Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

W internecie , zdarzyło wypowiedzieć mi sie może z 10 razy w życiu, nie jestem fanką takiej formy dyskursu, natomiast mam potrzebę napisać moją opinię na temat K. S. nie interesuje mnie zupełnie jej życie, plotki (nie patrzę przez pryzmat tego na dokonania aktorskie), tylko to co zaprezentuje w filmach. a uważam, że prezentuje naprawde przyzwoity poziom aktorski, zarzucanie jej jednej miny jest absurdalne. Jeszcze nie jest super swietna, ale szkoli się dziewczyna i robi postępy z filmu na film. W The Runaways - ujdzie, natomiast w On The Road już bardzo dobrze! a co do urody? Dzięki Bogu za to jak wygląda!! wreszcie jakaś odmiana (dla mnie całkiem ciekawa nietuzinkowa brzydko-ładna uroda), dla całego plastikowego blichtru hollywoodzkiego.

kra_kra

Wreszcie ktoś podszedł racjonalnie i bez zbędnych emocji do tematu. Nie pałam jakąś większą sympatią do tej aktorki, ale naprawdę drażnią mnie bezsensowne komentarze anonimowych internautów, którzy wieszają na niej psy zapewne próbując podbudować własne ego.

użytkownik usunięty
Katastrofa03

Odezwała się ta, co nie jest anonimowa. Spójrz na swój profil - pusty.
Dobre z tym podbudowaniem własnego ego. A niby czego przeciętny widz miałby jej zazdrościć? Tego, że jest brzydka, tego, że nie ma talentu czy tego, że jest znienawidzona przez świat?

Moim zdaniem jest ładna , ma talent i nie jest znienawidzona przez cały świat. Także wszystkie 3 argumenty możesz schować. Oczywiście ilu ludzi tyle opinii, ale takie generalizowanie jest bez sensu.

użytkownik usunięty
gutmiko

Nie generalizuję. Wypowiadam się jako osoba, która miała okazję oglądać aktorkę. Myślę, że moje argumenty jednak są dość silne. To, że jest powszechnie nielubiana chyba nie podlega dyskusji, na 10 osób spotkanych przeciętnie od 7 do 9 nie lubi Stewart a zauważyłam, że nawet jeśli lubią, to nie przyznają się do tego z wielką dumą więc już samo to chyba świadczy w sporym stopniu o opinii tej aktorki. To, że nie ma talentu też jest jasne. To mówię jako osoba, która już trochę filmów w swoim życiu widziała i aktorów zna. Nie da się Jej porównać do żadnej z wielkich gwiazd kina czy chociażby tych twórców, o których można powiedzieć, że są przynajmniej dobrzy skoro nawet takiej przeciętnej Cameron Diaz nie dorasta do pięt. Kwestia wyglądu - oczywiście Twoja sprawa, mnie to najmniej interesuje i najmniejsze ma to znaczenie przy ocenie aktora czy aktorki, ale jestem zdania, że na ulicy mało który by zwrócił uwagę. Przeciętna. Ale jeśli tak ją cenisz, to wystaw nawet i 10, Twoja sprawa. Ja się nie zamierzam przegadywać z fanami Stewart, bo wiem na co ich stać. ;) Musisz wiedzieć, że w tym momencie moja aktowność w tym temacie dobiegła końca, więc sam sobie odpowiedz na pytanie czy warto silić się na odpowiedź czy nie;) Pozdrowienia!

Nie zamierzam Cię przekonywać, ale te statystyki że od 7 do 9 osób jej nie lubi lub argument, że znasz aktorów bo widziałaś trochę filmów zmusza mnie do zaprzestania tej głęboko merytorycznej dyskusji. Powodzenia!

użytkownik usunięty
kra_kra

Jest naturalna i za to dla niej plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones