Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Może dostałby te 2/3, ale tu chodzi o przeciwwagę dla napalonych gimnazjalistek, które stawiają mu bezkrytyczne 10, przez co ten "aktor" ma tak niezrozumiale zawyżoną ocenę. Dodam, iż ów aktoreczek skończył szkołę aktorską, a jest aktorskim dnem. Przez całe życie byłam przekonana, że jest z castingu, to by trochę tłumaczyło jego nieudolność. Tym czasem zbiera oceny głównie za wygląd, co jest ehh.. nawet nie wiem jak to skomentować.

letsmakeevil

Nawet spięty Dorociński jest o niebo bardziej przekonywujący. Zakościelny to pomyłka aktorska. Paździerz.

letsmakeevil

Po pierwsze: szuflada- nikt nie odwazył się, żeby obsadzic go w ciekawym dla aktora zadaniu tzn przeciw warunkom, więc nie wiemy
tak naprawdę na co go stać, to przypadłość naszych polskich producentów, że idą po najmniejszej linii oporu i zgroza dla polskich aktorów,których nie stać na to żeby samemu wyprodukować film z własną wizją
Po drugie; jestem przekonana, ze kazdy z polskich seriali chciałby go w obsadzie ( m jak m, na wspolnej, itd), ale decyzja należy do
niego i widać, że nie poddaje się marnej popularności, i za to trzeba go uszanować
po trzecie: ma swój swiat muzyki, tam spełnia się i jest wolny!
Nie ma w Polsce aktora o takim uroku i delikatności, może poprostu
ten swiat juz tego nie docenia.

letsmakeevil

sam jesteś żałosny, chyba zazdrość tak? Dobrze żem podejrzewała?

scarlet147

Przejrzałaś mnie ;< Choć nie wiem czego zazdrościć mu bardziej - Tego talentu i warsztatu aktorskiego czy może ładnej buźki? Hmm? Jak sądzisz? Co jest bardziej warte uwagi? Czekaj, wiem! Chyba nic :(

letsmakeevil

ale nie musisz być niemiły :)

Kariaa

Ja zawsze jestem miły...

letsmakeevil

A ja nie jestem ani napalona ani tym bardziej gimnazjalistką, a Zakościelny należy do moich faworytów. Co do wyglądu - no tak, wymiata ale zawsze to fajnie gdy jest na kim oko zawiesić :D. Ciekawe, że aktorzy 'piękni inaczej' nie są pod takim obstrzałem. Nie trzeba wyglądać jak Woody Allen, żeby dobrze grać.

enigma7771

hahaha no oczywiście, ze nie trzeba, ale akurat on nie gra dobrze ;)

letsmakeevil

Z takim wyglądem nie musi ;)

enigma7771

Czuję się zbyt mądra gdy czytam takie wypowiedzi... hahah

letsmakeevil

Luzz, niektórym niewiele potrzeba do szczęścia tudzież 'mądrości'.

enigma7771

No widzisz, a niektórzy w ogóle nie odczuwają potrzeby bycia mądrym.

letsmakeevil

Fakt, oni po prostu nimi są.
Odczuwanie potrzeby bycia mądrym [;D], a faktyczny stan rzeczy to 2 różne bajki.
Ale, ale... zaczęło mnie już nużyć ciągnięcie tego, hm, absurdu. Zwijam się zatem, a Ty wedle woli rozwijaj sie dalej w temacie ;)

letsmakeevil

Bez przesady. Zawsze znajdą się dziewczyny( też jestem gimnazjalistką), które dadzą 10, za sam wygląd. Ale to nie znaczy, że można komuś dać 1. Na tak słabą ocenę na pewno nie zasługuje. To, ze nie wciela się w ambitne role, to nie znaczy, że źle gra. Uważam, że taka średnia 6,9 jest idealna. Jest całkiem niezłym aktorem, nie wybitnym i tyle, ale na pewno nie żałosnym!

letsmakeevil

Ja jestem 19-letnią dziewczyną i w przeciwieństwie do Cb letsmakeevil ocenię go obiektywnie...
Według swojej oceny, a nie po to by obniżyć mu ocenę tak jak ty.
Jest przystojny, a to jest ważne ponieważ dzięki takim przystojniakom film przyciąga.
Do tego szczerze uważam, że ma talent aktorski.
Podobał mi się w komediach romantycznych jak i w 'Czasie honoru', jest dobrym aktorem.

Lenkaaa_93

Widzę bardzo obiektywna ocena AKTORSTWA...... No spoko.. chyba takie przystojniaki przyciągają, ale znudzone życiem kury domowe, które mogą podziwiać świat z perspektywy kuchni. PEACE

letsmakeevil

Czytając to co Pan/Pani pisze zastanawiam sie, czy chodzi o ocene aktora czy o przelanie czary frustracji i ogólnego niezadowolenia które tkwi w Pana/Pani duszy. To bierze sie z dziecinstwa.Trzeba przeanalizowac najpierw siebie.To propozycja.Bo zastanawia mnie brak stabilności w okresleniu płci w Pana/Pani wypowiedziach.
A co do Macieja, na pewno jest twórczym artystą.

kaja_8

Zgadzam się z Panią. Mogę się założyć, że letsmakeevil widziała z nim tylko którąś komedie romantyczną, innego filmu nie, dlatego nie potrafi obiektywnie ocenić jego gry aktorskiej. Pewnie nie potrafi docenić go jako aktora, ponieważ zżera ją zazdrość, że jest utalentowany jak również uzdolniony. Wie, że sama nigdy nie miałaby szans u takiego faceta dlatego woli wyżywać się nad jego osobą na forum.

Lenkaaa_93

A jakież to inne twórcze filmy ma na swoim koncie? :C Jeden serialik, który w miarę ogarnia? :C Tak strasznie mnie pociąga on, ale może bardziej by mnie pociągał gdyby był kobietą.............. :((

kaja_8

Dokładnie, cieszę się, że podjęłaś się interpretacji mojego zachowania. Jesteś psychologiem/psychiatrą? Bo może powinnaś o tym pomyśleć - przecież trafiłaś w dziesiątkę! Właśnie wszystkie moje zastrzeżenia co to aktorstwa tego twórczego artysty wynikają z problemów z dzieciństwa.. Rodzice mnie nigdy nie doceniali dlatego jestem teraz taka niemiła, bo próbuję się dowartościować ;((

letsmakeevil

Twoje zachowanie jest niewarte komentowania, w prost jestem znudzona...
Powiem Ci tylko tyle : Szkoda mi Ciebie DZIECKO...

letsmakeevil

żal mi ze takie sfrustrowane i niedojrzałe osoby jak ty zasmiecaja filmweb.

Madam_Red

Mnie też... :C

letsmakeevil

widać właśnie

Madam_Red

JESTEM TAKA SFRUSTROWANA... A JESZCZE BARDZIEJ NIEDOJRZAŁA... JAK TU DALEJ ŻYĆ??

letsmakeevil

Szkoda dłużej z Tb rozmawiać, bo egzystujesz w brodziku intelektualnym, a Twoje wypowiedzi są godne pożałowania, na równi z Tb samą.

Madam_Red

DOKŁADNIE TAK!

letsmakeevil

w ogóle ne rozumiem jak mozna rozmawiac z kims na takim poziomie :) albo sie go ignoruje albo schodzi do jego poziomu i na tym poziomie sie przegrywa, bo ma sie mniejsze doswiadczenie.
co do samego Zakoscielnego nie widzialem za duzo filmow z nim, jedynie Czas honoru. Jednakze musze przyznac, iz tam gra calkiem niezle. Nie wiem moze nie znam sie za bardzo, krytykiem filmowym nie jestem.
btw nie jestem z gimnazjum, znaczy kiedys bylem, ale dawno temu ;)

Pioterkus

No masz racje. Powinnam była zakończyć tę rozmowę dawno temu, bo poziom reprezentowany przez moją rozmówczynię jest zdecydowanie za niski :))

letsmakeevil

czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce, a Ty jak widać wciąż masz z tym problem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
letsmakeevil

widzę ze ironia to Twoje drugie imię, przykro mi. I nie mów o inteligencji bo ludzie kulturalni w rozmowie nie ubliżają innym, nawet wtedy kiedy maja odmienne zdanie, a Twoje wypowiedzi mówią same za siebie.

Madam_Red

Ok skoro tak mówisz to ok :))

letsmakeevil

Co nie zmienia faktu, iż Przedkościelniak to marna aktorzyna.

SuperDean

EXACTLY! :D

letsmakeevil

Nie rozumiem Cię kochana. Dajesz mu 1/10 przy czym potrafisz to uzasadnić tylko tym że to jest marnym aktorem ? Proszę Cię jesteś żałosna. Oceniasz negatywnie aktora, który zrobił ogromną furrorę nie jednym swoim filmem. Więc skoro filmy się podobają to chyba nie jest jednak taki zły? Po za tym mogę wiedzieć jakie jest twoje doświadczenie ze sceną, skoro uważasz się za krytyka ?
Następne pytanie to: Czy to że aktor jest przystojny to oznacza, że pozytywne oceny dostaje wyłącznie za to ? Zarzucasz, że ludzie oceniają go z góry, podczas gdy sama to robisz. Do tego wyzywasz od idiotek osobę, która skrytykowała twoją wypowiedz. No błagam Cię, kto jest tu irytujący?

Izabelka13

hahahahaha przepraszam :C

letsmakeevil

Końcowo stwierdzam, że bijesz wszystkich na głowę swoja siła argumentu. To tyle z mojej strony. Dziękuje za uwagę.

letsmakeevil

co z odpowiedzią na moje pytania ?

Madam_Red

to tak w nawiązaniu powyższej Twojej odp. ma pytania Izabelka13.

letsmakeevil

A kim ty jesteś, że tak się znasz na grze aktorskiej, można wiedzieć?
Ja akurat do nastolatek od dawna nie należę i stawiam mu mocne 8 za aktorstwo i drugie tyle za mądrość.

użytkownik usunięty
letsmakeevil

Jedyna jego dobra rola to w Czasie Honoru.Beztaleńcie jak ich mało.

Dla mnie 2\10. Jak na aktora który zrobił furorę to mało nowych ról ma...

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Dla mnie za zniszczenie głosu Eragona - 1.FIlm i tak był kiepski,a on jeszcze go zamiast polepszyć to pogorszył.

W czasie honoru gra praktycznie tak samo jak w kryminalnych.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Ale Czas Honoru przynajmniej ma dobrą fabułę w porównaniu w gniotach,których grał choć według mnie lepsi od niego zasługiwali na tą rolę.

Chyba twórcy oszczędzają na aktorach bo serial pewnie jest tani w produkcji. No kompania braci to to nie jest:).

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Polska to nawet nie Niemcy więc co mówić o serialach amerykańskich.Ale racja.

letsmakeevil

A ja się zastanawiam, dlaczego oceniają go zawsze za wygląd. Nie jest jakimś bogiem przystojności, dla mnie przeciętniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones