Katey Sagal

Catherine Louise Sagal

8,4
5 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katey Sagal

Peggy była the best!

użytkownik usunięty

Z całych Bundych była najzabawniejsza, nawet lepsza od Ala. 4 nominacje do Złotego Globu, no no no. Szkoda tylko, że wszyscy z tamtej ekipy grają dziś jakieś epizody albo drugie plany, może z wyjątkiem C. Applegate.

użytkownik usunięty

Ja ją bardzo lubię, dobrze gra, ale widziałam z nią tylko "Married with Children" i jeszcze jakiś film co grała kobietę w ciąży :(

Dokładnie! Nikt nie śmieszył mnie tam tak ja ona. Może za wyjątkiem Marcy i jej mrocznych wspomnień.

Jeśli chodzi o sylwetkę to zupełnie nie pasowała do tej roli. Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego Al tak stronił od seksu z nią skoro była bardziej seksowna niż niejedna laska o której śnił :D

Gorgor

Racja, racja:-)

Gorgor

Bo to ŻONA. Kiedyś zrozumiesz ;).
Rzeczywiście bardzo fajna postać jak i zresztą cały serial. To kapitalna sprawa, że Polsat go emituje co jakiś czas w całości i wciąż jest duża oglądalność.

Peggy jest boska

Anda00

a mi ostro działała na nerwy. wredna ruda pijawka. taki przystojniak Al zasługuje na lepszą laskę, a nie na tego rudego leniwca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones