Katie McGrathI

Katherine Elizabeth McGrath

7,5
4 098 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katie McGrath

Podobna uroda - szczęka, zęby, uśmiech, włosy, twarz.

joka_2

Myślę, że głównie dlatego jest aktorką. W Draculi chyba zajęło mi 3 odcinki zanim zauważyłem, że to nie Keira :)

harry_rabbit

Możliwe. Kieeeedyś z Keirą pomyliła mi się też Lena Headey ;)

joka_2

Katie jest dużo ładniejsza. I nie ma figury jak dwunastoletni chłopiec.

yvonneD

No fakt .
Ale jakieś tam podobieństwo między nimi jest.
Dwie siostry mogły by spokojnie zagrać.
Przy pewnym wysiłku charakteryzatorów pewnie nawet bliźniaczki. ;-)

nightgale

Wczoraj pół dnia szukałam konkretnej sceny z jakiegoś filmu z Keirą, a przynajmniej tak myślałam, że z nią, bo okazało się, że to scena z Katie;)).
Jeżeli o mnie chodzi to spokojnie mogą grać razem bliźniaczki.

yvonneD

Ciekawe jaka ty masz figure ze oceniasz w ten sposob kobiete... wez sie za siebie

joka_2

idealnie trafiłaś z porównaniem! :D pierwsza myśl to Keira

joka_2

oraz mimika :) Tylko talentu jakby mniej, choć przecież Keira nie powala

menysek

racja :) lubie Keire ale wydaje mi sie ze nie jest wszechstronna aktorka, musialaby popracowac nad soba

joka_2

Ja sama nie wiem - neurotyczki i niedojrzałe dziumdzie gra świetnie, ale dystansu do siebie ani rysu komediowego nie znajdziesz. I chyba praca nad sobą niewiele tu da - ot jakaś sztywność i tyle.

menysek

Dla mnie ze szczęki podobna do Keiry Knightley, ale też trochę do Kirsten Stewart. Tylko, że to takie połączenie tych dwóch kobiet jak dla mnie i oczywiście od Kirsten o wiele ładniejsza :)

monika220

No i od Keiry moim zdaniem też ładniejsza, bo ma ładną figurę, nie jest za chuda itp.

monika220

A do Kirsten Stewart raczej mniej podobna, ale jednak coś w niej takiego wyczuwam, takie skojarzenie, ale jak piszę ładniejsza ;)

joka_2

A mi przypomina Diannę Agron, ale jak się uśmiecha to faktycznie, jak Keira

użytkownik usunięty
Maladie

Bardziej do Rachel Weisz :)

joka_2

Trochę Keiry ,trochę Giny McKee trochę Nikky Reed

joka_2

Trochę Keiry, ale jeszcze więcej Rachel Weisz. Przynajmniej patrząc na nią we "Frontier". Piękna kobieta!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones