla mnie jest to żywa legenda polskiej komedii i za to jej chwała!

at777

Legenda to za duże słowo, ona nawet w komediach grała drugoplanowe role, a może raczej jej biust je grał.
Jak na 30 lat bycia na ekranie naprawdę dobrych ról zagrała kilka a wybitnej ani jednej.

Nie dziwiłoby mnie to zamieszanie wokół Figury, gdyby opowiedziała o tym po przeprowadzeniu rozprawy i uprawomocnieniu się wyroku ale to co robi teraz
jest po prostu żenujące. Żal mi jej córeczek, że stały się ofiarami medialnej zagrywki, że muszą o swoim ojcu czytać takie opinie w prasie i oglądać
"łkającą" mamę w telewizji. Nie chcę oceniać tej pani ale dziwi mnie, że pozuje na udręczoną matkę polkę na przemian z epatowaniem tanią seksualnością
w programach porannych, gdzie dyszy i szepcze zamiast mówić jak przystało na matkę dzieciom.

Kareivis

http://www.wykop.pl/link/1433833/rozwod-po-polsku-zona-powiadomila-prokurature-z e-jej-maz-molestowal-corke/

Shen

Idiotyzm - po prostu jakiś kretyn ilustruje artykuł o zupełnie innych ludziach zdjęciem z Figurą na okładce.

Kareivis

a co to ma do oceny jej umiejętności aktorskich?? życie prywatne to jedno, a praca drugie. To nie jest portal plotkarski.

enigmatycznie

jedna rozsądna wypowiedź - pozdrawiam.

Kareivis

Coś w tym jest, ale szczerze: nawet matka jej męża potwierdziła to że jej syna ma coś z głową? A chyba własna matka o synu by takich rzeczy nie mówiła tak bez powodu.

Kareivis

Kobiety maltretowane usilnie potrafia trwac przy mezu. Zreszta to post sprzed 5 lat. Teraz juz wszystko jasne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones