Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Oglądając "Królewnę śnieżkę" niedawno, miałam nadzieję że Kristen wykaże się czymś
więcej...niestety zagrała identycznie jak chociażby w Zmierzchu - przez calutki (calusieńki!) film
rozdziawiona paszcza (jak i na zdjęciu profilowym), podejrzewam że ma za długie ząbki i i między
innymi to jest powodem trudności w zamykaniu ust, ale ku chwale bogatej mimiki, mogłaby się od
czasu do czasu poświęcić. To przykre, że przez jedną aktorkę wielu ludzi nawet nie podeszło do
niektórych lepszych-gorszych filmów, ale jak widać słusznie...Szkoda nerwów.

WrongGirl

Musi mieć problemy z oddychaniem przez nos . Też tak miałem i wiem jak to jest.

ciosina

Bardzo możliwe. Jednak to trochę tak, jakby osoba jąkająca chciała się podjąć pracy lektora. Niby zrozumiesz, ale będzie to męczące w odbiorze.

WrongGirl

Złe porównanie .

ciosina

Dla mnie to na równi irytujące - otwarta buzia przez cały film, grając jedną z głównych ról i jąkanie się podczas czytania.

WrongGirl

ona wcale nie jest aktorką jednej miny ma tam parę ale fakt, faktem dobra to ona nie jest

WrongGirl

Jest piękna i zdolna, nie rozumiemn dla czego się jej tak wszyscy czepiają. Może i ma taką minę, ale to w końcu dzięki niej jest rozpoznawalna. Jak dla mnie rewelacja. W Królewnie Śnieżce zagrała genialnie, jak we wszystkich swoich rolach z resztą.

Pawel_Chodkiewicz

Znajdź sobie realną dziewczynę :D

WrongGirl

Ja chciałam dać drugą szansę temu filmowi... wszystko byłoby cacy gdyby nie Kristen. Ona dla mnie jest fatalną aktorką i psuje każdy kadr.

diana6echo

Hmmm, a czy Ty droga koleżanko nie jesteś oby czasem zazdrosna ?

Pawel_Chodkiewicz

Zazdrosna to mogę być, ale o urodę i talent takich pań jak Charlize Theron, Keira Knightley (no tej to od szyi w górę ;)) czy Winonę Ryder. Panience Stewart nie mam czego zazdrościć^^

Pawel_Chodkiewicz

Oczywiście. Każda krytyka to na pewno zazdrość.

WrongGirl

Zgadza się. Aktorka jednej miny. Uwielbiam ją! Opinie tzw. internetowych krytyków mam głęboko w dupie buhahaha.
Na komentarze wszelkiej maści hejtów nie odpowiem, ponieważ jw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones