Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Zmarł :-(

użytkownik usunięty

To był mój najlepszy aktor komediowy! Jak dzisiaj usłyszłam że on zmarł to...to po prostu nie mogłam uwierzyć! Nie sądziłam, ze on ma już tyle lat... ale w sumie, to i tak, może troche za wcześnie... bo nieźle się trzymał, i .. i nawet wystąpił jeszcze w Strasznym Filmie ... Ale najgorsze jest to, zezmarł TYLKO poprzez zapalenie płuc.. Szkoda mi go..
Jego role były niezwykle śmieszne i ciekawe! Kocham go, ze role w Akademii Policyjnej, (za jego złotą rybkę- była mega xD) za parodie filmów (nagiej broni np.)... ale najbardzeij chyba pamiętam go ze Scary Movie...
Każdą rolą, jaką miał, rozbrajał mnie... Dzięki że byłeś :)

użytkownik usunięty

Ogromna strata dla kina na całym świecie. Szkoda, wielka szkoda..

Fakt szkoda pana Nielsena.
Dobry był z niego komik.
Dla mnie najlepszy był w ści(ą)ganym.
R.I.P.

Ta jego powaga zachowana w kazdym filmie to podziwiam i to było najlepsze w nim..

Jeju, oglądam codziennie fakty itp. i nie kojarze, żeby ktoś o tym wspominał, a o jego śmierci dowiedzaiłam się z demotywatorów ;/

NataEve

Rest In Peace

Naprawdę przykra wiadomość... Świetny aktor. Na szczęście mamy naprawdę niezłe filmy z jego udziałem... Będzie można powspominać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones