Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Powiedzmy sobie szczerze, w Zmierzchu gra tak, że aż zęby bolą. Gra przesadnie, sztucznie,
z miną: "O mój Boże!" i czy tylko mi się wydaje, że brak jej powietrza podczas gry?
Ale nie o to chodzi. Ci co znają Kristen z innych ról, wiedzą, że jest naprawdę DOBRĄ
aktorką, mimo że jest taka młoda. Sądzę, że za kilka(naście) lat będzie jedną z lepszych.
Dlatego nie rozumiem, jak można zniszczyć tak łatwą rolę jaką była Bella Swan. Boże
kochany, czy to tak trudno zagrać zakochaną nastolatkę? Ba! Ona nawet nie musiała grać,
tylko wyobrazić sobie, że jest w kimś bardzo zakochana. Aż tak trudno? Myślę, że nawet
najmniej utalentowana aktorsko osoba by lepiej zabrała Bellę. Dlaczego więc całkiem
dobra aktorka młodego pokolenia sobie nie poradziła? Wytłumaczy mi ktoś?

aniula_anka

Ja po przeczytaniu Zmierzchu zaraz obejrzałam film i tak właśnie widziałam Belle ,moim zdaniem z całego filmu ona była najlepsza, jak wiemy Bella nie była zwykłą zakochaną nastolatką. Może ta rola nie była trudna , może inna aktorka wypadłaby o wiele lepiej, ale Bellą jest Kristen i koniec. W drugiej części już wypadła gorzej i ta część ogólnie była słaba. Pierwszy film jaki z nią widziałam to Azyl i wtedy jeszcze nie było ani Zmierzchu ani Belli i pamiętam co wtedy pomyślałam: że ta mała świetnie gra. W ucieczce w milczenie też fajnie pokazała emocje, w Świecie kobiet już było gorzej tam wkurzała mnie jej gra. "Wszystko za życie "świetny film, a jej rola mała, ale też dobra no i "The runaways "tam mnie zupełnie zaskoczyła zaskoczyła, może coś z niej będzie. Chociaż świetna aktorka powinna odnaleźć się w każdej roli, jakoś nie wyobrażam sobie Kristen np w komedii. Myślę że będzie wybierać role odpowiednie dla siebie, trzeba dać jej szanse.

gabi123

A mi się ona w nie podobała w żadnym filmie z całej sagi. Przez cały czas ma otwartą buzię, minę jak by jej ktoś kij wsadził nie powiem gdzie i robi jakieś niemrawe ruchy.
Oprócz tego, jak już wczesniej było powiedziane, jest sztuczna.
I tą jej "świetną" grę aktorską widać wszędzie, w Adventureland to samo. Otwarta buzia ta sama głupia mina i te ruchy. A na żywo jest dokładnie taka sama.
A jak przyjdzie jakaś premiera, to okazuje wielką łaskę, że gdziekolwiek się pokazuje. I znowu ta mina!
I rany! Jaka ona biedna, ma tylu fanów!
Może i dobrze prosperuje, ale dzięki sławie napędzanej przez natolatki, fanki zmierzchu, bo gdyby nie to, to żaden Azyl ani Adventureland nie byłby doceniony z jej względu.

adrienne.wek

hmm w azylu zagrała kilka lat temu i została doceniona zanim jeszcze została sławna na cały swiat, jak zawsze jeden argument czyli otwarta buzia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones