Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

może robić za lodołamacz na biegunie hashashashas

hitman4334

Hahahahaahahhahha :D :D

użytkownik usunięty
hitman4334

myślałam, że tylko ja jej nie lubię i nie mogę na nią patrzeć, ale zauważając jakie ma miejsce w rankingu, sądzę, że nie jestem jedyną;-)
bo talentu to ona nie ma żadnego, aktorka jednej miny i jednego gestu (poprawianie włosów za ucho) :-)

użytkownik usunięty

Myslalam ze tylko ja to zauwazylam! :D Chodzi oczywiscie o zakladanie wlosow za ucho ;) faktycznie robi to zadziwiająco często.

hitman4334

to zaczyna się robić nudne...

szakalaka_2

No to poszła szukać rozrywki gdzie indziej, raz, dwa!

hitman4334

Ej, ale na serio. Powstało już tysiące postów o tym. Czy to nie zaczyna robić się nudne?

szakalaka_2

Nie czytam żadnych postów, a już tym bardziej tysięcy, co mnie one obchodzą. :)

hitman4334

Jak cię one nie obchodzą, to po co tworzysz kolejny? Wiele osób ma takie same zdanie jak ty.

szakalaka_2

Co mnie obchodzi " wiele osób ", mam SWOJE zdanie i je postanowiłem wyrazić w formie tego obraźliwego żartu, Jezu...

hitman4334

Nie wzywaj Jezusa, On tu niepotrzebny.

szakalaka_2

Bóg jest potrzebny wszędzie, od zaraz!

hitman4334

Niczego nie rozluźnię, to Ty raczej powinieneś nieco się " spiąć " i bardziej pilnować swego języka, w końcu piszesz o człowieku, którego nie znasz, jakim więc prawem używasz takich obraźliwych zwrotów w stosunku do niego? Trochę kultury, wymagaj od siebie. Pozdro. -
To cytat jednej z twoich wypowiedzi zwracasz komuś uwagę a sam robisz to samo.

madziam_1710

haahhahahahaaaaaaaaaaaaaahahahaahahah - inaczej tego skomentować nie potrafię.. :))) ktoś śledzi moje wypowiedzi, dzięki! PS. Jestem po 7 piwach, dajcie spokój.............

hitman4334

Weszłam na wspaniałego Jacka Nicholsona później na piękną Kristen więc to był przypadek....

madziam_1710

Dobra, dobra, już ja swoje wiem. :* Po co te podchody? Mogłaś od razu zaproponować randkę. :) PS. Nicholson to świetny gość, ale Kristen piękna nie była, nie jest i z pewnością nigdy nie będzie.

użytkownik usunięty
hitman4334

Jest tragiczna. Na tym zdjęciu profilowym wygląda jakby zaraz miała zdechnąć.

Dokładnie, wg. mnie ona w ogóle nie jest naturalna, cały czas sztuczna, uśmiecha się i wyraża twarzą jakiekolwiek emocje na siłę i na pokaz. Taka rozkapryszona, wiecznie niezadowolona i pesymistycznie nastawiona dziewczyna.

hitman4334

Ja już tego nie rozumiem. Najpierw się rozmawia, że niby nie pokazuje żadnych emocji, a potem że pokazuje je na siłę. Nikt nie jest doskonały, każdy jest takim, jak go Pan Bóg stworzył. Poza tym takie obrażanie jej nie doprowadzi do tego, że przestanie występować w filmach.

szakalaka_2

Boże błogosław medycynę estetyczną, już nie trzeba siebie akceptować na siłę.

hitman4334

Ja chociaż umiem przyjąć krytykę. A co do Kristen taka jest prawda. Niby taka sztuczna, sztywna, nie okazuje żadnych emocji a tu nagle wyskakuje się z hasłem "emocje na siłę". Zdecydujcie się. Nie każdy musi ją lubić. Ale przez takie posty nie przestanie robić tego, co robi. Jak sama ona powiedziała "Nie lubisz mnie, to nie musisz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones