Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

Z tego co wiem to większość tych co hejtuje Kristen to zażarci fani Pattinsona, którzy moim zdaniem uważają
go za anioła, którym nie jest.
Np. Po zdradzie Kris, tak wiem, nikt nie jest idealny, Robert spotykał się z różnymi kobietami nawet z
otoczenia Kristen, i z każdą z nich jestem przynajmniej w 99.0 % pewna coś zaszło (między nimi a Robertem)
Co o tym sądzicie?

Maria_Oganessian

I jedno i drugie nadaje się do kopania rowów w zimie :D
Nie podoba mi się gra tej dwójki.

baraqs

to czemu 10 przy filmie :?

TheMateuszNH

znaczy aktorce :)

Maria_Oganessian

''większość tych co hejtuje Kristen to zażarci fani Pattinsona'' - ja obu nie cierpię. Stewart ma niską ocenę bo nie potrafi grać, porównaj ją sobie z innymi aktorkami w jej wieku np z Dakotą Fanning.

Maria_Oganessian

Ja tez nie cierpie tej dwojki. Sa beznadziejni jako aktorzy i do tego nie ma na czym oka zawiesic. Ona wyglada jak lump a on - nie rozumiem w ogole jego fenomenu

Maria_Oganessian

Boże, ale ty musisz być strasznie tępa... ja nie lubię ani jego, ani jej a mimo to i tak uważam Stewart za zdradziecką k.urwę. nienawidzę zdrady i zdradzających - mam nadzieję, że Pattinson nigdy jej nie wybaczy i w życiu się nie zejdą. ciekawe jak ona może teraz patrzeć w lustro i nie myśleć o sobie "dziwka".

isobel

Wszystko fajnie, ale ty myślisz, że on nie zalicza panienek i jest święty. Jasne :)
Ludzie zamożni są prawie wszyscy zdeprawowani.
Poza tym każdy doświadczony mężczyzna zna kobiety i wykorzystuje fakt, że panie uwielbiają pewnych siebie cwaniaków,
bogatych egoistów, towarzyskich i szarmanckich bajerantów oraz próżnych eleganckich przystojniaków obojętnie czy
chodzi o seks bez zobowiązań czyli romans czy kobieta liczy na coś więcej.
Chyba nie sądzisz, że on jako sławny i bogaty człowiek nie wykorzystuje tego faktu jeszcze bardziej niż mężczyźni mniej sławni :):):)

Maria_Oganessian

Gorsze od gry Kristen są twoje złote myśli..."Z tego co wiem to większość tych co hejtuje Kristen to zażarci fani Pattinsona, którzy moim zdaniem uważają go za anioła, którym nie jest. " - trzeba cię wysłać na jakieś przymusowe leczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones