Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

na zawsze zostanie uwięziona w roli Belli ze "Zmierzchu" i nienawidzona prze rzesze hejterów tego
filmu, bez względu na to w czym zagra.

_j_w_

Mogła tam nie grac, nikt jej nie zmuszał.

piczympoom

To jej praca. Równie dobrze przeciętnemu Polakowi można tak powiedzieć, gdy narzeka na szefa. "Mogłeś tutaj nie pracować, nikt cię nie zmuszał".

_j_w_

nie wiem czemu wszyscy tak hejtuja Kristen, prawda, zagrala w Twilight, jenym sie podoba ta seria innym nie, no ale nie mozna jej przeciez tylko za to oceniac. inni aktorzy tez maja na swoim koncie beznadziejne filmy, maja do tego prawo, tak juz jest.

Jak dla mnie Kristen jest bardzo ,dobra aktorka (choc tez jej nie lubilam za Zmierzch), dobrze gra, nigdy nie gra tak samo. i tyle. szkoda mi hejterow ze nie umieja ocenic kogos sprawiedliwie

ania5766

Może dlatego, że oprócz Zmierzchu zagrała rownież w innych filmach i potwierdziła, że kompletnie nie potrafi grać. Najlepsza rola dla niej, to rola osoby zamienionej w kamień. Nie udowodniła, że potrafi się wybić z roli, z którą jest najbardziej kojarzona.

Truskaffka11

jak kto uwaza :)

ania5766

Mnie denerwuje jej wiecznie niedomknięta gęba :/ Nie uważam, że jest świetną aktorką... Mimo iż uważam, że została nieźle dobrana do runaways...

_j_w_

Czemu? Ja już zdążyłam zapomnieć, że ona tam grała. Ale może to dlatego, że widziałam ją w wielu innych filmach i w kilku z nich mi się podobała. Np:''Still Alice'' , ''Clouds of Sils Maria'' , ''The Runaways''.

_j_w_

Bez względu na to, gdzie gra - gra beznadziejne.

RustyRyan

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones