Kaya Scodelario

Kaya Rose Humphrey

7,4
19 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kaya Scodelario

Fani pamiętają jej elektryzująca grę Effy za czasów Skins, ale potem długo nie zagrała w niczym istotnym, gdzie mogłaby się znowu odkryć wszystkie karty, aż nagle z wybawieniem przyszedł serial ,,Spinning out”. Tutaj znowu pokazała w pełni swoje możliwości, trudno oderwać wzrok gdy pojawia się na ekranie. Jest naprawdę świetna aktorka i mam nadzieje, ze zostanie bardziej doceniona i brana pod uwagę do ambitniejszych filmów.

Castid

sory ale nie, słabawy serial o ona o wiele za stara do roli 21 latki to raz, a dwa jest strasznie drewniana, posiada tak ze dwa środki wyrazu.

Annash

Serialu co prawda nie widziałem - Natomiast ona ma 27 lat wiec nie przesadzałbym że jest o wiele za stara na granie 21 latki ;)

buterfly

rzecz w tym, że choć jest bardzo piękna to wygląda w zbliżeniach nawet na więcej niż 21 lat.

Annash

Nie oglądałem serialu natomiast na różnych zdjęciach nie wygląda aż tak dużo starsza :)

Castid

Właśnie kończę oglądać ten serial. Jest naprawdę świetny i wielka szkoda, że nie zdecydowano się na jego kontynuację. Kaya zagrała w nim znakomicie, nie znam jej z innych produkcji, ale uważam, że sprawdziła się w roli Kat. Oprócz umiejętności aktorskich musze też przyznać, że jestem pod wrażeniem jej urody. Kojarzy mi się trochę z Liv Tyler, Larą Flynn Boyle i Evą Green.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones